Nivea, Classic, Pomadka ochronna z pantenolem, olejkiem jojoba i masłem shea

Nivea, Classic, Pomadka ochronna z pantenolem, olejkiem jojoba i masłem shea

Pojemność 4,8 g

Pomadka NIVEA Lip Care Classic zawiera nową formułę z Hydraminą i wyciągiem z pestek winogron zapewniającą ustom efekt nawilżenia.
- chroni usta,
- zapobiega wysychaniu ust bez względu na pogodę,
- zapewnia im odżywczą pielęgnację.
EFEKT: bardziej miękkie i zdrowe usta na długo!

Ulubiona!

Pomadka w sztyfcie znajduje się w ładnym i poręcznym opakowaniu, które mieści się nawet w małej torebce. Doskonale nawilża usta. Dobrze się rozprowadza i utrzymuje się przez jakiś czas. Nie zauważyłam żeby wysuszała usta lub je podrażniała. Najchętniej używam jej w okresie zimowym, gdy moje usta są narażone an przesuszenie.

W porządku

Bardzo lubię tę pomadkę, jest dostępna w wielu drogeriach. Ma delikatny zapach i samo opakowanie jest ładne. Jest bezbarwna, dobrze nawilża usta , które po jej użyciu są miękkie i się nie kleją. Trzeba uważać tylko gdzie się ją przechowuje bo nie lubi ciepła, bp wtedy staje się leista i łatwo można ją złamać.

Nivea classic pomadka ochronna

Nivea classic pomadka ochronna- moje usta sa wiecznie spekane i suche. Pomadke ochronna stosuje obowiazkowo kilka razy dziennie. Classic z nivea nie sprawdzil sie u mnie. Pod wplywem ciepla pomadka staje sie zbyt miekka co uniemozliwia jej aplikacje, czuc jakbym sie kremem smarowala

Super

Pomadka Nivea Classic - uwielbiam ją za jej delikatną tłustą konsystencję, pięknie nawilżone usta, za to że jest bez smaku i zapachu. Cena jak najbardziej odpowiednia do produktu. Nie tylko ja jej używam od kiedy tylko pamiętam ale również mój partner jest nią zachwycony.

Najlepsza pomadka

Ta pomadka to zdecydowanie mój hit wśród pomadek ochronnych. Uwielbiam ją za delikatną konsystencję, zapach i to jakie delikatne pozostawia usta po jej nałożeniu. Wracam do niej już od dłuższego czasu.

Całkiem dobra

Jak na pomadkę Nivea, spełnia swoją rolę. Nie zjada się za szybko, konsystencja jest ok, tłusty film utrzymuje sie przez kilka godzin na ustach. Nie zauwazyłam poprawy w nawilzeniu ust. Ale tak jak wspominałam na drogeryjna pomadkę jest ona calkiem niezła. Dodam, ze moje usta sa czesto spierzchniete, wiec zwykła pomadka nie zawsze starcza.

CHyba nie dla mnie

Niestety ale moje usta zimą i latem wymagają wyjatkowej pielegnacji. Bez naprawde czegos konkretnego są przesuchonę, pieką i pękają. Myslalam ze ta pomadka sprosta ich wymaganiom i rzucilam swojego ulubienca w kąt zeby wypróbowac Nivea. No ale niestety nie podołał moim ustom. Na codzien i w wyjatkowych sytuacjach uzywam Carmexu i niestety ale do tej pory zadna z pomadek i pobiła jej. Nivea nie nawilzała tak ust jak chciałam, robiła się dosc rzadka na ustach. Niby byla ok ale mam do niej jakies ale.

Jedna z moich ulubionych klasycznych pomadek

Jedna z moich ulubionych klasycznych pomadek. Używam od lat i świetnie się sprawdza. Jeśli używa się jej regularnie, to nawilża usta, sprawia, że są delikatne i po spierzchnięciu nie ma ani śladu. Pomadka jest wydajna, cenowo przystępna i w zasadzie można dostać ją praktycznie wszędzie. Sprawdza się super w zimę :)

Klasyka

Przekonałam się do kupna tej pomadki po przeczytaniu opinii. Nie zrobiła na mnie tak dużego zachwytu jak na innych klientach.
Moim zdaniem jest to zwykła ochronna pomadka o kremowej konsystencji. Jej zaletą jest delikatny kremowy zapach.

skąd te zachwyty

Pomadka się tak maże, że nawet ciężko mi cokolwiek o niej powiedzieć. Na ustach nie wygląda dobrze :/ konstystencja powinna byc o wiele twardsza. Ma ładny delikatny zapach, który jednak po kilku godzinach mi przeszkadzał. Jak trochę jej zjadłam gardło mnie drapało, juz nie kupię jej nigdy, moze przyda się do czegoś innego, narazie lezy i czeka na lepsze czasy

Klasyka

Klasyczna pomadka do ust, o zapachu kremu Nivea, łatwo się rozprowadza, nie jest tępa, wydajna, nie zostawia tłustej, nieprzyjemnej powłoki na ustach, nawilża je. Przyjemny produkt. Osobiście wolę pomadki o mocnych zapachach i słodkawym smaku :D To jest taki klasyk, mój facet lubi jej używać.

Jeden z najlepszych

Jest to jeden z najlepszych kosmetyków jakie używałam. Bardzo podoba mi się dostępność produktu i jego elegancki i stonowany wygląd. Produkt wykręca się z opakowania, pomadka się nie łamie i łatwo się ją aplikuje. Jedynym minusem, jest to że zimą, gdy pomadka jest na chłodzie ciężko się ją nakłada ale nie mam więcej do niej zastrzeżeń. Doskonale nawilża usta i tworzy warstwę ochronną. Świetnie się sprawdza jako baza pod szminkę w przypadku suchych ust. Posiada bardzo ładny i przyjemny zapach, który bardzo mi się podoba. Nie powoduje podrażnień i jest bezbarwna. Kosztuje niewiele a jest warta uwagi. Jak najbardziej polecam.

Super

Najlepszy balsam do ust jaki używałam. Tani, wydajny, idealnie nawilżający, ma przyjemną konsystencję. Jedyną wadą jest to, że bardzo się lepi. Zapach również jest przyjemny i niedrażniący