Whamisa, Organic Carrot Baby & Kids Sun Cream SPF14/PA++ (Marchewkowy krem ochronny dla dzieci)

Naturalny krem ochronny WHAMISA Organic Carrot Baby & Kids wykorzystuje naturalne minerały, by chronić skórę dzieci przed szkodliwym działaniem promienowania UVA i UVB. Bazę stanowi tutaj olej z dzikiej marchwi, o doskonałych właściwościach regenerujących i odżywczych, który działa silnie nawilżająco. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Organiczny krem ​​przeciwsłoneczny dla niemowląt i dzieci zawiera w składzie aż 66,3% składników fermentowanych, które wspomagają ochronę skóry, minimalizując wszelkie podrażnienia. Krem nie tylko chroni, ale także głęboko odżywia i regeneruje.

Filtry
ochronne
krem
w tubie

Fajny krem z filtrem

Udało mi się kupić ten krem bardzo tanio na promocji w drogerii internetowej i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Filtr jest dosyć niski, idealny na zimę i wczesną wiosnę. Krem jest dosyć specyficzny i myślę, że nie wszystkim będzie odpowiadać. Jest to krem naturalny, na bazie tlenku cynku i tlenku tytanu więc bieli. Cynk również trochę wysusza różne niechciane problemy na twarzy i mi to akurat odpowiada, ale myślę, że niektórzy mogą mieć z tym problem. Poza tym krem ma świetny skład, cera jest po nim fajnie zadbana, taki dobry krem ochronny dla dzieci. Jak dla mnie świetny krem.