Sampar, Winsome Body, Crème Bustier Satin [Lift Me Up Bust Cream] (Krem do pielęgnacji biustu)

Wyjątkowa formuła kremu Sampar zawiera :
- wyciąg z kigelii afrykańskiej, który przywraca kształtną formę piersi i wzmacnia tzw. naturalny biustonosz
- biopeptydy i proteiny pszenicy stymulujące syntezę kolagenu i zapobiegające wiotczeniu skóry na biuście
- wiśnię z Barbados (acerolę) i witaminę E, składniki o silnych właściwościach opóźniających starzenie, wpływających na jędrność i elastyczność skóry dekoldu
- masło karité, wyciąg z kasztanowca oraz z orzechów, które dogłębnie odżywiają skórę, zapobiegając jej wiotczeniu i powstawaniu rozstępów.

50 - 100ml
napinające, ujędrniające
w butelce
krem

Bardzo fajny!

Skończyłam niedawno opakowanie tego produktu i chciałam się podzielić refleksjami na jego temat.
Po pierwsze dziwi mnie poniższa recenzja-krem starczył na 10 dni? Ja używałam go codziennie i w zasadzie po ok 2 m-cach miałam koncówkę a biust mam w rozmiarze C;
Jest on bardzo wydajny i wystarczy jedna pompka dla obu piersi.
Formuła komfortowa,ale nie ciągnie się i nie jest kleista. Przed nałożeniem stanika najlepiej odczekać ok 5 minut aby dobrze się wchłonał.
Jednak najważniejsze jest działanie. Skóra biustu staje się bardziej napięta i jędrniejsza,nie wiem czy to nie także efekt masażu podczas nakładaniu,ale nawet TŻ zauważył,że skóra jest bardziej jedwabista w dotyku a piersi bardziej "sterczą".
Jedyne co odstrasza to cena vs ilość produktu,ale sądze,że dla zadowalających efektów-warto.

Używam tego produktu od: 2-3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedno,całe

Przetestowany

Przede wszystkim wydajność : ten krem to zaledwie 50ml. W związku z tym faktem, starczył mi na .. 10 dni używania (sic!). W związku z kolei z tym faktem, trudno być obiektywną w ocenie działania kosmetyku do pielęgnacji biustu przy tak krótkim czasie używania.

To moje pierwsze podejście do firmy Sampar. Nie wątpię w jakość tej marki, sporo naczytałam się o jej solidności. Skład tego kremu jest przekonywujący. Bardzo ładnie odżywia skórę, rozpieszcza ją, nawilża, lekko natłuszcza. Myślę że przez te 10 krótkich dni zadziałał jak porządna bomba odżywcza dla skóry mojego biustu. Za tyle pieniędzy to jednak zdecydowanie za mało.

Na pewno na uwagę zasługuje opakowanie. Dobrze wykonane, urocze, różowo białe, z liniami oznaczającymi miasto (oczywiście francuską stolicę, dopatrzyłam się wieży Eiffela, Louvru, Montparnasse, La Defense..) nawiązujące jak najbardziej do urbanistycznego imagu firmy. Jednak nie widzę przed jakimi zagrożeniami środowiska wielkich metropolii miałby chronić mnie krem do biustu. Nazwijmy to lekkim burżujskim paryskim szpanem ;) Natomiast innowacyjnością butelki jest trudna do opisania dziurko-pompka, która sprawia, że zużywa się zawartość słoiczka co do joty.

Używam tego produktu od: 10 dni.
Ilość zużytych opakowań: 1.