Maybelline New York, Volum' Express (Tusz pogrubiający)

Maybelline New York, Volum' Express (Tusz pogrubiający)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Tusz zwiększający trzykrotnie objętość rzęs już po nałożeniu pierwszej warstwy. Szczoteczka i formuła mascary, wzbogacona o roślinne lipowoski, pozwalają podkreślić rzęsy, a przy tym rozczesać je i nadać odpowiedni kształt, bez sklejania i pozostawiania grudek. Hypoalergiczny, bezpieczny dla osób noszących soczewki kontaktowe.

Jestem na tak

Bardzo ładnie wyczesuje rzęsy, pogrubia. Daje naprawdę ładny efekt gęstszych rzęs. Konsystencja przyjemna, nie zasycha. Przyjemna zwykła szczoteczka.
Nie kruszy się! Nie rozmazuje, nie ma efektu pandy.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 4

Bardzo dobry tusz.

Kupiłam ten tusz, ponieważ szukam odpowiedników dla droższych kosmetyków (oszczędności...).

Jestem bardzo zadowolona. Tusz jest bardzo dobrej jakości:
+ ma dobrą wydajność i świetną cenę (kupiłam za 12 zł),
+ piękny, głęboki kolor,
+ porządną szczoteczkę - która nabiera odpowiednią ilość produktu, ładnie rozkłada go na rzęsach, dokładnie rozdziela i nie zostawia grudek,
+ po użyciu zalotki tusz ładnie utrwala podkręcenie - wnioskuję, że nie obciąża rzęs (ja czasem maluję nawet 3 razy)
+ maskara nie kruszy się i nie rozmazuje, a przy użyciu zwykłego płynu micelarnego łatwo ją usunąć.

Produkt ma jedną wadę - przez pierwsze kilka zawartość opakowania jest dość rzadka i trochę więcej czasu trzeba poświęcić na makijaż, jednak przy odrobinie cierpliwości można z tego tuszu wydobyć porządny produkt do makijażu codziennego i wyjściowego.
Ja bardzo polubiłam tego Maybellina i na pewno będę do niego wracała.
POLECAM!

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Wytrzymały

Tusz do dla mnie problematyczny kosmetyk. Ten kupiłam po promocji. Ma jedną wadę - skleja rzęsy, trzeba cierpliwej ręki, żeby dobrze umalować nim rzęsy. Jest jednak wytrzymały - nie kruszy się, nie rozmazuje, nie podrażnia. Ma ładny czarny kolor, dobrze pogrubia, nie podkręca za bardzo. Kupiłabym go znowu, jednak czarny tusz Maybelline służy mi trochę lepiej. Ten jednak jest niezły.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo dobry:)

Kupiłam ten tusz dość przypadkowo, w drogerii był mały wybór a ekspedientka poleciła mi właśnie ten produkt:) Cieszę się, że uległam jej namowom, bo to rzeczywiście dobry produkt.
Tusz ma bardzo dobrą konsystencję, nie za rzadką, nie za gęstą i dobrą, niedużą, gęstą szczoteczkę. Maluje się nią bez problemu szczoteczka dociera w najdalsze kąciki i pokrywa tuszem każdą rzęskę:) Tusz bardzo ładnie pogrubia, lekko wydłuża, nie skleja. Nie rozmazuje się, ani nie osypuje. Trzyma się cały dzień:) Makijaż oka jest raczej naturalny, ale wyrazisty- więc miłośniczki teatralnego looku mogą się czuć zawiedzione, gdy go użyją:P
Niemniej jednak polecam wszystkim:)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Wieloletni ulubieniec

To jest mój pierwszy tusz marki Maybelline i od niego zaczęła się moja przygoda z makijażem oczu. Po tylu latach przyznaje, że to jedna z najlepszych maskar jakie miałam :)

+ bardzo ładnie rozdziela rzęsy i je wydłuża
+ delikatnie pogrubia, nie tworzą się grudki, efekt jest bardzo naturalny
+ ma lekką formułę
+ utrzymuje się aż do wieczora
+ cena i dostępność

- krótka szczoteczka, mogłaby być trochę dłuższa i zwężona na końcu

Bardzo dobry tusz na co dzień, bez spektakularnych efektów, dla osób, które szukają naturalnego efektu.

