Diesel, Green Masculine EDT

Diesel, Green Masculine EDT

Jest to świeża kompozycja zainspirowana naturą. Zapach dla młodego i aktywnego mężczyzny.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: kanadyjska jodła, zielony liść

nuta serca: fiołek alpejski, goździk, mandarynka, orchidea, imbir, jaśmin, róża, pelargonia

nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, cedr, amber.

Cena: ok. 90zł / 75ml

/s/

śweitny, mało popularny zapach

świetny zapach, mocny, męski, słodko-ziołowy, ciekawy i mało popularny, butelka fantastyczna, inna niż wszystkie,trochę przypomina mi damskie Shiseido feminite du bois, trwały, lubię jak mój mąż nim pachnie

Ładny, ale tylko ładny

Zapach raczej średnio do mnie pasuje. Kupiłem bo potrzebowałem czegoś na okres wiosenno letni, na takie cieplejsze dni wydaje mi się dobrym wyborem. Zapach bardzo ciężko jest mi scharakteryzować. Początkowo dosyć kwaśny potem znów bardziej słodki. Momentami trochę duszący ze względu na tą kwiatową mieszankę chyba. Do tego bardzo trwały aczkolwiek mnie perfumy się raczej trzymają. Co do buteleczki to może nie do końca pasuje do zapachu ale i tak ma u mnie 5 gwiazdek bo jest naprawdę świetna. Oryginalna co bardzo cenie i świetnie się prezentuje. Tylko gdyby perfumy tworzyły mgiełkę a nie wylewały się strumieniem. Trzeba bardzo energicznie przycisnąć żeby było w miarę ok. Ogólnie fajne ale po prostu nie w moim stylu.

Używam tego produktu od: tygodnia