Joko, Virtual, Splash, Water Glaze Lip Gloss

Joko, Virtual, Splash, Water Glaze Lip Gloss

Bezdrobinkowy, półtransparentny błyszczyk zapewniający efekt pełnych, mokrych ust. Nowa, lekka formuła błyszczyka z naturalnym kompleksem pielęgnacyjnym (olej winogronowy, olej sojowy, olej jojoba, witaminy A i E) zapewniają uczucie lekkości i nawilżenia. Nieklejąca konsystencja i aplikator w postaci pędzelka uprzyjemniają aplikację kosmetyku. Delikatny owocowy zapach pobudza zmysły i wprowadza w dobry nastrój.

Cena: 13zł / 7ml
/s/

Nie do końca

Z uporem maniaka szukam błyszczyka koloru jasna brzoskwinia, ale jakoś nie mogę :( [jak ktoś zna, to proszę o info na priv, tylko nie za 100 zł :D :brzydal: ]. Najbliżej wydawał mi się nr 17 z Virtual\'a, więc wzięłam. Cena 12,50. Jest klejący, jak już tu pisano. Ma wygodny pędzelek. Po nałożeniu na ustach wygląda ładnie, ale faktycznie zaraz robią się nieestetyczne \'pręgi\' :( Trzeba cały czas rozcierać wargę o wargę. I dlatego też nie kupię więcej, szukam dalej....
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Dobry

Miałam 2 kolory nude, jeden beżowy, drugi jasny cukierkowy róż. Uważam ten błyszczyk za naprawdę dobry. Ma świetne kolory, nawilża, dość długo trzyma się na ustach. Uwielbiam ich połysk.
Niestety ma zbyt gęstą konsystencję i trochę skleja usta. Poza tym bez zarzutu: )

Przyjemny, ale bez szału

Miałam jasny, naturalny brąz (ten po lewo na zdjęciu, o ile dobrze widzę). Kolorek bardzo ładny, bez drobinek (duży plus). Niestety po krótkim czasie robi się transparentny na ustach i zostaje tylko lekkie nabłyszczenie.

Nie wysusza i nie powoduje żadnego dyskomfortu. Usta są miękkie i nawilżone.

Z jednej strony konsystencja jest dość klejąca, ale z drugiej ma się wrażenie, że błyszczyk jest ciut za rzadki. Trzeba nakładać bardzo oszczędnie, bo inaczej spływa z ust i wydostaje się poza kontur. Zapach bardzo przyjemny, smaku nie zauważyłam, a to duża zaleta.

Opakowanie estetyczne, ale niezbyt solidne. Lądowania na podłodze nie przeżyło. Pękło tuż przy szyjce i błyszczyk nadawał się już tylko do stania na półce. Mimo że pęknięcie było wysoko, ciśnienie za każdym razem wypychało pewną ilość kosmetyku na zewnątrz, tak że wycieranie buteleczki stało się rytuałem do końca użytkowania. Oczywiście żaden producent nie obiecuje pancernych opakowań, więc pozostaje to bez wpływu na ocenę kosmetyku.

Podsumowując, całkiem fajny błyszczyk za niewygórowaną cenę, który warto wypróbować.

Używam tego produktu od: już nie używam

Taki sobie

Kupiłam go po przecenie z 13 zł na 5.50 zł
mam go w kolorze 17,odcień jest ładny,jednak sam błyszczyk zbyt się klei ma dziwny pędzelek i wycieka poza usta.

Używam tego produktu od: od tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w połowie jednego

super błyszczyk za grosik

Kupiłam na promocji.Chciałam kupić jakiś z nyx-a,ale kasy mi zabrakło:))))))))),zachecona konsystencja i wygladem tego zakupilam odcien 20 taka jasna mleczna brzoskwinka.

Plusy:

-cena
-pojemność
-opakowanko
-pędzelek
-matowe mleczne kolorki
-super nawilża
-dość długo sie trzyma
-fajny slodkawy jak cukierki zapach
-jakość za tę cene to szok
-podobny do nyx -ów

Minusy:

-cięzko go dostać
-potrafi sie rozlewac poza kaciki,troche za zadko konsystencja
-po paru minutach robi się na ustach tzw rozlane mleko czyli pregi

mimo to uwazam ze za te cena jakosc tych blyszczykow jest porownywalna z nyxami

lubię...

Jestem uzależniona od błyszczyków, mam ich naprawdę bardzo dużo i jak w sklepie zobaczę tylko kolor, który wpadnie mi w oko to biorę :-)
Wracając do tego produktu.
Błyszczyki Virtual mam akurat dwa, kolor 17 i 23.
Muszę przyznać, że kolory są przepiękne, trzymają się na ustach w prawdzie dość krótko, lecz są nasycone. Osobiście dodaję bazę pod błyszczyk i czekam do całkowitego wyschnięcia.
Konsystencja dość ciężka,kleista. Najważniejsze dla mnie-nasycone kolory, efekt mokrych pełnych ust.

Cena: ok.13 zł

Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie obu opakowań 9ml