Replay, Signature Re-Verse For Woman EDT

Replay, Signature Re-Verse For Woman EDT

Poetycki charakter zapachu, w którym delikatne płatki kwiatów spotykają się z radosnymi owocowymi nutami. Świeże truskawki i promienne jabłko, które podkręca energetyzująca nuta grejpfruta idealnie łączą się z bukietem jaśminu, piwonii, fiołków i magnolii. Kompozycję zamykają ocieplające tony piżma i drzewa cedrowego jako dopełnienie tego niezwykłego zapachu.

50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Hipnotyzujące REPLAY for Woman

Dziękuję pięknie wizaż.pl, KWC za zaufanie i fantastyczny Replay, Signature Re-Verse For Woman EDT 50 ml.
Zawartość to urokliwe, piękne połączenia kwiatowe - owocowe - zielone - piżmowe- drzewne.
Nowoczesny flakon ozdobiony legendarnym modnym wzorem jakim jest krata. Szkocka kratka.
Pudełko również jest w grafice flakonu, co stanowi nowoczesne Combo kontrastów, a tym samym przyciąga wzrok.
Nuty głowy - jabłko, truskawka, grejpfrut
Nuty serca-jaśmin, magnolia, fiołek, peonia
Nuty bazy - piżmo drzewo cedrowe, bursztyn, wanilia
Eksplozja bukietu zapachów otula w bardzo intensywny, przenikający sposób i wprawia w kipiący, przepełniony kobiecością nastrój.
Rekomenduję na wieczór-na noc.
Bardzo chętnie zakupię ponownie.
Dla przedstawicielek, które nie szukają kompromisów z mocnym przytupem, charakternych ,które hipnotyzują aurą tajemniczością, własną inwencją-nowość Replay jest zdecydowany, dziki, szalony, osobliwy, bardzo intensywny i dość trwały.
Doskonale oceniam REPLAY RE-VERSE for Woman.

Niczym nie wyróżniający się, przyjemny zapach...

Byłam bardzo podekscytowana myślą, że będę mogła przetestować te perfumy.
Zacznę od tego, że moim zdaniem mają cudowną szatę graficzną! Bardzo wyjątkową barwę i kształt flakonu ! Kolor jest matowy co jeszcze bardziej mi się podoba, bo dodaje pazura.

Jeśli chodzi o zapach to jest to słodki(ale nie za bardzo), lekki, bardzo dziewczęcy zapach.Można wyczuć w nim też delikatnie cytrusowe nuty.Moim zdaniem jest to idealna propozycja na co dzień. Zdecydowanie na wiosnę lub lato. Jednak nie jest to specjalnie, wyjątkowy zapach. Spotkałam się już z podobnymi ale o wiele tańszymi wersjami takich perfum. Ja lubię perfumy, które są niespotykane i z czasem ich woń zmienia się na ciele. Tutaj nic takiego mnie nie zachwyciło.

Co do trwałości... Pozostawia dużo do życzenia. Wiem, że lekkie, kwiatowe perfumy szybciej wietrzeją. Aczkolwiek w trakcie testu starałam się stosować różne ilość perfum, na ciało i na ubrania. Jednak za każdym razem zapach ulatniał się bardzo szybko. To duży minus w moim odczuciu.

Podsumowując,perfum będzie idealny dla osób lubiących subtelne zapachy. Takie, które delikatnie podbijają nasz "naturalny" zapach. Ja wolę zdecydowanie coś co bardziej zapada w pamięci.

Dziewczęcy zapach

Zapach Replay Re-verse ma ciekawe kolorowe opakowanie w kratę. Niestety nie widać ile jeszcze go zostało co może być dla niektórym minusem. Jest to kwiatowo- owocowe połączenie które idealnie pasuje na letnie i wiosenne dni. Jest lekki, orzeźwiajacy. Najbardziej wyczuwam zapach truskawek i grejpfruta, a dopiero później dopełnia go kwiatowy akcent. Jest średnio trwały, na skórze utrzymuje się kilka godzin ale na ubraniach już o wiele dłużej. Nadaje się bardziej do stosowania na dzień niż na wieczorne imprezy.

