Nivea, Baby, Krem na każdą pogodę

Nivea, Baby, Krem na każdą pogodę

Nivea Baby Krem na każdą pogodę. Dzięki formule wzbogaconej wyciągiem z nagietka i pantenolem nie tylko chroni skórę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, ale redukuje zaczerwienienia i łagodzi podrażnienia. Nie zawiera wody. Łatwo się rozprowadza i pozostawia na skórze warstwę ochronną.

Od pierwszych dni życia

Moja córka przyszła na świat zimą. Jako świeżo upieczona mama i to w dodatku pierwszego dziecka, jeszcze nie wiedziałam jakie produkty są najlepsze dla delikatnej skóry. Z czasem wyszło, że moja córka jest alergiczką,więc tym bardziej uważałam ze wszystkim co używam. Krem Nivea baby na każdą pogodę dostałam od siostry w prezencie.

Zwróciłam uwagę na delikatne i subtelne opakowanie, które od razu mi się spodobało. Krem znajduje się w tubie i łatwo się otwiera - dzięki swojej formule nie trzeba walczyć o ostatnie resztki. Jest w małym opakowaniu, dzięki czemu zmieści się do każdej przegródki w torbie.

Jak zaczęłam stosować zauważyłam, że krem łatwo się rozprowadza. Gęsta i kremowa konsystencja przyjemna w dotyku o bardzo delikatnym zapachu. Nie wywołał u mojej córki żadnych działań niepożądanych. Nie uczulił i świetnie zadbał o ochronę wrażliwej skóry. Zimą moje spacery były długie, córka lepiej spała na świeżym powietrzu. Stwierdzenie, że jest hipoalergiczny sprawdził się w 100%. Wydajny i godny polecenia.

Polecam!

Stosuję go dla córci od pierwszego dnia i jak dla nas rewelacja! Super chroni przed zimnem i słońcem. Szybko się wchłania. Bardzo wydajny niewielka ilość kremu starcza. Fajnie nawilża buzie i co ważne dla nas jest bezzapachowy. Polecam!

Ideał dla dziecka

Świetny kremik dla dzieci
Ma działanie ochronne, idealny na mroźne wietrzne dni. Bardzo wydajny krem, jedna kropelka wystarczy żeby posmarować buziulke siostrzenca. Ładnie pachnie.
Ma bardzo zachęcające opakowanie dla dziecka.

Jedynym minusem jest to że jeśli kremiku przez jakiś czas się nie używa to tak jakby się w środku ważył.

Niezastąpiony

Krem idealnie nadaje się na mróz czy wiatr, buźka synka mimo mrozu była cieplutka. Według mnie nivea ma jedne z najlepszych kosmetyków. Jest nie tylko dla niemowlaków ale i trochę starszych dzieci też.

krem dla dziecka

Krem jest bardzo przyjemny, fajnie się wchłania, ładnie pachnie, nie uczula. Używam od dłuższego czasu na każdą pogodę smaruje buzię i rączki córeczki.

W tej półce cenowej jeden z lepszych

Długo szukałam kremu, który dobrze chroniłby buzię malucha przed mrozem i wiatrem, a przy tym nie kosztował dużo. Z kremami tego tupu jest tak,że używamy je przeważnie tylko zimą bo na cieplejsze dni są zwyczajnie za ciężkie i taka ochrona nie jest potrzebna.W praktyce wychodzi więc tak, że co roku kupujemy nowy bo ten z zeszłego roku traci ważność. Warto więc sięgać po nie duże tubki. Ten kremik ma wszystkie cechy aby co roku do niego wracać - nie duża tubka, przystępna cena -często na promocjach w granicy 10 zł i co najważniejsze dobra ochrona. Przede wszystkim nie zawiera wody - co rzadko się zdarza przy tańszych kremach ochronnych. Woda jest bardzo nie pożądana na mrozie-z wiadomych względów. Nie ma też alkoholu i barwników. Zawiera za to pantenol i wyciąg z nagietka. Jest bezpieczny, przebadany dermatologicznie i można go używać już od 1 dnia życia dziecka. Jest gesty i tłusty, tworzy ochronno - pielęgnującą warstwę, która skutecznie chroni przed zimnem i mrozem. Ładnie pachnie. Jest naszym ulubieńcem od lat :)

super

Kosmetyk jest po prostu dobry, nie ma się co zbędnie rozpisywać. Używam na córeczce (aktualnie ma pół roczku). Krem spełnia swoje zadanie zarówno na mrozie jak i wietrze. Minusów nie ma żadnych.

Idealny!

Mam bardzo suche dłonie, często mi pękają, jak nie używam kremu do rąk. Ten krem ma tłustą, nawilżającą konsystencję. Moje dłonie są po nim na długo gładkie. Robią się suche dopiero po kilkunastu godzinach co i tak jest sukcesem na moje ręce nieodporne na niskie temperatury. Ładnie pachnie, nawet bardzo.

Bardzo fajny krem na zimę

Krem rewelacja :) używamy ja i moje dziecko codziennie przed wyjściem na spacerek. Krem nie posiada w składzie wody, dzięki czemu jest tłusty i chroni naszą twarz przed mrozem czy wiatrem.

Przyzwoity

Jak każdy produkt od Nivea tak i ten pięknie pachnie. Jeśli chodzi o efekty, cóż... Niestety po aplikacji na twarz córki i ekspozycji na mróz nie jestem nim zachwycona. Buziak był jeszcze bardziej przemarznięty niż poprzedniego dnia w tych samych warunkach bez aplikacji, ciężko się go nakłada i jeszcze trudniej chyba zmywa. Buzia jest tłusta, świecąca.

Sama go używam

Bardzo fajny krem na zimę. Ma fajny skład. W przeciwieństwie do większości drogeryjnych kremów zimowych ten Nivea Baby nie zawiera wody, co czyni go prawdziwym kremem zimowym, nie tylko z nazwy i bardzo dobrze mi się sprawdza. Mam cerę problemową i trądzikową, a podczas stosowania tego kremu nie zauważyłam negatywnego wpływu na cerę, zapychania porów itd. wręcz jakość cery się poprawiła.

Dobry krem

Naprawdę dobry i fajny krem. Nie tylko dla dzieci. Świetnie się sprawdza gdy temperatura spada poniżej zera lub gdy wieje zimny wiatr. Nie zawiera w składzie wody, co jest ważne w przypadku kremów na zimę. Jest gęsty i tłusty, ale rozprowadza się bez problemu. Lekko bieli, ale przy cieńszej warstwie jest niewidoczny. Jest wydajny, niewiele go trzeba żeby nakremować całą twarz. Zapach to zawsze kwestia gustu, ten jest delikatny i nie przeszkadza. Tubka wygodna w użyciu i estetyczna. U nas nie spowodował uczulenia. Jest łatwo dostępny i cena jest miła dla portfela.