Soda Makeup, #lashlover Waterproof Mascara (Wodoodporna maskara do rzęs)

Soda Makeup, #lashlover Waterproof Mascara (Wodoodporna maskara do rzęs)

Masz ochotę tańczyć w deszczu? A może pływanie w morzu? Ten wodoodporny tusz do rzęs zapewni Ci wsparcie. Albo ogon twojej syreny. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz iść! I w przeciwieństwie do wszystkich innych wodoodpornych tuszów do rzęs nie potrzebujesz dziesiątek wacików, aby się go pozbyć.

Skład jest w trakcie moderacji.

• WATER, ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER, LAURETH-21, BEESWAX, PROPYLENE GLYCOL, PARAFFIN, GLYCOL MONTANATE, SYNTHETIC WAX, POLYSORBATE 80, PVP, CI 77266, GLYCERYL STEARATE , PROPYLENE GLYCOL STEARATE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, DIMETHICONE, TRIETHANOLAMINE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, LAURETH-23, PHENOXYETHANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN. 2. WATER, ACRYLATES COPOLYMER, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX, BEESWAX, PROPYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, ISODODECANE, POLYSORBATE 80, GLYCERYL STEARATE SE, PROPYLENE GLYCOL STEARATE, CYCLOHEXASILOXANE, TRIETHANOLAMINE, CI 77266, PALMITIC ACID, ALCOHOL, STEARIC ACID, XANTHAN GUM, PPG-2-DECETH-30, LAURETH-23, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, SODIUM LAURETH SULFATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, SODIUM DEHYDROACETATE.

Soda

Tusz kupiłam na promocji do przetestowania bo był w dobrej cenie, jednak średnio przypadł mi do gustu. Przy aplikacji bardzo łatwo o jego rozmazanie, mam długie rzęsy więc często po pomalowaniu dotykam nimi o powiekę i wtedy tusz zostawia ślady, które bardzo mocno się rozmazują. Tusz miał być wydłużający i pogrubiający, efekt wydłużenia faktycznie zaobserwowałam, ale pogrubienia już nie. Kiedy po wyschnięciu pierwszej warstwy starałam się nałożyć drugą to zrobiły się grudki i rzęsy się posklejały. Tusz zużyję do końca, ale więcej nie kupię.