Ok, choć mogło być lepiej

Ogólne wrażenia są całkiem dobre, natomiast sam produkt ma kilka elementów, które dobrze byłoby poprawić.
1. Zapach - przyjemny, świeży, na początku mocno owocowy, później bardziej wyczuwalne nuty kwiatowe i na końcu baza. Zapach typowo dzienny, niezbyt skomplikowany, jeśli chodzi zróżnicowanie nut, na końcu wręcz płaski. Nada się dla nastolatek lub jako mgiełka zapachowa na lato. Plusem jest to, że zapach nie był dla mnie męczący.
2. Trwałość - i tutaj główny minus: w moim wypadku zapach był wyczuwalny do 2 godzin. Później ulatniał się w zasadzie całkowicie, niezależnie od tego, czy był aplikowany na ciało czy też na ubranie.
3. Opakowanie: bardzo fajny atomizer, mgiełka drobna i równa. Z minusów: nie widać, ile produktu pozostało. Jeśli chodzi o design, to oczywiście kwestia dyskusyjna i każdy może ocenić według własnego poczucia smaku :)
Cena: adekwatna do jakości.
Ogółem: perfumy że względu na swoją delikatność i subtelność świetnie sprawdzały się jako odświeżenie w trakcie dnia. W takim wydaniu wypadły fajnie. Nie wybrałabym ich jednak na poważniejsze imprezy czy spotkania wieczorem.

Używa produktu od: próbka

Replay, Re-verse for Woman

Bardzo fajny zapach na lato. Moim zdaniem sprawdzi się idealnie jako zapach na dzień.
Flakonik jest dosyć ladny, ale niestety nie widać ile produktu nam zostało, ponieważ nie jest przezroczysty.
Zapach jest jednocześnie lekko słodki, ale nie męczący. Jest dosyć świeży i delikatny. Myślę, że fajnie może sprawdzić się dla nastolatki. Nie wietrzeje za szybko, jest wyczuwalny. Mi osobiście zapach się bardzo spodobał. Najchętniej sięgam po niego rano, uważam że jest to typowy zapach dzienny.

Nie za bardzo

Powiem tak: zapach mnie się bardzo podoba, jednak na mnie trwałość zapachu jest bliska 0, bardzo żałuję, buteleczka jest ciekawa, może zdobić toaletkę czy łazienkę, ale niestety przez trwałość raczej nie kupię ponownie. Jednak wiem, że trwałość zapachu jest to bardzo indywidualna kwestia i w przypadku innej osoby może być zupełnie odwrotnie.

zapach codzienny

Zapach nie jest wybitny, mam wrażenie, że gdzieś już to było, ale polubiłam go od samego początku.

Przez to, że jest taki nieskomplikowany nadaje się na różne okazje, ale najbardziej na codzień, do pracy czy szkoły. Projekcja i trwałość na skórze są przeciętne, więc nie powinien przeszkadzać otoczeniu. Na ubraniach zapach utrzymuje się długo, czuję go wyraźnie nawet po trzech dniach.

Jeżeli chodzi o nuty zapachowe, to najlepiej wyczuwam kwiaty oraz piżmo i nuty drzewne.

Opakowanie jest ładne, choć nieco niepraktyczne, bo nieprzezroczyste i nie widać zużycia.

całkiem fajny

Produkt zamknięty w prostym, ale w swej prostocie dośc oryginalnym opakowaniu, innym niż "tradycyjne" - wiec na pewno wyróżnia się na tle innych flakoników, wygodnym w użyci, jednak nieprzezroczystym, wiec niestety nie widać ile produktu zostało w buteleczce. Zapach orzeźwiający, powiedziałabym, że taki kwiatowo-cytrusowy, świeży, początkowo mocno intensywny, jednak po niedługim czasie przestaje być aż tak wyczuwalny. U mnie wytrzymują do 4-5h, więc tym zachwycona nie jestem, aczkolwiek jak na wodę toaletową i w takiej cenie nie jest źle. Mi osobiście zapach bardzo się podoba, trafiony w moje gusta.
Zapach moim zdaniem odpowiedni na każdą porę roku (z przewagą ku ciepłym porom roku), jednak bardziej na dzień, niż na wieczorne wyjścia/imprezy, taki na codzien. Nie jest duszący ani mdły

Ładne ale nie mój styl

Perfumy mają bardzo ładne i porządne opakowanie, idealne na prezent lub na toaletkę. Zapach utrzymuje się ok 6 h, wiec jak na perfumy z tej polki cenowej to calkiem niezle. Są orzezwiajaco-kwiatowe. Zapach nie przypadl mi osobiscie do gustu, ale mysle ze wielu osobom sie spodoba.

