Celia, Active Nail Care, 3w1, Intensywna odżywka pielęgnacyjna z keratyną

Celia, Active Nail Care, 3w1, Intensywna odżywka pielęgnacyjna z keratyną

Intensywna odżywka pielęgnacyjna z keratyną. Wypełnia uszkodzenia. Wzmacnia sprężystość paznokci, zapobiegając ich łamliwości. Stosowana regularnie uzupełnia niedobory keratyny; pobudza płytki do wzrostu. Do stosowania jako podkład pod lakier lub jako warstwa nawierzchniowa. Działanie:
-wygładza
-nawlża
-chroni.

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitricellulose, Acetyl Triethyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Phthalic Anhydride (and) Trimellitic Anhydride (and) Glycols Copolymer, Hydrolyzed Keratin, Isostearic Acid

Cena: ok. 8zł / 9ml
/s/

super!

Zwłaszcza z początkiem wiosny moje paznokcie nie wyglądają najlepiej. Ta odżywka znacznie poprawiła ich stan. :) Sprawia, że paznokcie są wygładzone, pięknie błyszczą i są mocne! Idealnie sprawdza się jako baza pod lakier kolorowy. Lecz na mnie ogromne wrażenie zrobił połysk jaki daje ten kosmetyk. Moje paznokcie wyglądają jak od kosmetyczki, ponieważ mam naturalnie białe końcówki i dodatkowo ten połysk.. mm. :) Polecam!

Używam tego produktu od: stycznia

bardzo fajna odżywka

Zakupiłam ten kosmetyk, bo pani w drogerii stwierdziła, że to najlepiej sprzedająca sie odżywka w ich sklepie i że dziennie sprzedają nawet kilkanaście sztuk:)) więc te kilka złoty to nie majatek i skusiłam się.
Zaznaczę od tego, że odżywka cudów nie czyni ale znacznie wygładza płytke paznokcia i stosowana jako podkład pod lakier przedłuża znacznie jego żywotność i blask. Co do wzmocnienia to moim paznokciom nic już chyba nie pomoże po prostu kiedy troche urosną muszą się złamać i tyle:))) odżywka błyskawicznie wysycha stosowana samodzielnie nadaje delikatny połyska paznokciom polecam serdecznie to naprawdę dobry kosmetyk za małe pieniazki

Używam tego produktu od:2-3 miesięcy