Garnier, Ultra Doux [Naturalna Pielęgnacja], Odżywka do włosów normalnych `Mango i kwiat tiare`

Odżywka do włosów normalnych lub suchych. Nadaje blask, chroni i nawilża zniszczone i suche końcówki. Zawiera olej monoi - tiare macerowany w oleju kokosowym i olej z nasion mango. Bez parabenów i silikonów.
Ma lekką konsystencję, która nie obciąża włosów. Świeży, egoztyczny zapach mango i kwiatu tiaré sprawia, że stosowanie odżywki staje się chwilą relaksu.

Niby dobra, ale nie do końca..

Odżywka trochę wygładza włosy i nie obciąża ich. Ma ładny zapach ale jej konsystencja jest zbyt lejąca. Skusiłem się po przeczytaniu składu i rozczarowałem bo nie daje żadnych długotrwałych skutków w postaci choćby nawilżenia czy odżywienia a na to najbardziej liczyłem. Ale zapobiegawczo może być.

mocna czwórka

nie obciąza, delikatnie nawilża, nie przetłuszcza włosów, pachnie koktajlem owocowym, ma niską cenę, ale nie jest zbyt wydajmna. do moich kręciołków sięgających za łopatki potrzebuję naprawdę sporej porcji. trzeba potrzymać ją jakies 15 min bo inaczej włosy nadal będą się plątać. duzy plus za brak silikonów i sympatyczny design

czwóreczka na pewno :)

Po pierwsze największym plusem tej odżywki jest to, że to produkt deficytowy czyli do włosów normalnych. Niestety, jest tysiące produktów do włosów farbowanych, zniszczonych, przetłuszczających czy suchych ale nigdy nie ma produktów do włosów po prostu normalnych. Więc jak ją wypatrzyłam w rossmanie to samym tym faktem byłam zachwycona:)
Odżywka nie działa cudów ale nie oczekiwałam tego więc nie jestem rozczarowana a zadowolona :) ma przepiękny zapach, jest dość wydajna ( starczyła mi na 3 miesiące codziennego stosowania na włosach długich). Jedynie konsystencja moze byc małym minusem, ale ja lubie takie lżejsze mleczka, są dla mnie lepsze niż tłuste, kremowe odżywki bo nie obciążają. Ale trzeba uważać z aplikacją bo można za dużo wylać na dłoń.
Wlosy ładnie się rozczesują, podsumowując nie robi nic specjalnego ale ja jestem zadowolona i bede ją mile wspominać, nie wykluczone że po kilku innych produktach pewnie do niej wróce :)

Używam tego produktu od:3 miesiące

Mało wydajna.

Kupiona do kompletu z szamponem z tej samej serii ;)
Odżywka jest bardzo rzadka i przez to mało wydajna, dość dużo wylewa jej się na dłonie. To jej największy minus. Używana razem z szamponem powoduje, że moje włosy łatwo się rozczesują, są miękkie i puszyste. Odżywka ładnie pachnie, nie obciąża dodatkowo włosów, dobrze się spłukuje. :)
Nie wiem, czy kupię ponownie, bo lubię zmieniać odżywki i chcę przetestować większą część nowej serii Garniera ;)

niepotrzebny wydatek

Odżywka nie robi z moimi włosami nic. Owszem jest lekka, ale przez rzadką konsystencję mało wydajna. Najgorsze jest to, że nawet jak dużo jej nakładam, to włosy rozczesują się tak jakbym jej wogóle nie użyła. W związku z tym uważam ją za produkt całkowicie zbędny w mojej pielęgnacji. Nie nawilża, nie chroni przed wysuszeniem spowodowanym używaniem szamponu z tej samej serii. Jedyne co mogę dobrego o niej powiedzieć, to że ładnie pachnie, ale na tej podstawie nie będę podwyższać oceny. Na pewno nie skuszę się na zakup kolejnego opakowania. Miałam chętkę na inny szampon i odżywkę z tej serii, ale teraz się mocno zastanawiam czy warto ryzykować...

