Oriflame, OptiFresh, Sensitive Gel (Żel do wrażliwych zębów)

Oriflame, OptiFresh, Sensitive Gel (Żel do wrażliwych zębów)

Wielofunkcyjny żel do wrażliwych zębów i dziąseł Optifresh o delikatnej formule nie uszkadzającej struktury szkliwa. Fluorek chroni przed próchnicą i pomaga zwalczać osad i kamień nazębny. Zęby odzyskują biały i zdrowy wygląd.

Skład: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Potassium Nitrate, Peg-8, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Disodium Phosphate, Laminaria Saccharina Extract, Sodium Benzoate, CI 42090

Cena: 12,90zł / 75ml
/s/

rewelacja

Żel ma skład podobny do zielonej Sensodyny, z tym że w promocji kosztuje trzy razy mniej niż wyżej wspomniana pasta, odświeża tak samo jak Sensodyna czyli nie na długo. Zmniejsza wrażliwość zębów.

Niezły

Są o wiele lepsze na rynku. Nie pieni się w ogóle co mnie strasznie drażni. Myje fajnie ale to tyle. Delikatny rzeczywiście.

zaskakująco dobry

Po niemiłych doświadczeniach z pastami do zębów oriflame, bardzo niechętnie podeszłam do tego żelu. Ale że mam problem z wrażliwymi zębami i dziąsłami, pomyślałam, że zaryzykuję i wydam te 6 zł. Żel okazał się świetny!
Nie pieni się obficie, ale mimo to bardzo dobrze myje zęby, są błyszczące a oddech długo odświeżony. Zmniejszyła także nadwrażliwość zębów, a dziąsła przestały krwawić. W połączeniu z miękką szczoteczką tworzy bardzo zgrany duet. Na początku musiałam tylko przyzwyczaić się do smaku, który wydawał mi się specyficzny.
Naprawdę dobry żel. Polecam