Oriflame, Happy Relaxing, Orange Scented Hand Creme (Relaksujący krem do rąk)

Oriflame, Happy Relaxing, Orange Scented Hand Creme (Relaksujący krem do rąk)

Pachnący, cytrusowy krem do rąk z eterycznym olejkiem pomarańczowym o działaniu relaksującym. Doskonale odżywia i wygładza skórę dłoni.

Cena: 11,90zł / 50ml
/s/

Jak poprzedniczki- tylko pachnie

Kompletnie nie nawiża ani nie "relaksuje".
Ale pachnie i czasami tak go użyję jak mi się nudzi wieczorem ;) Kupiłam go za piątaka, więc mi nie szkoda, jakbym cała za niego 11 zł, to ostro bym po nim pojechała na wizażu.
1 gwiazdkę dostanie za zapach, drugą za cenę.

Ilość zużytych opakowań: kończy się pierwsze

Tylko ładnie pachnie

Jedyny plus tego kremu to zapach, ale chyba logiczną rzeczą jest to, że kupuję krem do rąk głównie po to aby je odżywił. Nie wygładza, ani nie nawilża. Nie mam pojęcia, gdzie te działanie relaksujące. Cena może niska, ale płacąc mniej więcej przybliżoną cenę za niveę mam te wygładzenie i nawilżenie. Nie przepadam za kosmetykami oriflame, tym razem również jestem niezadowolona.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Rzadki, nietreściwy, tylko ładnie pachnie

Z marką Oriflame dopiero zaczynam, niestety na razie zawodzę się na tej marce tak samo jak na konkurencyjnym Avonie.
-krem jest bardzo rzadki, taka trochę zagęszczona woda
-niewydajny
-nic nie robi z dłońmi, w żaden sposób ich nie pielęgnuje
-nie nawilża
-nie wygładza
-podrażnia
-mała poręczna, ładna tubeczka. W sam raz do torebeczki.
Jedyne co podoba mi się w tym produkcie to zapach, zapach pomarańczy, a dokładnie skórki, trochę gorzki, ale subtelny. Ale nie dla wąchania kupuje się krem do rąk. Niestety, więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Nie polecam

Jak wiele innych recenzentek skusiła mnie niska cena tego kremu. Niestety, produkt nie spełniał ani moich oczekiwań, ani obietnic producenta.

Podoba mi się w nim zgramna, mała tubka, która zmiesci się w każdej torebce oraz przyjemny pomarańczowy zapach. I plusów byłoby na tyle.

Preparat ani nie zmiękcza dłoni, ani ich nie wygładza. Ma dosyć rzadką konsystencję, która nie do końca mi odpowiada. Obiecywanego nawilżenia też nie ma. Paradoksalnie miałam wrażenie, że krem dodatkowo ręce wysusza... Gdy miałam małą rankę lub podrażnienia na dłoniach, krem wywoływał pieczenie i podrażniał je jeszcze bardziej. Za tak małą pojemnosc nigdy nie kupiłabym go po zwykłej cenie, bo poprostu jest tego nie wart.

Poza poręcznym opakowaniem i miłym zapachem ten krem, moim zdaniem, nie jest warty większej uwagi.

Używam tego produktu od: używałam ok. 5 miesięcy temu

Kremik idealny do torebki.

PRODUKT - Happy Relaxing Orange Scented Hand Cream Relaksujący krem do rąk Happy

PRODUCENT - Oriflame

OPAKOWANIE - tubka, mieści się w dłoni, z piękną pomarańczą

POJEMNOŚĆ - 50ml

CENA - 11,90zł (ja kupiłam na promocji za około 5zł)

CO OBIECUJE NAM PRODUCENT?

