Soraya, Soraya Professional, SPA, Ujędrniający balsam do ciała

Soraya, Soraya Professional, SPA, Ujędrniający balsam do ciała

Niezwykle skuteczny balsam do ciała o działaniu intensywnie ujędrniającym. Zawiera ultranowoczesną formułę bogatą w unikalny kompleks ujędrniający Bio-Elascol i drogocenne dla skóry Minerały Morskie. Intensywnie odżywia, wysmukla i modeluje sylwetkę. Długotrwale poprawia sprężystość i elastyczność. Głęboko nawilża i wygładza skórę.
Testowano dermatologicznie.

/s/

Niezwykle skuteczny?

&quot;Intensywnie odżywia, wysmukla i modeluje sylwetkę&quot; <- żarty jakieś?
+opakowanie
+pompka ułatwia życie
+konsystencja
+ładnie się wchłania, nie klei się
+zapach
+nawilża faktycznie porządnie
+cena niska a wydajność duża
+dostępność

-nic a nic nie ujędrnia, a tym bardziej nie wysmukla i na pewno nie modeluje sylwetki! jest to balsam nawilżający i jako taki miałby lepszą ocenę, ale jeśli szuka się ujędrnienia a dostaje tylko nawilżenie to można się rozczarować...

Więcej minusów nie zauważyłam, ale że balsam nie spełnia swojego podstawowego zadania to tylko 2gwiazdki ode mnie...

Śmierdzące lepiszcze

Matkobosko...

Zacznę akcentem optymistycznym - balsam ma wygodne opakowanie, jest bardzo wydajny przez swoją konsystencję - łatwo się rozsmarowuje na skórze i w miarę szybko wchłania.

Ale - na Boga! Nie wierzę, że ten zapach może się komukolwiek podobać! Dla mnie pachnie -sorry- próchnicą zębową, i to dość zaawansowaną!
-Kolejnym minusem jest to, że zostawia na skórze obrzydliwie klejącą warstwę. Nie wyobrażam sobie używać go na dzień. Zużywam go byle szybko na noc, a w gorące letnie noce i tak dyskomfort jest tak duży, że trudniej mi zasnąć.
-Następny minus leci za podrażnienia - po prostu szczypie, a po depilacji to już w ogóle koszmar.

Nienawidzę go - bez wyrzutów sumienia wyrzucę.

Ilość zużytych opakowań: więcej niż pół

co za zapach!

Balsam do ciała lubię bardzo, a ten spodobał mi się głownie ze względu na śliczny zapach.
Plusy:
-piękny zapach
-ładne opakowanie
-przyjemna, łatwa aplikacja
-pompka działa bez zarzutu
-nawilża
-dość szybko się wchłania
-konsystencja idealna jak dla mnie
-nawilża, nie natłuszcza
-wydajny

Minusy:
-ujędrnienia nie zauważyłam, może skóra jest odrobinę bardziej napięta, ale bez rewelacji.

Może kupię ponownie, ale jeśli tak to pewnie ze względu na zapach!Używam tego produktu od: kilku tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Wciąż lubię ten zapach, ale przeokrutnie ciągną do niego muchy ;/ A myję się, myję :)

Nigdy więcej

Balsam nie spełnia oczekiwań.
Lepka konsystencja ani nie ujędrnia ani nie nawilża.
Wielkie G ! Nie wart nawet złotówki.
O niebo lepszy już jest Nivea ujędrniający.

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1/2 - 400ml

Całkiem przyjemny

Balsam ma wygodne opakowanie z pompką i jest baardzo wydajny. Wydaje mi się, że delikatnie ujędrnia skórę, ale być może to zasługa masażu przy wcieraniu go, bo dość kiepsko się wchłania. Dobrze nawilża, skóra jest po nim gładka.
Używa się go naprawdę bardzo przyjemnie i szczerze polecam ten produkt, a jedynym powodem, dla którego zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię go ponownie jest to, że lubię testować kremy, balsamy i mleczka, więc następnym razem pod obstrzałem znajdzie się coś innego ;)

Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Rewelka ;)

Zacznę od tego, że rewelacyjnie nawilża moją suchą skórę.Odjęłam mu pół gwiazdki, za to że gdy nałoży się go więcej nie do końca się wchłania i pozostawia białą maź.. Ale ogólnie rzecz biorąc, polecam go! Ma pompkę,co jest wygodnym rozwiązaniem.
Ujędrnia jako tako, ale nawilżenie jest gwarantowane!
Miałam szczęscie bo natrafiłam na promocję w Roosmanie.To były dobrze wydane pieniądze!

Dobry

Plusy:
- opakowanie
- zapach ( zdecydowanie lepszy niż inny z tej samej serii)
- nawilżanie

Minusy:

- nie ujędrnia tak dobrze jak ten antycellulitowy z tej samej serii

Wspaniałay zapach

Uwielbiam ten balsam przede wszystkim za niesamowity zapach.

Zalety:
- spełnia potrzeby mojej skóry: doskonale ją nawilża i ujędrnia, sprawia wrażenie, że jest delikatna i miękka w dotyku
- wydajny
- szybko się wchłania
- w praktycznym opakowaniu z pompką, która nie zawodzi
- cena adekwatna do jakości

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

REWELACYJNY!

Kupiłam ten balsam dzięki pani ekspedientce w herbapolu. Poleciła mi go kiedy zapytałam o balsam ujędrniający i dobrze nawilżający.
PLUSY:
- bardzo wygodne i higieniczne opakowanie,
- faktycznie ujędrnia (w moim przypadku brzuch, biust i uda) - oczywiście w połączeniu z ruchem i peelingiem,
- świetnie nawilża - stosuje raz dziennie po wieczornej kąpieli i skóra jest nawilżona aż do następnego dnia,
- bardzo przyjemny zapach,
- dobrze się wchłania,
- przystępna cena.

MINUSY:
- nie widzę żadnych.

Zdecyowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Dobry a jednak...

Kupiłam ten balsam sugerując się innym kosmetykiem tej firmy oraz jego zapachem.Po przetestowaniu musze stwierdzić, że znakomicie nawilża skórę, nie pozostawia swojego zapachu przez cały dzień(co nie gryzie się z perfumami) ale co do ujędrnienia to mam mieszane uczucia.Niby ta skóra jest gładsza, tak jak pisałam wcześniej super nawilżona ale jędrna nie do końca.Na pewno za + trzeba uznać opakowanie i wygodną pompkę.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

miłe zaskoczenie

Kupiłam przez przypadek.
Balsam ma miły zapach, i rzeczywiście napina ładnie skórę, nawilża pozostawiając uczucie ochronnej warstwy a nie tłustego czegoś. Rzeczywiście trzeba się trochę na wcierać żeby się wchłonął, ale masaż z pewnością też wpływa na naprężenie skóry.
Jest wydajny, przez rzadką konsystencję dobrze spływa co pozwala zużyć balsam bez walki z butelką.
Jak dla mnie mógłby być trochę gęstszy - jestem zwolenniczką maseł do ciała, ale za tą cenę... genialny:)
Czy kupię znów - nie wiem, bo ogólnie mam problemy ze stałością w balsamach - nudzą mi się- pewnie kiedyś znów go kupię.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:koniec pierwszego

bardzo dobry

Balsam treściwy o lekkim i przyjemnym zapachu. Dobrze i szybko się wchłania. Ładnie napina skórę, dodatkowo nawilża. Efekt utrzymuje się od rannego posmarowania do wieczora. Bije na głowę wiele droższych balsamów ujędrniających.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego