Pierre Rene, Diamonds On Eye, Kreskówka z diamentowym połyskiem

Pierre Rene, Diamonds On Eye, Kreskówka z diamentowym połyskiem

Kreskówka z efektem diamentowego połysku, która nada spojrzeniu tajemniczą głębię, diamentowe refleksy oraz niezwykły blask. Kreskówka doskonale służy do łatwego wykonania linii wokół oczu oraz do podkreślenia końcówek rzęs nadając im zamierzony diamentowy wygląd. Specjalny cienki pędzelek umożliwia łatwą i równomierną aplikację. Idealny do tworzenia nietypowego i efektywnego makijażu. Produkt ten jest niezastąpiony do wykończenie makijażu zarówno na dzień, jak i na wieczór. Dostępny w pięciu odcieniach : czarny; brąz; niebieski; srebrny; złoty

Cena: 12,99zł / 4ml
/s/

Swietna !!!

Polecam, tę kreskówkę. Mam kolor brązowy, daje delikatny odcień, dyskretny połysk, który spokojnie można nosić na dzień. Wygodnie się nakłada, bardzo szybko wysycha na powiece.Stosuję od roku, bardzo dobra konsystencja, dopiero przed miesiącem jakby trochę zgęstniało, ale to normalne - po roku otwierania :). Nie szukam już innej, bo po co, skoro jestem z tej bardzo zadowolona :).

Używam tego produktu od: 1 rok

dobry

Mam brązowy (srebrne drobinki) i jestem dość zadowolona - tzn. nakłada się rewelacyjnie, pędzelek jest b. wygodny, konsystencja jest świetna, łatwo nabrać odpowiednią ilość, można precyzyjnie nałożyć. Jedyny minus - dość długo schnie (ok.minuty). Metaliczny efekt słabo/wcale nie jest widoczny, co mi nie przeszkadza.
Konsystencja nie zmieniła się po pół roku używania.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1