Burt`s Bees, Ultra Conditioning Lip Balm with Kokum Butter (Balsam do ust)

Burt`s Bees, Ultra Conditioning Lip Balm with Kokum Butter (Balsam do ust)

Pojemność 4,25 g

Kokum - garcinia indicia - to owoc indyjski, który po wysuszeniu używany jest jako przyprawa. W kosmetykach wykorzystywany jest ze względu na jego chłodzące właściwości. Ten bogaty balsam do ust firmy Burt's Bees zawiera pielęgnujące masło kokum, masło kakaowe, masło Shea: wspaniała, delikatna intensywna pielęgnacja. Utrzymuje się nawet do 4 godzin. Bez zapachu i smaku.

w sztyfcie
<10ml
balsam do ust

Ultra Conditioning Lip Balm z masłem kokum to strzał w dziesiątkę

Ultra Conditioning Lip Balm with Kokum Butter dostaniemy w uroczym maleńkim sztyfcie, wyróżniającym się kolorową grafiką, jak wszystkie produkty Burt`s Bees.

Nowy bezbarwny balsam do ust od Burt`s Bees jest w 100% naturalny i zawiera kilka interesujących składników. Oprócz szeroko znanym składnikom takim jak masło shea; masło kakaowe; oraz olej słonecznikowy, kokosowy i oliwkowy, ma też coś, co nazywa się masłem kokum. Nigdy wcześniej o nim nie słyszałam, ale najwyraźniej pochodzi z nasion drzewa Garcinia indica, rośliny pochodzącej z zachodnich Indii, uważanej za posiadającą pewne właściwości lecznicze, chociaż nie mogłam znaleźć wiele na temat korzyści z jego stosowania.

Cokolwiek" kokum" jest , nakładam balsam przed snem każdego wieczoru i budzę się następnego ranka z miękkimi, gładkimi ustami. Jest niesamowity w swoim działaniu, nawilża usta tak dobrze przez noc, że przez cały dzień nie czuje potrzeby zastosowania go.
Smakuje i lekko pachnie cierpkimi cytrynami, co w tym przypadku lubię.

Super współgra z naturalna konturówką do ust, nadaje moim ustom połysk, co daje efekt jak by większych.

Jeśli szukasz bezbarwnego, całkowicie naturalnego, nawilżającego balsamu do ust, Burt’s Bees Ultra Conditioning Lip Balm z masłem kokum to strzał w dziesiątkę.