Rebicek, Rebi-Dental, Kids, Szczoteczka do zębów `Delfinek`

Rebicek, Rebi-Dental, Kids, Szczoteczka do zębów `Delfinek`

Pojemność 1 szt

Szczoteczka dla dzieci o miękkim włóknie. Swoim kształtem, umożliwia dziecku wygodne trzymanie szczoteczki w ręku, a kolory zachęcają do regularnego mycia ząbków.

oczyszczające
w tubie
<50ml
Skóra
normalna

Ciekawy kształt, ale jakość pozostawia wiele do życzenia.

Szczoteczka marki Rebicek została zakupiona w moim niewielkim, wiejskim sklepiku. Kosztowała ok. 3 zł i prawdę mówiąc nie widziałam jej w większych sklepach. Cudów się nie spodziewałam skoro marka słabo dostępna, domniemam, że słabo znana, a produkt tani. Ale zaryzykowałam, gdyż szczoteczki u mojej córki zużywają się w ekspresowym tempie.

Szczoteczka przeznaczona jest dla dzieci, ale niestety nie mamy określonego dla jakiego przedziału wiekowego jest polecana. Biorąc pod uwagę jej wielkość tak na oko sklasyfikowałabym ją w przedziale 3-6. Moja córka ma 6 lat i pod względem rozmiaru sprawdza się dla takiego wieku, jeszcze niby małych rączek i buzi, ale jeszcze nie na tyle dużych by stosować produkty dla dorosłych. Odpowiednio jest dostosowana wielkość, zarówno główki, która wszędzie dotrze, jak i rączki, która przybrała tutaj postać delfina co ma zachęcić dziecko do mycia bo sam kolor, jak twierdzi producent, to jednak trochę mało by zaciekawić małego szkraba. I tutaj ten delfinek jest ciekawym rozwiązaniem. Pomimo braku antypoślizgowej powierzchni i nietypowego kształtu córka nie miała problemów podczas mycia i szczoteczka dobrze leżała w dłoni. Włosie jest dość gęste i miękkie, dzięki czemu dziąsła nie są narażone na podrażnienia jednak jakość pozostawia sporo do życzenia bo może nie wypadało, ale bardzo szybko odkształciło się na boki. Szczoteczka nie dobiła nawet do miesiąca użytkowania i trafiła do kosza.
Mycie zębów tą szczoteczką jest raczej przyjemne, córka nie narzekała i nie zgłaszała, że dzieje się coś niepokojącego. Jej wielkość pozwoliła dotrzeć do wszystkich ząbków i dobrze je oczyścić z osadu i resztek jedzenia.