Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Laurence Dumont, BIO, Bandes Dépilatoires Corps (Plastry do depilacji)

Laurence Dumont, BIO, Bandes Dépilatoires Corps (Plastry do depilacji)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Zobacz hity sprzedażowe

Kategoria
Pojemność 20 ml
Cena 26,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Laurence Dumont wypuścił właśnie serię kosmetyków do depilacji BIO, z certyfikatem Ecocert, opatentowanych nazwą Cosmébio. Cała seria zawiera 6 produktów do, po i przed depilacją, takich jak peeling do zrobienia 2 dni przed wyrywaniem włosków, który ma oczyścić i przygotować skórę do zabiegu, czy bezalkoholowe serum do używania po depilacji codziennie aż do kolejnego zabiegu. Do samego meritum sprawy służyć ma wosk na zimno oraz plastry z woskiem.
Te plastry, istniejące w formacie dużym (do ciała) i małym (do twarzy) posiadają w 100% naturalny wosk orientalny, zawierający cukier trzcinowy i wyciąg z cytryny, pochodzące z plantacji biologicznej. Ale jego głównym atutem jest olejek arganowy (olej wytwarzany z owoców arganii) o silnych właściwościach nawilżających i regenerujących. Plastry nie zawierają parabenu, phenoxythanolu ani żadnej innej substancji pochodzenia przemysłowego typowych dla tego typu produktów (parafina, silikon, polietylenoglikol itp.). Mogą więc być stosowane przez skórę najbardziej wrażliwą. Usuwają nawet najkrótsze włoski (2mm), a efekt utrzymuje się 3-4 tygodnie.
Testowane dermatologicznie. Nie testowane na zwierzętach.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kosmetyk Wszech Czasów.

Te plastry są rewelacyjne!
Idealnie usuwają rzcezywiście nawet najkrótsze włoski. Nie wiem w jaki sposób, ale są tak wydajne, że gdybym się uparła, dwoma plastrami mogłabym zrobić całą nogę.
A teraz najważniejsze : żadnych pominiętych włosków i ZERO PODRAŻNIEŃ! Zazwyczaj po depilacji z włączeniem usuwania cebulek włosa, pojawiają się małe czerwone krostki, które znikają dopiero po ok. 48h. Przy użyciu tych plastrów nie ma śladu po całej operacji, a problem z którym się borykam o nazwie "rogowacenie przymieszkowe", znacznie się zmniejszył.
Serdecznie polecam, zwłaszcza posiadaczkom skóry wrażliwej, choć te 3-4 tygodnie do kolejnego odrostu owłosienia to lekka przesada ;)

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań 1 z 24 plastrami.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  4
  produktów

  40
  recenzji

  361
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  10
  recenzji

  419
  pochwał

  9,32

 3. 3

  0
  produktów

  114
  recenzji

  80
  pochwał

  8,74

Zobacz cały ranking