Młodzieżowe nuty o przeciętnej trwałości

Uwielbiam testować zapachy, choć jestem mocno wybredną osobą w tej kwestii. Lubię kwiatowo-ciepłe połączenia, o mocno kobiecej bazie, przełamane rześką bądź owocową nutą, ale i te cięższe, zostawiające ogon dla wszystkich wąchających.

Zapach Re-Verse zamknięty jest w opakowaniu o dość mocno młodzieżowym wydźwięku - łososiowe kryjące szkło, koszulowa krata i prostokątna butelka. Nie trafia niestety w moje gusta, ale mam świadomość, że nie są to wysokopółkowe perfumy, od których wymagać można designu nie z tej ziemi.

Woda toaletowa to mieszanka owocowo-kwiatowa, w której zdecydowanie pierwsze skrzypce grają orzeźwiające nuty truskawek i jabłek. Kwiaty pojawiają się zdecydowanie później i są już o wiele słabiej wyczuwalne. Niestety, mimo wielokrotnego testowania - nie doszukałam się tu wspomnianego przez producenta tonu piżma i drzewa cedrowego, a szkoda, bo być może ta mieszanka byłaby bardziej oryginalna.

Najbardziej rozczarowującym elementem jest niestety trwałość zapachu, która jest moim zdaniem na bardzo przeciętnym poziomie. Na dwie - trzy godzinki jest ok, ale nie jest to woda toaletowa, która "nosi się" cały dzień. Re-Verse trzeba reaplikować. I to często.

Podsumowując - zapach Re-Verse to nie moje klimaty ze względu na mocno owocowy wydźwięk i brak kobiecych nut. Idealnie nada się jako prezent dla nastolatek - te myślę, że będą zachwycone zarówno designem, praktycznym opakowaniem, jak i samą wonią. Osobom powyżej 30+ raczej nie polecam, chyba, że jako flakonik do torebki na "odświeżenie" w ciągu dnia.

Przyjemny zapach na wiosne i lato

Perfum został zamknięty w bardzo ciekawym, prostym, ale oryginalnym opakowaniu. Prosta, prostokątna forma, która została pokryta kratą. Zdecydowanie to opakowanie rzuca się w oczy. Bardzo wyróżnia się na tle innych flakonów u mnie na półce. Ogólnie sam flakon jest bardzo praktyczny w stosowaniu, dobrze używa się tych perfum, a i do większej torebki je można wrzucić. Jeśli chodzi o ich trwałość to zdecydowanie zasługują na pochwałę. Perfumy utrzymują się dość długo, powoli wytracając swoją intensywność, ale naprawdę dzieje się to powolutku i wytrzymują około 5-7 godzin noszenia, a to dość imponujący wynik. Zapach jest bardzo subtelny i nada się zarówno na dzień jak i na wieczór. Przyjemnym delikatny zapach będzie idealnym wyborem dla młodych kobiet. Zapach kwiatów owocowy, zdecydowanie letni, wiosenny, na ciepłą, słoneczną pogodę. Ten świeży zapach nosi się bardzo dobrze, kilka osób zapytało mnie o niego podczas noszenia. Znaczy, że zwraca na siebie uwagę. Zapach jest idealnie zrównoważony, nie jest ani za słodki, ani zbyt mdły. Nie są to moje ulubione nuty zapachowe, ale bardzo się cieszę, że mogłam poznać ten zapach, myślę, że wiele osób będzie go chętnie nosiło. jeśli więc lubicie kwatowo - owocowe nuty, możecie śmiało wypróbować!

Przyjemny zapach na lato

Perfum jest bardzo słodki, kwiatowy i delikatny. Bardzo przypomina mi Dolce Gabbana L'Imperatrice tylko jest to jakby słabsza, delikatniejsza wersja. Nie utrzymuje się jakoś wybitnie dlugo. Flakon również nie jest w moim guście..

Perfumki

Od pierwszej chwili urzekły mnie flakoniki zestawu Re-Verse Man i Woman. Takie same tylko w innej kolorystyce. Bardzo ładnie nawiązywały do uzupełniania się. Damskie perfumy są delikatne ale wyczuwalne. Bardzo świeże i przyjemne. Jestem dosyć wybredna jeśli chodzi o zapachy a ten spodobał mi się wyjątkowo, zwłaszcza jeśli chodzi o fakt, że dostałam go do testów a nie sama wybrałam w drogerii. Fajną rzeczą jest też trwałość na ubraniach. Utrzymuje się niewiarygodnie długo co na mnie zrobiło duże wrażenie, bo lubie jak pachnie mi kurtka czy apaszka.