Carrefour, Kids, Szczoteczka do zębów dla dzieci od 3 lat

Carrefour, Kids, Szczoteczka do zębów dla dzieci od 3 lat

Pojemność 3 szt

Szczoteczka do zębów Carrefour została specjalnie zaprojektowana dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat - Profilowana główka szczoteczki dostosowania do ust dzieci - Miękkie, starannie zaokrąglone włosie, które umożliwia skuteczne szczotkowanie, jednocześnie chroniąc zęby i dziąsła - Rączka ergonomiczna, elastyczna i antypoślizgowa, łatwa w obsłudze i dobrze leżąca w małych dłoniach dzieci.

oczyszczające
w tubie
<50ml
Skóra
normalna

Pomimo niskiej ceny są przyzwoite.

Szczoteczki marki Carrefour zostały zakupione oczywiście w tymże markecie. Kosztowały ok. 6 zł za 3 szt. także pod względem ceny super. Cudów się nie spodziewałam i w zasadzie nie byłam za ich kupnem, ale córka się uparła bo kotek.... Machnęłam ręką i nie oczekując zbyt wiele (zwłaszcza po ostatniej taniej szczoteczce Rebicek) produkt trafił do koszyka. Jak się sprawdził w praktyce - zapraszam do lektury.

Szczoteczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 lat. Moja córka ma 6 lat i pod względem rozmiaru sprawdza się dla takiego wieku idealnie bo nie jest ani za mała, ani za duża. Także jej wielkość jest odpowiednio dostosowana, zarówno jeśli chodzi o główkę, która wszędzie dotrze, jak i uchwyt. Szczoteczka ma przyciągający design co ma zachęcić dziecko nie tylko do mycia, ale i wyboru spośród wielu na sklepowej półce bo jak wiadomo sam kolor to jednak trochę mało by zaciekawić małego szkraba. I tutaj mamy postać ze słynnej bajki Tom&Jerry (swoją drogą do tej pory nie mam pojęcia który to który ;), która jest odwzorowana bardzo realistycznie, co jest dużym atutem i zasługuje na pochwałę. Uchwyt pokryty jest antypoślizgową powierzchnią i pomimo nietypowego kształtu córka nie miała problemów podczas mycia - szczoteczka dobrze leżała w dłoni, nie wyślizgiwała się. Włosie w każdej sztuce ma inny kolor, jest dość gęste i miękkie, nie jest ostro zakończone dzięki czemu dziąsła nie są narażone na podrażnienia. O dziwo jakość jest na całkiem dobrym poziomie bo włosie nie wypada, nie odkształcenia się szybko na boki i szczoteczka przetrwała u nas miesiąc (co jest naprawdę dobrym rezultatem bo zazwyczaj mają one u córki taką żywotność).
Mycie zębów tą szczoteczką jest raczej przyjemne, córka nie narzekała i nie zgłaszała, że dzieje się coś niepokojącego. Jej wielkość pozwoliła dotrzeć do wszystkich ząbków i dobrze je oczyścić z osadu i resztek jedzenia.