Redken, Smooth Down, Shampoo (Wygładzający szampon do bardzo suchych, niezdyscyplinowanych włosów)

Wygładzający szampon do bardzo suchych, falistych włosów. Zawiera olejek z orzechów makadamii, wosk kandelila. Łagodnie myje i nawilża skórę, nie podrażnia skóry. Wygładza, ułatwia stylizację, tworzy mikrobarierę przed wilgocią z powietrza.
Włosy stają się miękkie, elastyczne, jedwabiście gładkie, łatwe do układania.

Ot co...drogi przecietniak

Mialam okres w zyciu,ze sporo kasy inwestowalam w swoje wlosy,ktore z natury sa geste,grube,puszace sie.Skusilam sie na ten szampon i odzywke z tej samej serii,o ile odzywka byla bardzo przyjemna,o tyle szampon...chcialam go jak najszybciej zuzyc,a byl bardzo wydajny.
Szampon ma delikatny zapach,calkiem przyjemny,ale niewyczuwalny na wlosach.Niestety ja uzywajac tego szamponu mialam ciagle wrazenie nieumytych dobrze wlosow.Nie wiem czy ma w skladzie silikony,ale ja dla mnie wazne jest,abym czula swiezosc wlosow i skory glowy po umyciu szamponem,a ten kosmetyk mi tego nie zapewnial.Po za tym nic dodatkowego z moimi wlosami nie zdzialal,byly ciagle w takim samym stanie-puszace sie,suche.o ile odzywke (w tubie) polecam,o tyle szampon mozna sobie darowac.Po za tym ta cena!Ja kupowalam w USA,wiec zaplacilam za niego cos ok 15$ w promocji.Ogolnie nie warto,mozna kupic tanszy i fajny szampon w zwyklej drogerii za 10 zl.

Używam tego produktu od: od 2010 roku
Ilość zużytych opakowań: zuzylam jedno opakowanie