MOJA OPINIA (+/-)
+ pękny mocny zapach, który długo się utrzymuje
+ poręczna tubka idealna do damskiej torebki
+ dobrze nawilża
+ szybko się wchłania
+ dłonie stają się delikatne i miękkie w dotyku
+ krem dla osób w każdym wieku
- nie ma większej jego wersji
- rzadka konsystencja, spływa z dłoni, dlatego trzeba uważać
- cena bez promocji wygórowana jak na tak małą tubkę

OCENA KOŃCOWA
5/6

CZY KUPIĘ PONOWNIE?
Nie, poszukam czegoś innego. 11,90zł to jednak za duża suma jak na taki kremik. Ewentualnie nabędę go jak będzie jeszcze promocja na niego

Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

relaksu i działania brak

Krem kupiłam skuszona jakąś katalogową promocją. Skusił mnie też pomarańczowy zapach kremu (b. lubię zapach pomarańczy).
Krem zamknięty w niewielkiej tubce, w sam raz do torebki. Ładnie pachnie.
Ale... Dla mnie zdecydowanie za lekki w działaniu.
Nie mam zniszczonych, wysuszonych dłoni (stosowałam go w lecie, więc skóra dłoni była w dobrej kondycji), jednak ten krem nawet na takie "normalne" dłonie nie działał.
Za lekka konsystencja - po wsmarowaniu w ręce znika. Nie czuć, że był nakładany. Nie czuć nawilżenia.
Mimo niskiej ceny, fajnego zapachu - nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Okej.

Plusy:
- fajny, cytrusowy zapach. Wolę jednak bardziej ciepłe, waniliowe/kakaowe zapachy.
- niska cena.
- małe i poręczne opakowanie.

Minusy:
- nawilża chwilowo, tak jak typowy krem do rąk z niższej półki. Ale w sumie rewelacji też się po Oriflame nie spodziewałam.

Podsumowując: fajny krem, jeśli ktoś nie ma problemów z suchymi dłońmi, po posmarowaniu dłonie są mięciutkie i pozornie nawilżone, ale wiadomo, efekt nie utrzymuje się długo.

Używam tego produktu od: Paru tygodni.
Ilość zużytych opakowań: Jedno w zużyciu.

Pomarańczowy deser :D

Warto kupić dla tego zapachu !

Plusy:

- zapach! żadna chemia, tylko świeżo przecięta pomarańcza :)
- szybko się wchłania (właściwie błyskawicznie)
- wygodne, zgrabne opakowanie do torebki
- cena (w promocji nawet 4,90 zł)

Minusy:
- może relaksuje zmysł węchu, ale na pewno nie wpływa na skórę dłoni- są gładkie tylko do kolejnego umycia rąk

Podsumowując: spełnia obietnice producenta- pięknie pachnie, zapach roznosi się po całym pomieszczeniu :)

Dobry dla skóry dłoni bez problemów.

Używam tego produktu od: kilka dni

Może być

Kremik kupiłam razem z cytrynowym z tej samej serii. Według mnie mają one takie samo działanie i różnią się tylko zapachem ;)

* zmiękcza i nawilża, ale nie na długo
* roluje się
* zapach za nic nie przypomina mi pomarańczy - ja tam czuję pomidora :D
* niewielkie i poręczne opakowanie
* lekka konsystencja
* niska cena

Krem polecam na lato albo w zimę na dzień. Raczej nie sprawdzi się przy dłoniach zniszczonych. Dobry do noszenia w torebce :)

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

świetny

Kupiłam go w promocji za 4,90. Jest świetny, przyjemny zapach , zapewnia długie nawilżenie skóry . Stosuję nie tylko na skórę rąk :P
Najlepszy krem wygładzający jaki do tej pory miałam.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Boski zapach

Kupiłam ten krem ze względu na zapach, nie spodziewając się jakichś szczególnych efektów. I faktycznie - jest relaksujący. Tylko nie relaksuje dłoni, a mnie. :) Zapach ma po prostu obłędny!

Poza tym to po prostu niezły krem ze średniej półki. Cudów nie czyni, zwyczajnie nawilża na jakiś czas i wygładza. To jeden z tych kremów, który dobrze mieć pod ręką do częstego używania, zwłaszcza po umyciu rąk. Nieduża tubka nadaje się do noszenia w kosmetyczce.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zwykły krem

Kremik kupiłam na promocji,za jakieś grosze.
+ładnie pachnie
+nawilża,ale moja skóra dłoni nie sprawia problemów
+szybko się wchłania

-dla mnie za rzadki,wole treściwsze kremy

Podsumowując krem jak krem,ani wyjątkowy,ani zły.Mała tubka,akurat do torebki.

Używam tego produktu od: 5miesięcy(na zmianę z innymi)
Ilość zużytych opakowań: jeden krem 50ml