Smashbox, Wicked Lovely Cream Liner & Loose Shimmer (Kremowe eyelinery + sypki cień)

Trzy metaliczne odcienie kremowych eyelinerów oraz połyskujący sypki cień do powiek- wszystko w jednym, eleganckim opakowaniu z lusterkiem. Eyelinery zapewniają różnorodny efekt makijażu oka, dodatkowo nie kruszą się, nie rozmazują oraz nie ścierają. W parze z połyskującym, sypkim cieniem stanowią idealne narzędzie pozwalające stworzyć efekt "smoky eye".

Zaskakująco dobry

Zestaw kupiłam na przecenie w Sephorze za śmieszną kwotę bodajże 40 zł. Przez dłuższy czas leżał w kuferku zapomniany, dopóki nie nauczyłam się robić przyzwoitych kresek linerem ;) Trzy kolory tworzą zestaw dobry dla każdych oczu, najczęściej używam jasnego brązu dla podkreślenia moich szarozielonych oczu. Liner rozprowadza się gładko, dla idealnie równego koloru potrzebujemy 2 warstw, nakładam go wygiętym pędzelkiem Inglota. Kresa jest równa nie rozmazuje się i nie kruszy, rzeczywiście zasycha szybko więc wszelkie poprawki należy robić od razu :) Produkt jest wydajny i nie zasycha w opakowaniu mimo, że mam trochę już go mam.
Cień sypki ma delikatny srebrno brązowy kolor i milion błyszczących drobinek. Nakłada się przyjemnie, robię to tylko na mokro więc nic się nie osypuje, dobrze nadaje się do delikatnych smokey eyes. Zbliżony kolorem do osławionej MACowej Sweet Sienny :)

Opakowanie jest wykonane z trwałego plastiku, uroczy wzorek na wierzchu nie ściera się, nadal wygląda estetycznie. Jedyne do czego mogę mieć zarzuty to to, że cień ma odkręcane wieczko i żadnego zabezpieczenia, przez co za każdym razem otwierając go cześć w postaci obłoczka ucieka z opakowania pokrywając wszystko dookoła migocząca warstwa ;)

Gdyby ktoś miał okazję kupić - serdecznie polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

produkt średniej jakości

eylinery mają fajne kolorki ale są mało trwałe ,rozmazują się i krótko trzymają kolor(nie są wodoodporne) lepiej jest po zastosowaniu na nie cieni (ale mnie nie o to chodziło)
sypki cień ma super kolor, extra połysk ale aplikacja sprawia mi trudność bardzo sie pyli ( nabłyszcza wszystko nawet rzęsy)
plus za opakowanie jest piękne ale sam kosmetyk średniej jakości ,po tej firmie spodziewałam się lepszej jakościUżywam tego produktu od:1 miesiąc