Używam tego produktu od:1 miesiąć

beznadzieja

Odżywka beznadziejna. W ogole nie nawilża, włosy po niej są brzydkie, jakby w ogole nie umyte. Do tego, mało wydajna.W porownaniu chociazby z odzywkami Elseve Loreala, ta jest kompletna beznadzieją.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: trakcie 1

Nic specjalnego

Rozczarowała mnie ta odżywka
- bardzo słabo nawilża
- tytułowych składników są w niej ilości śladowe, powinna się nazywać "olej kokosowy i palmowy"
- niezbyt wydajna

+ ładnie pachnie (ale zapach nie utrzymuje się na włosach)
+ jest lekka, nie obciąża

Podsumowując - nic specjalnego nie robi... może by się nadawała do mycia odżywką ale do codziennego odżywiania włosów jest za słaba

Używam tego produktu od: 1-1,5 mies.

Bardzo fajna:)

Bardzo fajna odżywka! Włosy są po niej miłe w dotyku, dobrze się rozczesują, nie plączą i pięknie pachną! Zapach jest naprawdę cudowny:)Cena przystępna i naprawdę dobre efekty (według mnie porównywalne do produktów z wyższej półki jak np. LOreal. Produkt godny polecenia:)

miluuuuuuuusia :)

Zacznę od tego, że jestem posiadaczką włosów niefarbowanych,niezniszczonych, zabiegami, stylizacjami etc.aczkolwiek uważam je za mój atut, m.in.ze względu na gęstość i kolor itp., a poza tym uwielbiam o nie dbać:)są raczej normlane, ani szczególnie sie nie przetłuszczają,ani nie puszą, ale zależy mi by były utrzymane w nawilżeniu i blasku.zatem ta odżywka jest wręcz dla nich idealna. Po użyciu włosy są niesamowicie miekkie, pełne blasku i elastyczności. Produkt bardzo łądnie pachnie, nie obciąża włosów ( a nakładam go od samej nasady), ma dosyć rzadką, ale fajną konsystencję i przyjemny zapach;)W tym przypadku producentowi należą sie oklaski, gdyż spełnił swoje obietnice w 100%! Aż powiewa naturą! ;D

Używam tego produktu od:miesiąca

Niezbyt, niezbyt

To moja pierwsza odzywka z Naturalnej Pielęgnacji Garniera. Przyznam, że średnio mi pasuje. Konsystencja jest niemal wodnista, lejąca się, przypomina mleczko do demakijażu, ale własnie z tego powodu zużywam jej dość dużo, aby pokryć nią całe włosy.

Podstawowym zastrzeżeniem jest w moim przypadku to, że odzywka niezbyt wspomaga rozczesywanie włosów, a dla mnie jest to podstawa. Po tej odzywce zdarza mi się szarpać ze splątanymi kołtunami. Poza tym może troche obciążać, a czasem, mimo dobrego spłukania, mam wrażenie, że włosy sa jakby lepkie i niedomyte.

Zapach owszem, ładny, ale nie tyle, aby ponownie kupić tę odżywkę.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Pozytywne zaskoczenie

Tym razem Garnier zaskoczył mnie naprawdę pozytywnie.

Pierwszy raz spotkałam odżywkę przeznaczoną do "włosów normalnych", która robi dla nich coś dobrego ;)

Moim zdaniem ma bardzo dobry skład, brak ciężkich silikonów, zawiera za to roślinne olejki i ekstrakty.
Odżywka świetnie nadaje się na co dzień, bardzo dobrze wygładza włosy, przede wszystkim są one miększe niż po innych produktach. Nie obciąża w ogóle, ale zaznaczam, że mam włosy dość na to odporne.
Do tego cudowny zapach :) lekki zapach mango utrzymuje się na włosach mimo, że skład nie sugeruje mocnych substancji zapachowych.
Jedynym minusem jest mała wydajność - na pokrycie włosów do pasa w całości, zużyłam jakąś 1/4 opakowania. Fakt ten rekompensuje jednak niska cena - kupiłam ją za 5,50.

Wahając się między 4 a 5 gwiazdkami zdecydowałam się jednak na 5. Jest to jak na razie najlepsza odżywka do codziennego stosowania jakiej używałam i ma wszystko, czego mi potrzeba. Przymykam więc oko na małą wydajność :)

Używam tego produktu od: 2 tyg