L`Oreal Paris, Brilliant Signature Plump-In-Gloss (Błyszczyk do ust)

L`Oreal Paris, Brilliant Signature Plump-In-Gloss (Błyszczyk do ust)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 6,4 ml

Dość kompromisów! Poznaj nowy Brilliant Signature Plump-In-Gloss – błyszczyk zainspirowany składnikami ze świata skincare. Wypróbuj formułę z technologią kolagenową i poczuj niepowtarzalny blask na swoich ustach. Plump-In-Gloss! Dla szokująco soczystych ust.

Bardzo przyjemny błyszczyk

Kolejny przyjemny produkt od L`Oreal Paris. Rok temu testowałam matową pomadkę w płynie i teraz byłam bardzo ciekawa błysku. Nie zawiodłam się!
Błyszczyk widocznie błyszczy ???? i pozostawia półtransparentny kolor. Co fajne, ten kolor "wżera się" w usta i pozostaje na nich nawet po starciu błyszczącej warstwy. Do tego mamy efekt chłodzenia/szczypania, więc usta są widocznie powiększone i pełniejsze. Produkt zapewnia także ochronę przed wysuszaniem i pierzchnięciem. Jak dla mnie bomba!

świetny!

Błyszczyk Loreal Brilliant Signature Plumping Gloss, który w opakowaniu w ogóle nie zrobił na mnie wrażenia. Oceniając to jak wygląda w opakowaniu nigdy bym go nie kupiła :))
Jednak nałożony na usta wygląda przepięknie! Usta są błyszczące, wyglądają bardzo soczyście. Mój kolor to 400 I Maximize

* przezroczyste opakowanie gdzie od razu widać po jaki odcień sięgam
* wygodny aplikator z dobrym kształtem. Nakłada odpowiednią ilość produktu i jest precyzyjny
* błyszczyk pięknie odbija światło. Usta są połyskujące, optycznie powiększone
* dodatkowo kosmetyk ten nawilża i pielęgnuje usta
* nie jest klejący, nie rozlewa się poza kontur i zaskakująco długo trzyma się na ustach
* kolor to rzecz gustu. Odcień, o którym mówię jest raczej przezroczysty z zatopionymi w nim drobinkami. Jego tonacja wpada jednak w lekko chłodne tony więc nie każdemu będzie się podobał. Drobinki są delikatne i w dziennym świetle nie rzucają się w oczy… jednak w sztucznym świetle czy słońcu pokazują co potrafią (przesuń w bok, żeby zobaczyć film).
* błyszczyk delikatnie „mrowi” i czuć efekt chłodzenia.

Bardzo lubię produkty do ust Loreal za duży wybór kolorów oraz wykończeń. Jeśli gdzieś zobaczysz te błyszczyki to zachęcam przyjrzeć się im bliżej:)

zadowolona i to bardzo

bardzo lubię ten błyszczyk, mam kolor "I Amplify" i to jest taki mocno perłowy półtransparentny chłodny róż, co do błysku zastrzeżeń nie mam, bo uwielbiam blask, który w przypadku tego błyszczyku jest mocny, jednolity na ustach, drobinki nie wyglądaja tandetnie, nie zbierają się w załamaniach skóry, kolor mógłby być cieplejszy (z pomarańczowymi tonami na jakie wskazuje kolor, jaki widać przez opakowanie), ale to kwestia gustu, więc nie wpływa na moja recenzję, po aplikacji czuć przyjemne, mentolowe zimno na ustach, taki wspomniany wcześniej efekt mrowienia, bardzo przyjemne to doświadczenie i moim zdaniem wpływa na wygładzenie skóry ust, która staje się zauważalnie pełniejsza, soczystsza, fajnie, w smaku nie czuć mocno mięty, raczej jest słodko z miętowym przełamaniem, ja nie lubię mięty i w wydaniu loreal ten delikatny posmak zupełnie mi nie przeszkadza, błyszczyk nie jest lepki, bardzo przyjemna konsystencja i po dłuższym stosowaniu widzę, że moje usta są ładnie nawilżone i zdrowsze mimo ciężkich, zimowych warunków, kupiłam błyszczyk na promocji w rossmannie za 31zł i uważam, że ta cena za tej jakości produkt jest jak najbardziej ok, polecam, ponieważ często jest w promocji, myślę, że skuszę się na inne wersje kolorystyczne, bo bardzo przyjemnie się nosi

Fajny błyszczyk

Błyszczyk charakteryzuje się bardzo ładnym opakowaniem, zgrabnym i delikatnym. Posiada aplikator w kształcie, który ułatwia aplikację produktu.

Błyszczyk ma delikatny odcień i drobinki które dodają blasku - uwielbiam tego typu produkty szczególnie wiosną.

Po nałożeniu czuć mrowienie ale mnie to nie przeszkadza. Po zastosowaniu usta są pełniejsze.

Błyszczyk pozostaje na pewien czas na ustach, natomiast nie pozostawia lepkiego filmu na nich co także jest zaletą.

Jedyne co jest wada to zdecydowanie cena standardowa - uważam że podobne produkty jakościowo można kupić taniej, ale podczas promocji jak najbardziej myślę że sobie pozwolę na kolejny kolorek.

Gorąco polecam!

Lubię używać błyszczyków do ust. Szczególnie latem. Na dłużej zostają ze mną takie, które cechuje trwałość i odpowiednia konsystencja. Lubię produkty gęste i takie, które nie tworzą na ustach zbyt lepkiej warstwy.

Błyszczyk Brilliant Signature Plump-In-Gloss doskonale się nakłada na usta i świetnie się nosi. Konturówki do ust są czymś, czym bardzo średnio potrafię posługiwać się w makijażu ;) Na szczęście ten błyszczyk ma precyzyjny i wygodny aplikator. Wyrysowanie konturu (ważne przy użyciu wyrazistych/ciemnych kolorów) ust nie stanowi żadnego problemu – jest proste i szybkie.

Nie jest to produkt, który zastyga na ustach i pozostaje na nich na wiele godzin, ale trwałość oceniam na 5+. Owszem ściera się z ust w trakcie picia czy jedzenia, ale wystarczy drobna poprawka i znów mamy piękny efekt.

Przez jakiś czas po nałożeniu odczuwa się chłód na ustach i delikatne mrowienie. Usta od razu wydają się pełniejsze i są pięknie wygładzone.

Testowałam różne kolory i w każdym wydaniu wygląda na ustach przepięknie. Błyszczy i mieni się w słońcu. Pigmentacja jest świetna, więc jedna warstwa w zupełności wystarcza na pokrycie warg i uzyskanie tafli cudownego koloru i błysku.

Błyszczyk nie wysusza ust – on je wręcz pielęgnuje. Sprawia, że usta są miękkie i bardzo dobrze nawilżone. Uwielbiam go za ten efekt!

Świetny produkt! Warto go mieć <3

Idealny błyszczyk na lato

Błyszczyki oferowane są w dość skromnej gamie kolorystycznej, jednak mam wrażenie, że każdy może wybrać odcień dla siebie. Wszystkie są piękne i twarzowe. Znajdziemy zarówno te błyszczące dla srok, jak i bardziej stonowane kremowe.
Opakowanie jest przezroczyste, dobrze zakręcane, zaopatrzone w wygodny aplikator z gąbką.
Błyszczyk ma ładny zapach, a po jego aplikacji czujemy przez chwilę mrowienie i dłużej chłód mentolu. Mam wrażenie, że produkt będzie idealny na lato dzięki temu efektowi chłodzenia i posmaku mięty. Po aplikacji usta zyskują na wyglądzie, są delikatnie powiększone, wypełnione i pięknie błyszczą. Pomimo, że jest to błyszczyk, to utrzymuje się stosunkowo długo na ustach. Wargi są dobrze nawilżone.
Cena bez promocji dość wysoka, jednak wydajność bardzo dobra.

Efekt wow

Szczerze mówiąc to nie jest zwykły błyszczyk. Natura nie obdarzyła mnie doskonałymi ustami, ale ten błyszczyk daje radę,żeby moje usta prezentowały się lepiej. Nie lubię wyraziście podkreślonych ust. Wolę mocniejszy makijaż oka,więc usta pozostają bardziej naturalne.Pierwsze co zauważyłam po użyciu błyszczyka to delikatne mrowienie na wargach.Moje usta zyskały na wyglądzie,ponieważ po użyciu błyszczyka wyglądają na pełniejsze i bardziej ponętne. Błyszczyk delikatnie mieni się,co mi się bardzo podoba. Naturalnie wyglądające i za razem piękne usta to coś, na czym mi szczególnie zależy.I taki efekt właśnie potrafię otrzymać dzięki temu błyszczykowi.

Piękny Błysk

Błyszczyk ma solidne opakowanie, które wygląda elegancko. Gdy nałożymy go na usta to wtedy czujemy lekki chłodek, ale jest on przyjemny. Usta trochę się lepią, ale mam wrażenie, że błyszczyk wtapia się w usta i później już nie czuję tego "lepienia". Usta są wypielęgnowane i pięknie podkreślone.

Idealnie podkreśla

Ciekawy produkt z efektem „mrowienia” mającego na celu powiększyć usta. Dobrze się go nakłada dzięki wygodnemu i precyzyjnymi opakowaniu. Dość długo utrzymuje się na ustach dodatkowo nawilżając je i pielęgnując min. dzięki zawartości kwasu hialuronowego. Błyszczyk nie klei się i nadaje ustom nie tylko szklanego blasku ale również pięknego koloru. Całość zamknięta jak zawsze u tej marki w klasycznym i eleganckim opakowaniu. Za co kolejny plus odejmie. Jednym słowem polecam, idealny produkt do wiosennej kosmetyczki aby zrobić sobie przyjemność i być piękną.

Używa produktu od: próbka

Nawilżające cudeńko

Błyszczyk zamknięto w zgrabnym przezroczystym opakowaniu. W pojemniku znajduje się błyszczyk o gładkiej przyjemnej konsystencji pokrywającej niczym mgiełka usta. Delikatny połysk pozostawiony po muśnięciu warg błyszczykiem delikatnie podkreśla piękno ust bez niepotrzebnego wulgaryzmu. Piękny efekt na długi długi czas.

Świetny błyszczyk

Błyszczyk ma bardzo ładne opakowanie. Pięknie się nakłada i ślicznie wygląda na ustach. Nie klei się jak niektóre blyszczyki, nadaje ustom piękny kolor. Nie wysusza, pielęgnuje.
Błyszczyk utrzymuje się długo, wygląda świeżo i efektownie nawet po długim czasie od aplikacji. Jestem z niego zadowolona.

Super, polecam

Wybrałam bezbarwny (biały) odcień z brokatem. Jest świetny, po nałożeniu przyjemnie mrowi i chłodzi, przepięknie rozświetla usta, szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego efektu, więc jestem miło zaskoczona. Polecam