Everyday Minerals, Luminizing Sunlight Powder (Puder rozświetlający 3 w 1)

Everyday Minerals, Luminizing Sunlight Powder (Puder rozświetlający 3 w 1)

Puder 3 w 1 - matujący, kryjący niedoskonałości o nadający subtelnego połysku. Do wszystkich rodzajów skóry.

Skład: Zea Mays (Corn) Starch, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract. May Contain: Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)

Cena: 8USD / 12g
/s/

Satynowy efekt końcowy

Dla mnie ten puder jest naprawdę rewelacyjny, porzuciłam dla niego Estee Lauder Lucidity.
Produkt raczej do cer normalnych/mieszanych, bez większych problemów, moja cera jest mieszana, ale ja lubię satynowy efekt jaki daje mi ten puder, nie ma w nim tandetnych drobinek rozświetlających, powiedziałabym, że jest to taka bardzo delikatna powłoczka satynowa, która utrzymuje się cały dzień.
Idealnie rozświetla, nie zapycha i pięknie stapia się z cerą.
To nie jest typowy puder kryjący ani matujący, jest delikatnie rozświetlający (jak sama nazwa wskazuje). Skóra jest bardzo miękka i delikatna i wygląda młodziej, kto lubi matowy efekt końcowy nie będzie zadowolony.
Używam go na podkład lub bb cream.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

on tylko udaje puder

Puder kupilam podczas chwilowego zafascynowania kosmetykami EDM. Nabywalam wtedy mnostwo sampli, pelnowymiarowych opakowan, a takze cala mase pedzli.

Niestety ten puder to jeden z wielu EDMowych bledow zakupowych. Jedyne, co robia dobrze, to pedzle. Caly ich asortyment kosmetyczny jest zupelnie nie dla mnie.

Nasz glowny bohater, czyli Luminizing Sunlight Powder to bardzo slaby puder. Poznajemy go w momencie nalozenia na twarz zauwazajac malo spektakularny, aczkolwiek widoczny efekt rozswietlenia. Po dluzszym namysle dochodzimy do wniosku, ze jest to chyba jego jedyna zaleta. Faktyczne rozswietlenie, ktorym puderek nas uracza, nie kroluje jednak na twarzy dlugo, poniewaz puder sciera sie w zastraszajaco szybkim czasie. Nie kryje nic a nic, wcale tez nie matuje. Jedynie delikatnie rozswietla bez nachalnego efektu drobinek i za to przyznajemy mu 2 pelne punkty. Po 2-3 h sciera sie i nawet rozswietlenie znika zamieniajac nasz chwilowy zachwyt w zwykle rozczarowanie . Zeby nam bylo jeszcze gorzej na sercu, puder nie utrwala makijazu. On praktycznie nic nie robi. Na szczescie nie osadza sie na wloskach na twarzy, ale co nam z tego, jak i tak zadnego efektu nie widac. Zeby sie osadzac na wloskach, najpierw musi to cos na twarzy byc.

Konczac nasza przygode z glownym bohaterem chcemy ktoregos dnia przesypac nad umywalka troszke produktu do mniejszego pojemniczka na wyjazd. Niestety bohater konczy tragicznie, gdyz sypany niewprawna reka, rozsypuje sie i konczy w sciekach.

Spada nam kamien z serca i ani troche za nim nie tesknimy. Nie musimy sie tez zastanawiac w jaki sposob sie go pozbyc: czy zwyczajnie wyrzucic, czy bezczelnie sprzedac komus takiego bubla, czy oddac znajomej kompletnie nie wierzac w to, ze u niej sie sprawdzi.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam, uzywalam rok temu przez kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie cale (czesc sie wysypala)

do wszystkiego i niczego..

zainteresował mnie ten produkt, ponieważ niektóre pudry matujące, których wcześniej używałam dawały nienaturalny, \'zbyt matowy\' efekt, a wlasciwosci rozswietlajace tego kosmetyku dawaly nadzieje na cos lepszego. no niestety, jak cos laczy w sobie wszystko, to tak naprawde nie sprawdza sie w ogole i tak bylo tez w tym przypadku. puder nalozony na skore posmarowana kremem nie daje prawie zadnego efektu, nalozony na podklad w celu zmatowania np nosa sprawia, ze skora swieci sie jeszcze bardziej i tworzy sie wrecz na niej taka blyszczaca warstwa.. do poprawek tez sie nie nadaje, uzyskuje sie efekt jeszcze bardziej swiecacej cery, co nie jest pozadane. owszem, jako roswietlacz na wybrane partie moglby byc dobry, ale chyba nie tylko o to mialo chodzic. niedoskonalosci(mowie tu o malutkich plamkach albo zaczerwienieniach) nie kryje w najmniejszym nawet stopniu. nie zapycha. dziala na nerwy.

Używam tego produktu od: 4 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 duże