Deborah, Black+Long Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz wydłużająco - podkręcający)

Nowa, bogata, kremowa formuła zawierająca składniki najwyższej jakości nadające niezwykłą głębię koloru. Rzęsy są pokryte delikatnym długotrwałym filmem/ warstwą, która daje ultra miękkie i elastyczne wykończenie. Z powodu unikalnej konsystencji może być nałożone kilka warstw bez ryzyka zbijania się rzęs, rozmazywania, powstania grudek lub kruszenia się tuszu. Rezultat: Piękne wydłużone i perfekcyjnie podkręcone rzęsy. Długotrwała, Hipoalergiczna, Wodoodporna

Maskara dostępna w klasycznej czerni oraz w limitowanej edycji w trzech kolorach: zielony, niebieski brązowy.

Zywkły tusz

Odbija się na dolnej powiece po 4 godzinach noszenia. Nie podkręca, ani nie unosi. Wiele tańszych tuszt radzi sobie o niebo lepiej. Plus za ładne, wygodne opakowanie.

Prawie jak "książe z bajki"

Kupiony przez przypadek, w promocji, razem z błyszczykiem - i w sumie cieszę się, że przypadki istnieją ale do rzeczy:
+ Ciemna czerń
+ Bardzo wodoodporny (nawet po wzięciu prysznica i umycia twarzy mydłem)
+ Super rozdzielająca szczoteczka
+ "nie paskudząca" tubka (czysta nawet po długim użytkowaniu bez grudek)
+ Wystarcza na długo i nie zmienia konsystencji, a co do tego...

+/- Konsystencja dość płynna: plus bo można bez problemu pociągną 2 razy, minus bo zostawia cienie dookoła oczu

- Zapach :(

Niestety to nie to...

Skusiłam się na ten tusz, ponieważ szukałam czegoś na wyjazd co będzie wodoodporne i w miarę łatwe w zmyciu. Od tuszów wymagam trzech rzeczy:

- po pierwsze- ma się nie obsypywać
- po drugie- ma się nie rozmazywać
- po trzecie- ma nie sklejać rzęs

reszta czyli wydłużenie, pogrubienie, podkręcenie to dla mnie rola drugoplanowa, ma być porządnie i już!

Do rzeczy:

+ tusz ten ma ładne opakowanie )))
+ fajna szczoteczka świetnie rozczesuje rzęsy
+trochę wydłuża
+ nie obsypuje się

ale niestety wielgaśny minus

- po pewnym czasie rozmazuje się i wygląda jak bym miała cienie pod oczami i to niestety go dyskwalifikuje całkowicie

pozatym

- nie jest wodoodporny i zmywam go poprostu wodą z mydłem lub zazwyczaj zwykłym micelem ( miał być łatwy w zmyciu ale nie do przesady)

Odradzam zakup tymbardziej, że tusz do najtańszych nie należy...szukam dalej dobrego wodoodporniaka...

Poprostu dobra

Najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam

+ nie zostawia grudek
+ nie skleja
+ rzęsy są po nim elastyczne
+ dobrze wydłuża
+ rzeczywiście mocno wodoodporny, ale można go zmyc bez problemu dwufazą
+ daje efekt wachlarzu rzęs

- słabo podkręca
- używam tylko brązów, bo jestem blondynką ale ten jest stanowczo za jasny mimo wyszystko
- minusem dla mnie jest dla mnie to, że w mniejszych drogeriach nie można go dostac

super

W zasadzie wszystko co obiecuje producent jest prawdą.
Maskara głównie wydłuża rzęsy efekt zależy od ilości warst. Od naturalnego wyglądu do baaardzo wydłużonych rzęs:)Za to ją polubiłam.Minimalnie pogrubia.
+ świetnie wydłuża
+ nie zostawia grudek, nawet jak nałożę kilka warstw są one gładkie
+ pozostawia elastyczne rzęsy a nie sztywne jak druty
+ nie skleja tylko pięknie rozdziela wszystkie rzęsy
+ głęboki czarny kolor utrzymuje się przez cały dzień
+ podkręca
+ naprawdę wodoodporna ale zmywa ją bez problemu każda dwufaza
Używam od ponad miesiąca maskara cały czas jest rewelacyjna - nie zmieniła swojej konsystencji nie zgęstniała. Za taką cenę jest doskonała.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie