Piz Buin, Summer Sensation, Self Tan Foam Mousse (Pianka samoopalająca do twarzy i ciała)

Wspaniała opalenizna uwodząca naturalnością. Lekka i łatwa w rozprowadzaniu pianka samoopalajaca o nie tłustej konsystencji wchłania się w ciągu 5 minut, nie
zatykając porów skóry. Już po 1 godzinie od zastosowania pojawia się naturalna i jednolita opalenizna, która może utrzymać się aż do 10dni.
Niewiarygodne uczucie i wrażenie lata! Nawilżający kompleks o delikatnym letnim zapachu przez godziny pozostawia skórę delikatną i nawilżoną.
Wystepuje w 2 wersjach: medium dla jasnej karnacji i max dla ciemnej.

Cena: ok 115zł / 150ml
/s/

mozna wypróbowac

Kosmetyk dobry, ale nie w cenie regularnej. Kupiłąm w promocji i jesli takowa sie zdarzy - warto przetestowac. Mam wersje medium, czyli do jasnej karnacji, teraz chciałabym wypróbowac te druga. medium jest faktycznie dla jasnoskórych, lub dla mnie na teraz, na basen...
Kosmetyk jest niezbyt wydajny - 3 -4 aplikacje na nogi - i nie ma połowy :( No, ale może za rozrzutna jestem...? ;) Ma postac białej, lekkiej pianki, która dobrze sie nakłąda i błyskawicznie wchłania. To najwiekszy plus - nie trzeba czekac na ubranie się, nie ma mazania, brudzenia ciuchów, ani klejenia sie do wszystkiego, w czym celuja zele samoopalające. Po prostu po paru chwilach mozemy zapomniec, ze cos nałozylismy :)Nie robi smug, schodzi powoli, bez plam...Zapach typowy dla samoopalaczy, bez cudów, ale nie jakis natretny. Opalenizna jest delikatna, naturalna ( ale ja mam zółtawa opalenizne własna, wiec wiekszosc samoopalaczy mi pasuje ;)) - nałozenie drugiej dawki nie przyciemnia zbytnio skóry. Gdyby pianka była o połowe tansza - z uwagi na przyjemna aplikacje dostałaby więcej * ;)

Używam tego produktu od:paru tygodni