Wella, System Professional, Shine Define Mask (Maseczka do włosów pozbawionych blasku)

Linia SP do włosów bez połysku. Usuwając pozostałości środków do stylizacji produkty tej linii pozostawiają powierzchnię włosa gładką i nadają włosom niepowtarzalny blask. Dzięki najnowszym osiągnięciom nauki, Shine Define wyposażone zostało w ekskluzywną formułę Tri Complex, której składniki zostały indywidualnie dopasowane do każdego produktu tej linii.

Naprawdę niezła ale droga

Maska ma przyjemną konsystencję, jest niezwykle wydaja. Mam ją juz pół roku. Włosy sa miękkie i bardzo dobrze się rozczesują. Nie zauważyłam poprawy ich blasku ale na pewno są dobrze nawilżone. Przy czym stan ten utrzymuje się naprawdę długo, nie przetłuszcza i nie obciąża. Opakowanie jest wyjątkowo niewygodne. Myślę, że kupiłabym ją jeszcze, jednak jej jakość nie jest warta tej ceny. Podobne efekty osiągniemy przy znacznie tańszych kosmetykach, gdyby była połowę tańsza miałaby pięć gwiazdek. Nie można spodziewać się nie wiadomo czego jednak relacja pomiędzy niezłą jakością w całkiem sporą ceną zniechęca do ponownego sięgnięcia po ten kosmetyk.

okrutnie nijaka

Opalizujący brokat - i na tym mogłabym poprzestać. No ale ok: nie robi nic, żenująco niska jakość. To ma być profesjonalna maska? Nie nabłyszcza, nie odżywia, nie wygładza. Nie ma nawet porywającego zapachu. Najgorsze dziwadło, jakie kupiłam do włosów tuż obok keratynowej mgiełki CHI. Placebo to adekwatne słowo.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć i już nie używam, komuś dam (o ile ktoś będzie chciał...)

no do czarnych ujdzie

Maska raczej nadaje się do włosów normalnych, gdyż nie robi zadnej rewolucji z plepszeniem ich stanu. Nie znosze jej zapachu, pachnie jak DKNY zielone jabyłko..ehhh. Na szczescie dostałam ją w prezencie bo sama nie dala bym za nią 80 zł. konsystencja jest dziwna, wyglada jak wymieszany klej z brokatem:D mam czarne włosy ale dzikiego szału w błysku nie ma, moze dla tego ze same w sobie są już lsniące.. używam jej czasami jak mi się inne odżywki zaczynają nudzić. troche szkoda, bo serja regenerujaca i do farbowanych jest ok.

Dno totalne

Kupiłam maskę i szampon z tej serii żeby wzajemnie się uzupełniały. Niestety nie ma mowy o żadnym działaniu nabłyszczającym ani odżywiającym, wręcz przeciwnie moje farbowane na bardzo jasny blond włosy po użyciu szamponu i maski były brzydkie, matowe i oklapnięte.Jeden z najgorszych kosmetyków do włosów jakich używałam. Zdecydowanie odradzam zresztą cała resztę Welli Sp również...

Używam tego produktu od:jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:1opakowanie 200ml

uzaleznia;)

dostałam kilka próbek tej maski od mojego fryzjera. maska jest świetna!! rzeczywiście nadaje połysk, włosy są bardzo miękkie,duzo łatwiej się układają i pieknie pachną. pozatym mam wrażenie że maska nawilża włosy i ożywia ich kolor - farbowane blondynki wiedzą o co mi chodzi;)maska jest wydajna - 30 ml próbka wystarczyła mi na 3 razy a mam długie i dosć geste włosy. zamówiłam już opakowanie pełnowymiarowe;)bo poprostu muszę ją mieć-pełnowymiarówka ma niestety fatalne opakowanie (słój)ale ostatecznie w przypadku kosmetyków liczy się zawartosc a nie opakowanie;)

Używam tego produktu od: chyba 4tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 8 próbek x 30 ml