Avon, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Relaxing Bath and Massage Oil (Relaksujący olejek do kąpieli)

Pielęgnacyjne skarby z Dalekiego Wschodu. Wyciąg z kwiatu lotosu cudownie pielęgnuje i chroni skórę, sprawia, że jest ona gładka i miękka w dotyku, a także neutralizuje wolne rodniki. Natomiast egzotyczne mleczko kokosowe ma doskonałe właściwości odżywcze, nawilżające i regenerujące.

Ja to się chyba nie polubię z olejkami...

Olejek stał w łazience, kupiony kiedyś w jakimś zestawie. Nikt nie chciał go zużyć, więc ja podjęłam się tego zadania, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków. Nie było łatwo.

Olejku próbowałam używać na wiele sposobów i nie sprawdził się w ogóle, jednak wynika to po części z mojej antypatii do olejków. Nie lubię, gdy coś mnie oblepia, olejek się dość wolno wchłania. Gdy posmarowałam się nim po umyciu zaczął się pienić. Nie polecam też dolewania do wanny. Czułam się po tym jakbym kąpała się w frytkownicy - bardzo, bardzo tłusta. Do masowania skóry na sucho się sprawdza nieźle, ale niestety dalej nie wchłania się dobrze.

Zapach jest bardzo specyficzny, taki faktycznie nieco orientalny. Na szczęście nie jest nachalny ani duszący.

Odradzam nalewanie go do wanny z jeszcze jednego względu - wszystko jest tłuste, oblepione i nie chce się domyć :|

Nie zauważyłam też jakiegoś dobrego nawilżenia, więc cena bardzo nieadekwatna do jakości.

Butelka wygodna, plastikowa, łatwo wydobyć produkt do końca. Olejek jest też wydajny.

Podsumowując:

-wolno się wchłania
-okropnie tłusty
-oblepia wannę
-cena regularna

Ja nie kupię więcej, ale jeśli ktoś lubi olejki i nie potrzebuje większego nawilżenia, to może być niezły.

Używam tego produktu od: Używałam przez pół roku

co za zapach!

Olejek stosowałam do masażu :)
Największą zaletą jest jego piękny zapach :) Łatwo rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania. Wydajny! Nie wysusza skóry.
Do wad zaliczyłabym jednak zbyt wysoką cenę w stosunku do pojemności buteleczki..

Używam tego produktu od: bardzo dłuuugo

bardzo mi przykro

Olejku tego próbowałam uzywac do kapieli. Pierwszy raz jak go uzyłam to zostawiłam na wannie różową (!) krechę, którą musiałam szorować oraz odbarwił mi myjkę. Sznurek który był biały stał się różowy a myjka, któr była fioletowa jest juz niebieska.. :/ Przy kolejnym uzyciu olejku wstrząsnęłam nim porządnie przed wlaniem do wanny i tym razem różowych śladów nie było. Niestety przy kolejnym razie i kolejnym wstrząśnięciu ślady znów były. Więc juz sama zgłupiałam i nie wiem co jest z tym różem.
Olejek ma cudowny zapach, który czuć w łazience, ale nie na skórze po kąpieli. I ten jego zapach to chyba jedyny plus.
Po kilku użyciach skóra moja po wyjściu z wanny straszliwie swędziała i pojawiały sie na niej czerwone plamy :/ Takze niestety nie jest dla mnie. Teraz stoi w szafce i za każdym razem jak go widzę zastanawiam sie czy wywalić.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Tylko do masażu

Kupiłam go głównie do masażu. Według producenta nadaje się również do kąpieli. Po przestudiowaniu składu zobaczyłam, że jest na bazie oleju sezamowego, także liczyłam też na niezłą pielęgnację. Niestety sprawdził się u mnie tylko w przypadku masażu.

+ Piękny, relaksujący zapach. Ciepły, pudrowy, kwiatowo-kokosowy. Bez żadnego ale - główny atut tego produktu. Zapach świetnie relaksuje, odpręża i długo utrzymuje się na skórze.

