Oriflame, Giordani Gold Shine EDP (2010)

Oriflame, Giordani Gold Shine EDP (2010)

Limitowana edycja zapachu Giordani Gold Shine we flakonie zdobionym 18-karatowym złotem.
Aksamitna kompozycja łączy soczyste nuty owocowe i zmysłową słodycz kwiatów róży, peonii i heliotropu. Intrygujący aromat drzewa sandałowego i paczuli otacza każdą kobietę aurą zniewalającej tajemniczości.

/bw/

Jeden z moich ulubionych zapachów

To jeden z moich ulubionych zapachów. Po raz pierwszy miałam z nim do czynienia, gdy zauważyłam go na półce u swojej mamy ;) poczułam raz i się zakochałam ;)
Zapach cudowny, słodki, nieduszący. Utrzymuje się bardzo długo na skórze i ubraniach.
Jedyne, czego mogłabym się przyczepić to wielka, trochę niewygodna buteleczka, która nie bardzo chce się mieścić do jakichś mniejszych torebek.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

raczej średni

Niestety taki sobie.
Raczej słodszy niż orzeźwiający, na co właśnie liczyłam. Kojarzy mi się trochę z takimi babcinymi zapachami :P Dużym minusem dla mnie jest małe oszustwo, jakim jest opisanie go jako EDP, gdyż na opakowaniu doczytałam się, że jest to jednak woda toaletowa.

dla mnie średni, jak ktoś lubi słodkie zapachy to pewnie mu się spodoba

przyjemny

Zapach jest przyjemny, dość intensywny i nawet go lubię. Jest intrygujący i tajemniczy. Raczej słodkawy zapach (nuty owocowe i kwiatowe). Przeszkadza mi, że nie jest wystarczająco trwały, chociaż koleżankom bardzo się podobał. Buteleczka jest wielka poprzez dziwną zatyczkę, więc słabo nadaje się np do torebki. Ni urzekł mnie na tyle, żeby kupić go ponownie, alewciąż z przyjemnością go używam. Polecam do przetestowania ;)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Śliczny Zapaszek ;)

Zapach jest świetny, kobiecy, bardzo intensywny, mocny i to jest dużym plusem ;) Dużym plusem jest również jego trwałość, na ubraniach zarówno jak i na skórze utrzymuje się dosyć długo. Nic dodać nic ująć ;)

Zdecydowany faworyt :-)

W kategorii kwiatowo orientalnej Giordani Shine bije na glowe wszystkie zapachy ktore mialam sznse wyprobowac. Choc nie do konca, bo pachnie identycznie jak Chopard Brilliant Wish, wiec obydwa te zapachy stawiam na rowni.
Shine iskrzy od soczystych acz nie przeslodzonych nut owocowych, aromatu piwonii i slodkiego ciepla drzewa sandalowego.
Czuc w nim delikatny aromaty wanilii, ale jest to zapewne zludzenie, poniewaz ta nuta zapachowa nie jest, wedlug tworcow, nuta obecna w tym zapachu.
Shine jest doskonalym wyborem na jesienne dni; otuli, ale nie przytloczy. Wprowadzi w dobry nastroj i bedzie sprawca niejednego komplementu.
Wizazanki ponizej nadmienily slaba trwalosc, ktora u mnie nie wystepuje, zapewne dlatego iz moja skora z natury jest tlusta; trwale komponuje sie z wiekszoscia zapachow.
Warto dodac Shine do zapachowej kolekcji; jest to jeden z niewielu orientalnych \'swiezych\' zapachow. Takie polaczenie to rzadkosc, poniewaz perfumy orientalne z reguly sa lekko ciezkie lub pudrowe i przewaznie nadaja sie wylacznie na wielkie wyjscia.
Polecam i z cala stanowczoscia przyznaje ze wart jest pieciu gwiazdek.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50ml

słodkie ciateczko

Perfumy kupiłam w ciemno, przy okazji innych zakupów na allegro. Kosztowały 20 zł, więc zaryzykowałam.
Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Byłam komplementowana przez znajomych facetów, że pachnę słodko, jak ciasteczko. To fakt. Zapach bardzo słodki, ale nie owocowy, bo takie nawet lubię. Ten jest z kategorii jadalnych. Jak ciastka świąteczne. Dobrze nosi się go zimą, bo "ogrzewa". Niestety po paru użyciach zaczął mnie niemiłosiernie irytować. Ta ciasteczkowa słodycz przyprawiała mnie o zawrót głowy. zapach płaski, nie ewoluował, wciąż to ciasteczko, inaczej nie umiem tego nazwać, ale coś w tym moim skojarzeniu jest słusznego, skoro kilka osób zwróciło mi uwagę na ciasteczkowo-maślano-biszkoptowość zapachu. Nie dało się tego wytrzymać na co dzień. Perfumy skończyły jako odświeżacz do toalety.

Dodam jeszcze, że są diabelnie nietrwałe. Za 20 zł to jeszcze ujdzie, ale po cenie katalogowej - masakra!!!!

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy

może być

sama nie wiem dlaczego tak tę wodę lubię... zapach jest naprawdę ładny, zupełnie inny niż giordani gold ( ktorego znieść nie mogę) czy giordiani white gold (ktory mam i również lubię). w porównaniu do tego drugiego jest ona naprawdę krótkotrwały. w sumie po pół h od aplikacji nic nie czuję... opakowanie ładne, choć może zakrętka troche tandetna. zapach jak, już pisałam bardzo ładny, ciepły, przyjemny, nie napastliwy. i chyba to zdecydowało o tym, ze go nie skreślam. ale nie wiem czy warto znów w niego inwestować...

Używam tego produktu od: 1 rok

Ładny, ale nietrwały

Zapach jest świetny! Podoba mi się przebardzo, nie jest mdły, ale też nie sportowo-świeży. No po prostu cudowny, taki wyważony - dla mnie idealny. Ale co z tego, skoro jest tak nietrwały? Muszę naprawdę dużo na siebie napsikać, żeby po kilku godzinach jeszcze cokolwiek czuć. Za to duży minus.

Śliczny zapach

To już moje 2 opakowanie! Śliczny zapach który rozwija sie na skórze, troche słodki a zarazem czuć w nim odrobine goryczy, długo "bynajmniej jak dla mnie" utzrymuje sie na skórze! Już pare razy dostałam kilka komplementów co do zapachu! Całkiem inny zapach od giordani gold lub silver. Polecam wypróbowac

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 buteleczki

Zawiódł mnie

Zapach ładny, ale bardzo krótkotrwały, trwa na skórze ok 30 min, nie ma głębi zapachu,bo nie zdąży się rozwinąć.Zdecydowanie srebrna wersja ładniejsza i o wiele trwalsza.Ot takie sobie psikadełko.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1