Nivea, Classic, Pomadka ochronna z pantenolem, olejkiem jojoba i masłem shea

Nivea, Classic, Pomadka ochronna z pantenolem, olejkiem jojoba i masłem shea

Okazje i pomysły na prezent

Pojemność 4,8 g

Pomadka NIVEA Lip Care Classic zawiera nową formułę z Hydraminą i wyciągiem z pestek winogron zapewniającą ustom efekt nawilżenia.
- chroni usta,
- zapobiega wysychaniu ust bez względu na pogodę,
- zapewnia im odżywczą pielęgnację.
EFEKT: bardziej miękkie i zdrowe usta na długo!

Ideał

Idealnie nawilżający balsam do ust dla każdego. Ma neutralny zapach i nie posiada koloru. Mocno nawilża i usta po pierwszym zastosowaniu są wyraźnie nawilżone. Idealnie mieści się do kieszeni lub torebki.

Może być, choć znam lepsze

Jak wiadomo jest to kultowa pomadka ochronna, którą wiele z Was testowała i ja również nieraz ją miałam. Najbardziej lubię ją za zapach Nivei, który kocham - przypomina mi dzieciństwo, kojarzy się z delikatnością. Co do działania - niby coś tam nawilża, ale bez jakiegoś wielkiego szału i tak samo ma się sprawa z odżywieniem. Konsystencja jest całkiem niezła, dość miękkąi daje poczucie ochrony. Cena jest dość atrakcyjna nawet bez promocji

Wykorzystała: kilka próbek

nawilżenie na 100%

Super, mega nawilżenie, delikatny zapach :) uwielbiam, to moja ulubiona pomadka, musze kupic jeszcze inne z nivea, chociaz ta z olejkiem jojoba chyba najlepsza

Niezwykle skuteczna

Bardzo lubie produkty marki Nivea.
Nigdy się na nich nie zawiodłam.
Tak było i tym razem.
Problem z suchymi i spierzchniętymi ustami mam od zawsze.
Pomadka Nivea ma w swoim składzie masło shea i olejek jojoba, które nawilżają i wygładzają usta.
Działa także ochronnie podczas każdej pory roku. Szczególnie zimą gości w mojej torebce i używam jej przed każdym wyjściem. Ma delikatny, naturalny zapach.

pomadka

Jedna z lepszych pomadek na rynku .Bardzo dobrze wygładza oraz nawilża usta. To kosmetyk, który zawsze mam przy sobie. Jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam. Zawsze gości w mojej torebce :)

Klasyk

Nivea Classic to klasyk w pielęgnacji skóry ust. O ile czasem miewam problem z ciężkimi kreamami do twarzy z Nivei, o tyle doceniam "ciężkość" tej pomadki ochronnej.

Mam skóre ze sklonnoscia do przesuszania się - kremy, pomadki - to u mnie codzienność. Pomadkę ochronaa mam w każdej torebce, w każdym płaszczu i w każdej kurtce. Nie wyobrazam sobie życia bez pomadki.

I pomadka Nivei tez w tym życiu jest. U mnie sprawdza się doskonale jesienia i zimą, kiedy skóra na moich ostach wymaga szczegolnego nawilzenia i odzywienia.

Poelcam;)

Całkiem niezła, jak na cenę

Kupiłam niedawno, ponieważ był mały wybór w hipermarkiecie, a szukałam czegoś na suche, pękające usta. Podeszłam do tego trochę z sentymentem, ponieważ produkty nivea zawsze w większości były bardzo dobre, szczególnie te o oryginalnym składzie. Pomadkę stosuję na dzień, na noc oraz jako bazę pod szminkę, lepiej mi się wtedy ona rozprowadza. Wygląd ust bardzo się poprawił, uszkodzona skórka zeszła, usta zrobiły się gładkie i miękkie oraz nawilżone. Zapach jest świetny, zawsze mi się podobał zapach nivea. Pomadka bardzo wydajna, chroni przed chłodem oraz szkodliwym działaniem kosmetyków.

Nivea, Classic, Pomadka ochronna z pantenolem,

Moja ulubiona .Rewelacyjnie nawilża,wygładza, o suchych skórkach na ustach można zapomnieć. To kosmetyk, który zawsze mam przy sobie. Klasyczna i jak zwykle sprawdzona pomadka, która nigdy nie zawodzi

Rewelacyjna pomadka ochronna

Klasyczna pomadka od Nivea nie raz przyszła z ratunkiem do moich ust. Mam bardzo suche usta ze skłonnością do podrażnień i często mi pękają. Pomadka Nivea nie tylko dobrze nawilża, ale również łagodzi podrażnienia. Szczególnie w chłodne dni towarzyszy mi i nie zawiodła mnie nigdy.

fajna

fajna pomadka
nie lubię zapachów i smaków i ta jest idealna dla mnie
nadaje ustom idealne nawilżenie i delikatny połysk, używam jej cały rok dzięki czemu moje warki są w świetnej kondycji i każda szminka dobrze wygląda
dobrze zachowuje się jako podkład pod pomadkę
cena korzystna, stosuję często i końca nie widać

Najlepszy ratunek na spierzchniete usta

Używałam różne pomadki, w tym kilka wersji od Nivea jednak ta jest chyba najlepsza.
Mam często bardzo suche i spierzchniete usta, nawet pękły mi usta i leciała krew. Więc reguralnie używam pomadki nawilżające w ciągu dnia. Zawsze mam kilka czy to w torebce czy w szafce w pracy czy w łazience.
Czasami gdy zapomniałam nawilzyc usta, stawały się spierzchniete i wtedy ma ratunek przychodziła klasyczna pomadka od Nivea.
Dobrze nawilzala, przynosiła ukojenie usta.
Po jej uzyciu nie ma nie przyjemnego zapachu czy smaku, co jest ważne dla mnie bo czasami oblizuje usta... Niestety
Jeśli potrzebujemy idealnego nawilżania ust go jest dla nas idealne rozwiązanie

Klasyczna pomadka, której używam od lat i nigdy się nie zawiodłam :D

Klasyczna pomadka, której używam od lat i nigdy się nie zawiodłam :D Bardzo delikatny zapach, który nie jest zbyt mocny i intensywny. Pomadka świetnie nawilża usta, jest genialna zwłaszcza w zimę, kiedy moje usta mają tendencję do przesuszania i pękania. Baaaardzo wydajna, przy regularnym korzystaniu starcza na ponad miesiąc. Jest łatwo dostępna i cenowo ok.