Germaine de Capuccini, Pure T Skin, Gel Equilibrante [Balancing Gel] (Żel regulujący)

Żel regulujący do cer z trądzikiem. Oczyszcza, matuje i leczy. Reguluje wydzielanie sebum i ogranicza rozwój bakterii, zmniejszając ilość krostek.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Cyclodextrin, Candida Bombicola/Glucose/Mehyl Rapeseedate Ferment, Dimethicone, Glucuronic Acid, Serine, Sodium Phosphate, Sodium Hyaluronate, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Dicaprylyl Ether, Trideceth-6, PVM/MA Decadiene Crosspolymer, Hydrogenated Polydecene, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sorbitan Laurate, EDTA, BHT, Triethanolamine, Formic Acid, Polyaminopropyl Biguanide, Iodopropynyl Butylcarbamate, Triclosan, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben. (27.10.2010)

/s/

Trochę drogi :/

Ten krem rzeczywiście potrafi wyleczyć wypryski :)
Jedyne co mnie w nim drażniło to uczucie ściągnięcia skóry na twarzy. Czułam się jakbym miała nałożoną gumową maskę. Pachnie jak krem służący do leczenia, a nie jak "poprawiacz nastroju" - jednym słowem mało przyjemnie. Jeszcze jedno, bardzo ważne... MATUJE IDEALNIE i na cały dzień!

Ja go jednak odstawiłam na rzecz jego punktowo działającego brata. Na idealnie matowej buzi mi nie zależy, a tamten leczy tak samo dobrze. Poza tym nie mam typowo trądzikowej cery - używałam go awaryjnie po strasznym wysypie, który nie wiadomo skąd się wziął.

Używam tego produktu od: sierpień 2010