+ Daje dobry poślizg na skórze. Wchłania się optymalnie - pozostaje na skórze na tyle długo, aby zdąrzyć porządnie pomiziać, ale i nie na tyle długo, żeby mieć problemy z jej osuszeniem i ubraniem się.

+ Wydajny, wystarczy odrobina by wymasować całe ciało, z łatwością się wsmarowuje.

+ Ładne opakowanie, zapakowany w uroczy kartonik, także można podarować drugiej osobie.

+ Całkiem niezła cena w promocji.

Na minus :

- Jak dla mnie nie nadaje się do kąpieli, a jeżeli producent przeznaczył ten produkt do tego celu, to niestety muszę odjąć gwiazdkę. Przede wszystkim okropnie syfi wannę. Miałam doczynienia z wieloma olejkami, ale żaden nie czynił takiego spustoszenia w wannie. Masakrycznie oblepia wannę, nie jestem jej w stanie domyć po użyciu.

- Poległ też w kwestii pielęgnacji. Próbowałam go stosować na mokre ciało po kąpieli jak oliwkę, ale tutaj zaskoczenie roku - pieni się jak wściekły, jakbym po umyciu oblała się szamponem, masakra :D
Próbowałam w takim razie na suchą skórę - tutaj podobnie jak w oliwkach Bambino - natłuszczył, nabłyszczył skórę, a rano była przesuszona na wiór. Do włosów nie odważyłam się stosować.

Używam tego produktu od: jakiś rok

Bardzo dobry pielęgnacyjno relaksujący olejek.

Olejek jest bardzo dobry jakościowo, cena jest przystępna, ma relaksować i pielęgnowac i rzeczywiście spełnia swoje zadanie.

Dałabym mu 5, ale niestety zapach nie przemawia do mnie w 100%, wolę nieco świezsze nuty, ten jest bardzo ładny nie mówię, że nie naprawdę udany zapach, relaksuje, ale ja wolę inne nuty np cynamon i pomarańcza-w tym jestem zakochana i gdyby ten olejek pachniał tak to byłby moim hitem.

Plusy:
-olejek przyjemnie pachnie
-dzięki kilku kroplom wlanym do g0rącej wody fundujemy sobie przyjemną, odprężająca kąpiel, dodatkowo zmiękczamy ciało (nie musimy się nim bezpośrednio smarowac)
-ale możemy się nim posmarować na jeszcze mokre ciałko a później wytrzec ręcznikiem (tak jak stosuje się oliwkę na mokro) to sprawia, że ciało jest równiez mięciutkie, gładkie, ale i zapach na nim jest mocniejszy i długo się trzyma.
Mnie zapach ten zbyt długo wyczuwalny na skóre męczy dlatego wlewam go do wanny kąpiel taka jest niezywkle przyjemna i ciało po takim sposobie jego użycia jest równie miękkie i gładkie, natomiast zapach jest dużo subtelniejszy
-wydajny, bo wystarczy kilka kropelek, żeby woń pięknie się unosiła, a nasze ciało zostało pokryte deliaktnym filmem
-pokrywa ciało filmem, ale nie tłuści go tak, że potem każdy paproch się do nas przylepia
-ciało jest ładnie i subtelnie nabłyszczone

Bardzo, bardzo udany produkt!

Wypróbuje na pewno w innej wersji zapachowej jeśli będzie taka możliwośc.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

polecam!

olejek ma piękny zapach. opakowanie jest wygodne. olejek jest bardzo wydajny, nie wysusza skóry, a wręcz ją nawilża. nie zostawia osadu na wannie. konsystencja odpowiednia.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Zmysłowy

Nigdy bym nie uwierzyła ze taki mały olejek, potrafi umilić czas kąpieli :) Chyba nie jestem w stanie tego opisac dokładnie jaka przyjemnosc sprawia leżenie w wannie późnym wieczorem otulona olejkiem i jego zapachem

Plusy:
- cudowny, ale stonowany zapach
-przywiera do ciała, dzieki nie pozostawia suchy suchej po kapieli
-wydajny

Minusów jak do tej pory brak.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

dobry produkt

Kupiłam go głównie ze wględu na zapach, zauroczona zapachem maseczki z tej samej serii. Jednakże nie radzę kupować go w ciemno - zapach intensywny, ale może nie spodobać się wszystkim. Ja na początku zachwycałam się nim, pod koniec opakowania intensywny aromat zaczął już lekko irytować.

