AA, Therapy Naczynka, Maska - krem wzmacniająca naczynka twarzy

AA, Therapy Naczynka, Maska - krem wzmacniająca naczynka twarzy

Bogata w olej z ogórecznika formuła maski-kremu poprawia mikrokrążenie krwi w naczyniach krwionośnych, co skutkuje lepszym dotlenieniem skóry i poprawą jej elastyczności. Wyciąg z kasztanowca zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych, a koenzym Q10 i witamina E redukując działanie wolnych rodników, przeciwdziałają procesom starzenia. Ponadto zawarty w kremie wyciąg z mącznicy lekarskiej redukuje przebarwienia skóry, które powstają z wiekiem. Maskę krem stosować na noc, na twarz, szyję i dekolt. Polecany jest jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji cery naczynkowej.

Bez rewelacji

Plusy:
- szybko się wchłania
- lekka, nie zapycha (mam cerę mieszaną)

Minusy:
- zero efektów jeżeli chodzi o moje naczynka
- mam wrażenie, że skóra po tej maseczce szybko robi się ściągnięta
- okropny zapach (przypomina mi jakieś tabletki)

Podsumowując: krzywdy mi nie zrobiło, ale spodziewanych efektów też nie osiągnęłam

szkoda czasu i pieniędzy

Nie wiem, nie pamiętam jak weszłam w posiadanie tego kosmetyku.
Używałam go mniej więcej zaraz po "otrzymaniu", ale jakoś nie byłam zadowolona i go po prostu odstawiłam. Czekał sobie grzecznie więc na swoją kolej. No i się doczekał.
I ja też zresztą.
To nie jest zły krem, po prostu nie spełnia swojej funkcji.
Jedynym plusem było to że szybko się wchłaniał.
Poza tym mam same minusy:
- najważniejszym było to, że zaraz po nałożeniu twarz była czerwona. Nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło. Nie wiem czy to była reakcja alergiczna, czy po prostu działanie tego kremu.
- nie nawilżał
- nie wpływał na stan naczynek
- rolował się
-nie poprawiał stanu skóry

Absolutnie szkoda czasu i pieniędzy.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno, pełnowymiarowe

kosmetyk podobny do innych

Odnoszę wrażenie, że wszystkie te kremy do cery naczynkowej są do siebie bardzo podobne – działaniem (raczej słabe), konsystencją (gęsta, nieco tłustawa), kolorem (kremowo biały), zapachem (brak).

Krem stosuję codziennie na noc na naczynkowych obszarach twarzy (górna część policzków). Nie podrażnił mnie, ale też nie przyniósł oczekiwanego ukojenia, nie „wyciszył” zaczerwienionej skóry, podobnie jak wszyscy jego poprzednicy. W zasadzie nie wiem, czy należy z tego powodu skreślać wszystkie te kremy… nie wiem, jaki byłby stan skóry bez nich. Z drugiej stony, może popełniam błąd, nie robiąc przerw i stosując kosmetyki do skóry naczynkowej codziennie. Może po przerwie skóra bylaby bardziej podatna na ich dzialanie.

Nie potrafię się wypowiedzieć na temat wchłaniania, ponieważ smaruję się nim na noc i od razu idę spać ;) ale szkody skórze na pewno nie przynosi, tzn. nie zapycha, nie zatłuszcza ponad miarę, nie uczula.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

Bez rewelacji

Kupiłam przez zupełny przypadek. Mimo że mam cerę naczynkową to nie jest ona jakoś specjalnie wrażliwa dlatego zdziwiłam się ogromnie gdy przy kilku pierwszych użyciach tej maski piekła mnie po niej twarz i zrobiła się czerwona. Dawałam jej szansę i później było lepiej ale tylko pod względem tego że moja twarz reagowała już na nią obojętnie.

+ bez zapachu

- na początku mnie podrażniła i piekła mnie twarz co chyba przy naczynkach jest niedopuszczalne

- twarz się bardziej po jej zastosowaniu zaróżowiła

- nie zauważyłam żadnego pozytywnego efektu jej działania
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

średnio zadowolona

\"Maska-krem wzmacniająca naczynka twarzy\" jest produktem, z którego jestem średnio zadowolona.

Skład wydaje się być bogaty i naturalny, m.in.: ekstrakt z kasztanowca, koenzym Q10, wyciąg z mącznicy lekarskiej, olej z ogórecznika, witamina E.

Stosowałam już różne kosmetyki z serii naczynkowych, i choć ogólnie bardzo cenię sobie markę AA Oceanic, to \"Maska-krem\" nie jest czymś extra dla cery naczynkowej. Kosmetyk nie pomaga zbytnio, jesli chodzi o problemy typowo naczynkowej skóry. Raczej bym polecała go do skóry wrażliwej, ale bez naczynek.

Plusy:
*b.wydajny
*miły, świeży zapach
*poprawia elstyczność skóry
*poprawia mikrokrążenie krwi
*hypoalergiczny (nie powoduje podrażnienia spojówek)

Minusy:
*jasnozielone zabarwienie (moze byc na minus, choc nie ma wiekszego znaczenia, bo produkt stosuje sie na noc:)
*sieć naczynek krwionosnych wzmacnia się, ale jednoczesnie pogrubia i uwidacznia.efekt ukojenia skóry jest średni.

Ilość zużytych opakowań: 1/2