Jessup, Firm Blender 244 (Pędzel do blendowania cieni)

Jessup, Firm Blender 244 (Pędzel do blendowania cieni)

Pojemność 1 szt

Pędzelek przeznaczony jest do blendowania/rozcierania cieni.

Włosie pędzla jest bardzo miękkie, przez co cienie z łatwością tworzą "efekt chmurki" na powiece.
Precyzyjny kształt pędzelka umożliwia dokładny i estetyczny makijaż oczu.
Pędzel posiada drewniany trzonek w kolorze czarnym oraz srebrną skuwkę.

pędzle
do cieni
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Idealny do małej powieki

Pędzle Jessup od dawna planowałam przetestować, bo szukałam jakiś mniejszych kształtów do blendowania. Pędzel 244 jest zgrabny, perfekcyjnie sprawdza się do rozcierania cieni na górnej i dolnej powiece. Włosie jest delikatne, bardzo przyjemne, nie podrażnia skóry. Jako posiadaczka opadającej i małej powieki długo szukałam tego jedynego pędzla do oczu, a numer 244 spisał się na medal. Podoba mi się również minimalistyczny design produktu i dobra jakość wykonania. Jak za tak niską cenę warto przetestować.

ZALETY
Delikatne, miękkie, przyjemne włosie
Idealny do blendowania cieni
Dobry do dolnej powieki i zewnętrznego kącika
Precyzyjny
Design
Jakość
Cena

WADY
Brak

Najlepszy precyzyjny pędzel do blendowania

Seria pojedynczych pędzli z Jessup z zaciśniętymi skuwkami jest najlepsza. Są to znacznie lepiej dopracowane jakością produkty z ciekawymi kształtami. Tego modelu używam od kilku miesięcy i muszę zamówić jeszcze kilka sztuk. Dorwałam go na promocji za około 5 złotych co jest okazją życia!

Model 244 rewelacyjnie sprawdzi się do blendowania dolnej powieki, oraz precyzyjnego blendnowania. Nabiera odpowiednią ilość cienia i rozciera do wymarzonej chmurki. Szybko wysycha i po wielu myciach nie zmienił kształtu oraz jest tak samo miękki.

Pędzel jest u mnie totalnym hitem, muszę zamówić jeszcze kilka sztuk tego modelu. Zdecydowanie polecam!

Jest świetny

Pędzle z Jessup to klasyka na której warto się uczyć, ale również dadzą radę w rękach profesjonalistów. Pędzel fajnie blenduje cienie i łatwo się go czyści- ogólnie polecam.