Używałam go głównie jako olejek dodawany do kąpieli, czasem również po kapieli zamiast balsamu, sporadycznie na włosy. Co do działania na włosy, to stosowałam zbyt rzadko, by móc ocenić działanie, na pewno im nie szkodził. Co do działania na skórę/w kąpieli - jak każdy tego typu produkt, dodatkowo nadając świetny zapach. Nawilżenie, natłuszczenie, wygładzenie skóry. Nie podrażniał

Mimo pozornie niewielkiej objętości, bardzo wydajny, zwłaszcza, że trudno używać codziennie tak intensywnie pachnącego kosmetyku;)

Cena w miarę adekwatna do jakości, a promocyjna tym bardziej.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, nieregularnie

bardzo dobry olejek

Olejku używam do kąpieli. Zazwyczaj biorę prysznic i z racji tego, że mam bardzo suchą skórę, kiedy chcę zażyć kąpieli muszę dolać do wody coś bardziej odżywczego niż płyn do kąpieli. Olejek bardzo dobrze nawilża skórę, nawet nie trzeba smarować jej potem balsamem. Jest bardzo wydajny, ma cudowny, relaksujący zapach. Buteleczka dość wygodna. Cena dobra w promocji.

Świetny!!!!

Olejek jest po prostu świetny! Używam go do ciała i do kąpieli. Ma piękny zapach i jest bardzo wydajny, jak przystało na olejek.
Jeżeli chodzi o korzystanie przy kąpieli, to dzięki niemu łazienka cudnie pachnie, co zwiększa przyjemność z kąpieli, a do tego wychodząc z wanny skóra jest lekko natłuszczona i nawilżona. Zawsze miałam problem z wysuszoną i nieprzyjemną w dotyku skórą po kąpieli. Dodawałam nawet mleka do wody, jednak nic nie dawało takich efektów jak ten olejek.
Jednak głównym powodem do zadowolenia z tego olejku jest korzystanie z niego jako balsam. Mam bardzo problematyczną skórę, wiecznie suchą i sypiącą się. Używałam wielu kosmetyków nawilżających, od najtańszych po dość drogie, także apteczne polecone mi przez kosmetyczkę, jednak nic nie dało mi takich efektów jak Tajski Kwiat Lotosu. Dzięki temu olejkowi stała się nawilżona i piękna. Co najważniejsze efekt nie utrzymuje się tylko przez chwilę po aplikacji. Przez cały dzień czuję nawilżenie i zapach olejku! Do tego nawet jeśli nie użyję olejku przez kilka dni moja skóra wciąż jest nawilżona!
Serdecznie polecam! Nie wiem czy na innych zadziała jak na mnie, ale warto spróbować, jeśli komuś nie pomoże to zawsze można zużyć go do kąpieli, bo do tego też jest świetny ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2 buteleczki

Zasłużone peany

Chyba wszystko zostało już na temat tego olejku napisane. Dołączę się zatem do chóru pochwalnego i również wyrażę mój zachwyt.

*Pięknie pachnie. Na mojej skórze jednak subtelnie, nie kłóci się z perfumami.
*Doskonale nawilża. Skóra jest miękka, gładka, delikatnie błyszcząca. Wyraźnie czuję tą pielęgnację.
*Wydajny. Wystarczy naprawdę niewielka ilość do wymasowania całego ciała.
*Wygodne opakowanie. Estetyczne, nie wylewa się z niego za duża ilość kosmetyku.
*Cena promocyjna zupełnie do przełknięcia, zwłaszcza, że olejek starcza na długo.

Jednym słowem - znakomity produkt. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno 150ml

Idealny

Swietny olejek. Ma bardzo przyjemny zapach, taki relaksujący :) używam go do masażu i jestem naprawdę zadowolona. Jest też dość wydajny. Minusów według mnie nie ma :)

Używam tego produktu od: ok dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kończę czwarte opakowanie