Używam tego produktu od: czasów gimnazjalnych :)
Ilość zużytych opakowań: 5 lub więcej

Dosyć spoko :)

Dosyś spoko wybija się na tle przeciętnych tuszy. Fajnie się nim pracuje. Bardziej pogrubia niż wydłuża ale można to opanować i fajnie się z nim wspólpracuje. Nie rozmazuje sie nie kruszy :) Warty przetestowania :)

Na chwilę obecną najlepszy

Plusy:
- nadaje się do wrażliwych oczu i o to mi chodziło
- wyraźnie pogrubia
- nie kruszy się
- brak chemicznego zapachu
- starcza na długo
- potrafi zrobić codzienny makijaż, jak i na większe wyjście
- nie brudzi

Minusy:
- czasami skleja

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Od kilku lat mój numer 1

Dla mnie ten tusz, jak za te cenę, jest rewelacyjny: wydłuża, pogrubia rzęsy, mozna go poprawić w ciągu dnia, nie kruszy się, trwały, a przy tym łatwo schodzi w trakcie demakijażu.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie policzyć :)

Ideał !!!

Bardzo dobry tusz za niewielkie pieniądze.
Po nieudanej zmianie na inny przeważnie droższy tusz, zawsze do niego powracam. Używam zamiennie z równie lubianą przeze mnie wersją podkręcającą.
Tusz bardzo ładnie pogrubia rzęsy, rozdziela i wyciąga ku górze, pomimo iż producent nie obiecuje podkręcenia.
Nie rozmazuje sie od wilgoci, nigdy nie miałam efektu pandy.
Nie zauważyłam także osypywania.
Po około 2 tygodniach od otwarcia zyskuje pełną \'moc\', także nie należy zrażać się tym ,że na początku jest trochę za rzadki.
Tuszuję rzęsy codziennie (2-3 warstwy) i starcza mi na baaardzo długo.

Niezły

Tusz kilka razy gościł w mojej kosmetyczce,
Jest dość wydajny i po 2-3 aplikacjach dobrze wygląda na rzęsach
Ogólnie OK
Mam jednak innego faworyta ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kolejne w trakcie

Idealny!

Powiem tak, kupiłam go razem z kredką za 25 zł w Biedronce, jeszcze w zimę. Jak na razie nie znalazłam go w żadnej drogerii i nie wiem co zrobić bo chciałabym do niego wrócić.
Plusy:
-wydajny
-przez kilka miesięcy się nie wysuszył
-pogrubia
-podkręca
-wydłuża
-nie skleja, wręcz rozdziela rzęsy
-ładne opakowanie
-nie drażniący zapach
-cena jest warta produktu
-nie ma problemów ze zmywaniem
-nie kruszy się
-długotrwały efekt
-nie ma problemów z aplikacją
-nie rozmazuje się
Zdecydowanie tak! :) Na prawdę polecam, bo warto :D

Dobry tusz w dobrej cenie

Używałam go na przemian z innymi tuszami, m.in. z avonu czy wibo, i sądzę że ten póki co sprawdza się najlepiej
Plusy:
-nie osypuje się, co jest dla mnie ogromnym plusem
-trzyma się cały dzień, wieczorem wygląda tak samo perfekcyjnie jak po nałożeniu go rano
-wydajny, starcza na około. 2-2,5 miesiące, gdzie tani tusz z wibo kończył się po miesiącu lub zasychał :-)
-ładnie pogrubia rzęsy
Minusy:
-niestety tworzy grudki pomiędzy moimi rzęsami i je skleja, a nie nakładam go dużo
-wydaje mi się, że sam tusz jest w sobie trocję zbyt mokry

Używam tego produktu od: Krócej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4