Jose Eisenberg, Soin Solaire Visage SPF 15 [Facial Sun Care] (Krem do twarzy SPF15 - niska ochrona)

Krem nawilżający o lekkiej konsystencji, błyskawicznie się wchłania, zawiera aktywne filtry, chroniące przed promieniowaniem UVA i UVB. Ekstrakt z szarotki nawilża, wygładza i zmiekcza skórę - wysoka zawartosc flawonoidów neutralizuje działanie wolnych rodników. Dla osób o łatwo opalającej sie skórze.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

Cena: ok 125zł / 75ml
/s/

całkiem, całkiem...

Dostałam w Sephorze za 1 PLN ;) - sama bym go nie kupiła z kilku powodów. Nie opalam twarzy, wiec rzadko kupuje typowe "plazowe" kremy . Nie jestem filtromaniaczka, ale sie chronie przez cały rok. Filtry maja moje mazidła codzienne, ale latem czy na urlopie - uzywam czegos wyzszego, niz bazowe SPF 15. Poza tym - za wysoka cena, za duza pojemnosc...To powody, dla których ponownie po ten kosmetyk nie sięgne, choc oceniam go pozytywnie
Wygodny w stosowaniu - miekka tuba. ma miły, delikatny zapach i lekka konsystencje. Nie bieli, nie tłusci, nie klei sie na twarzy, nie kłóci z podkłądami...Dobrze i długotrwale nawilża, co było miła niespodzianka. Stosuje go na krem bazowy lub solo, bo dobrze sie sprawdza, jako mazidło codzienne.No, ale wole, gdy moje kremy maja jeszcze jakies dodatkowe, cudowne skłądniki :)
Mozna wypróbowac, zwłaszcza w promocji ;)

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1