Nivea, Classic, Pomadka ochronna z pantenolem, olejkiem jojoba i masłem shea

Nivea, Classic, Pomadka ochronna z pantenolem, olejkiem jojoba i masłem shea

Pojemność 4,8 g

Pomadka NIVEA Lip Care Classic zawiera nową formułę z Hydraminą i wyciągiem z pestek winogron zapewniającą ustom efekt nawilżenia.
- chroni usta,
- zapobiega wysychaniu ust bez względu na pogodę,
- zapewnia im odżywczą pielęgnację.
EFEKT: bardziej miękkie i zdrowe usta na długo!

Klasyka gatunku

Ta pomadke powinien znać każdy... Jest ona niekwestionowanym klastkiem gatunku, chyba każdy ja miał przynajmniej raz w życiu. Ma ona klasyczne niebieskie opakowanie, ładny delikatny zapach, nawilża usta, chroni je, popękane wargi szybciej po niej stają się miękkie, wydajna. Godna polecenia

Mam ją zawsze przy sobie!

Dla mnie ta pomadka to podstawa. Nivea stworzyła pomadke ochronną z wartościowymi składnikami. Charakterystyczny zapach dla Nivea. Świetnie nawilza i chroni usta na codzień. Uzywam jej wiosną oraz latem. Dzięki niej moje usta są gładkie i miękkie. Zapobiega wysuszaniu. Czasem trzeba nałożyć dodatkową warstwę.

Klasyka!

Nikomu chyba za bardzo nie trzeba przedstawiać tego produktu, ani reklamować. Klasa sama w sobie. Idealna na każda porę roku, jednak ja częściej po nią sięgam w okresie zimowym, kiedy usta są bardziej wysuszone. Świetnie nawilża, koi popękane usta, do tego bardzo wydajna w świetnej cenie. Opakowanie wygodne, idealne do kieszeni płaszcza. Polecam każdemu!

Zalety:
- nawilża,
- łagodzi popękane usta,
- wygodne opakowanie,
- wydajna,
- cena,
- dostępność.

Wady:
- BRAK!

Nivea, Classic pomadka ochronna

Rzadko się rozstajemy! Produkt must have. Genialna cena, genialna ochron. Idealne nawilżenie nawet bardzo popękanych wrażliwych ust. Idealna na zimę, sprawdza się także latem. Ma neutralny zapach, jest bardzo wydajna, nie łamie się.

Klasyka najlepsza

Jest to najlepsza pomadka ze wszystkich marki Nivea. Naturalna, bez żadnych zapachów i smaków. Idealna na przesuszone usta, tworzy przyjemną i niewidzialną powłokę nawilżenia. Długo się trzyma. Jak dla mnie super.

Jak najbardziej na tak

Produkt otrzymujemy w ładnym opakowaniu w formie sztyftu, którego wykręca się jego zawartość.
Pomadka ma bardzo ładny zapach. Fajna, kremowa konsystencja. Łatwo się ją nakłada na usta.
Jest bardzo komfortowa. Od razu po nałożeniu daje efekt złagodzenia.
Skutecznie nawilża i chroni usta. Daje długotrwały efekt.
Minus za skład.
Produkt bardzo wydajny.
Cena adekwatna do jakości. Dobra dostępność.
Sięgnę po nią ponownie.

pomadka ochronna

Pomadka ma bardzo fajną konsystencję. Łatwo się rozsmaorwuje.nTworzy miłą warstwę ochronną na ustach. Nie jest jednak mega trwała. Ma fajny posmak i zapach. Rzeczywiście chorni usta, ale trzeba ją często poprawiać. Wydajna.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie, jak wszystkie pomadki z Nivea

Nie jestem fanką pomadek od Nivea ze względu na ich chemiczny skład, który przekłada się na działanie. Co z tego, że mają ładne zapachy i pozostawiają na ustach ładne kolory, skoro zamiast nawilżać wysuszają, zamiast pielęgnować dewastują usta. Nie nie i nie. Zjadanie takiej ilości wazeliny jest niezdrowe.

Pomadka ochronna

Dobrze się rozprowadza i tworzy powłokę ochronną dzięki czemu usta nie wysychają, Ma ładny, delikatny zapach. Efekt nawilżenia utrzymuje się przez długi czas. Przy suchych i popękanych ustach, świetnie nadaje się jako baza pod szminkę. Klasyczna, nawilżająca pomadka do ust która działa. Efekt zgodny z opisem producenta. Produkt jest wydajny. Cena adekwatna do jakości. polecam:)

Bardzo dobry produkt

Pomadka bardzo dobrze nawilża usta. Mam problem z pękającymi ustami, zwłaszcza zimą. Ta pomadka bardzo sobie z nimi radzi! Usta są nawilżone i miękkie natychmiast po zaaplikowaniu.

Wspaniały klasyk

Klasyka sama w sobie, używam bardzo chętnie od lat :) doskonale nawilża usta, chroni zwłaszcza w zimę, nie pierzchną mi i nie pękają, jak dawniej. Natłuszcza, a to fajna bariera ochronna. Cena bardzo ok.

fajna pomadka

całkiem fajna pomadka. osobiście znam lepsze, które nawilżaja niec bardziej, ale do tej nie moge sie przyczepić. czesto sa na nie promocje w drogieriach