Tołpa, Urban Garden, Nawilżający balsam do ust `Arbuz`

Tołpa, Urban Garden, Nawilżający balsam do ust `Arbuz`

Nasz balsam nawilża i delikatnie natłuszcza, dzięki czemu usta są wypielęgnowane i nabierają atrakcyjnego i ponętnego wyglądu. Łagodzi podrażnienia i przynosi ukojenie delikatnej skórze ust. Zapobiega wysuszeniu i pierzchnięciu, eliminuje szorstkość i nierówności. Chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Pozostawia uczucie komfortu, bez lepkości i klejenia.

Fajny!

Uwielbiam balsamy do ust i w każdej kurtce czy torebce mam jakiś. Po ten chwaciłam bo jest od tołpy, a uwielbiam ich produkty, wcześniej nie mieli nic do ust więc byłam bardzo ciekawa tej nowości i się nie zawiodłam. Moje usta szybko wysychają, lubią pękać, zwłaszcza po zimie. Balsam świetnie spisuje się jako opatrunek na wargi, do tego nawilża i natłuszcza usta. Czuje, że się regenerują i wyglądają lepiej. Sam błyszczyk ma gęsta, tłustą konsystencje, ale dobrze się ją nakłada. Kosmetyk bardzo długo utrzymuje się na ustach, dłużej niż podobne produkty i usta wyglądają atrakcyjnie są delikatnie podkreślone. Kolejny plus to 98% składników jest pochodzenia naturalnego. Balsam jest w wygodnej tubce, lubię to rozwiązanie. Jedyne do czego się mogę przyczepić to zapach. Liczyłam na więcej arbuza, a jest tylko bardzo delikatna nuta. I jeszcze do ceny, warto szukać w promocjach. Polecam!

Zalety:
- nawilżenie,
- natłuszczenie,
- regeneracja,
- poprawa wyglądu,
- długo utrzymuje się na ustach,
- 98% składników pochodzenia naturalnego,
- opakowanie tubka,
- dostępność.

Wady:
- za delikatny zapach,
- cena.