Oriflame, HairX, Anti-Ageing Treatment Capsules (Serum przeciwstarzeniowe do włosów w kapsułkach)

Pojemność 18 szt

Raz w tygodniu podaruj włosom intensywny zabieg odmładzający. Serum z kompleksem ProVita i aminokwasami chroni łuski włosów przed uszkodzeniami oraz dodaje im blasku.

Nie jest źle, ale mogło być lepiej

Kupiłam ten produkt, jak wszystko w Oriflame, w promocji za pół ceny. Widzę i plusy, i minusy.

+ wygodnie się przechowuje kapsułki (w pudełeczku)
+ rozprowadza się po prostu jak olejek
+ nie natłuszczają i nie obciążają włosów, nawet tych z tendencją do przetłuszczania się
+ nie szczypią, nie podrażniają

- kapsułki mają małą pojemność, na jedno mycie idą 2-3
- bardzo utrudniają rozczesywanie
- kapsułki mają tendencję do sklejania się w pudełeczku
- ciężko je otworzyć, kiedy się ma mokre ręce

Mimo wszystko myślę, że jeszcze do nich wrócę.

W opakowaniu jest 18 kapsułek.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Małe rozczarowanie

Minus który zauważyłam odrazu to bardzo mała pojemność kapsułki u mnie starcza na 1/3 powierzchni skóry głowy, może i włosy są odrobine bardziej miękkie ale to nie wiem czy dzięki tym kapsułkom czy dzieki masażowi głowy, ogólnie nie polecam cena zbyt wygórowana jak na pojemność i jakość kapsułek o wielebardziej byłam zadowolona z ampułek Radicala ;)

Używam tego produktu od: 1 tyg

Rewelacja!

Najlepsza odżywka do włosów, jaką kiedykolwiek stosowałam! Najbardziej podoba mi się to, że nie obciąża włosów- nakładam serum na mokre włosy a potem je suszę. Zwykle byłyby przyklapnięte a tu NIC! Jestem zachwycona :) Włosy dobrze się rozczesują, są wyraźnie bardziej miękkie w dotyku i jak obiecuje producent- mniej matowe. Produkt łatwy w użyciu i spełniający wszystkie moje oczekiwania- polecam !

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 15 kapsułek