Nivea, Classic, Pomadka ochronna z pantenolem, olejkiem jojoba i masłem shea

Nivea, Classic, Pomadka ochronna z pantenolem, olejkiem jojoba i masłem shea

Pojemność 4,8 g

Pomadka NIVEA Lip Care Classic zawiera nową formułę z Hydraminą i wyciągiem z pestek winogron zapewniającą ustom efekt nawilżenia.
- chroni usta,
- zapobiega wysychaniu ust bez względu na pogodę,
- zapewnia im odżywczą pielęgnację.
EFEKT: bardziej miękkie i zdrowe usta na długo!

Najlepsza ze wszystkich pomadek Nivea

Klasyka nie musi się bronić. Ten produkt to hit. Ze wszystkich dostępnych pomadek Nivea to waśnie klasyczna przypadła mi do gustu.
Jej konsystencja jest zbita, nie babrze się jak to jest w przypadku innych pomadek. Zapach jest typowy dla Nivea - delikatny. Nawilża i ratuje suche usta niczym opatrunek.
Produkt jest tani, wydajny i łatwo dostępny.

Cudo na przesuszające i pękające usta

Suche, popękane usta to u mnie problem bez względu na pogodę. Wiele balsamów tylko natłuszczało ale nic więcej nie robiło. Po tej pomadce usta odzyskiwały miękkość i nie tworzyły się suche skórki które denerwują nie jedna osobę.

Nie dla mnie.

Ja z przykrością stwierdzam, że tej pomadki ochronnej nie lubię i już nie kupuję.Zupełnie nie widziałam efektu jej działania, była bardzo tłusta w momencie aplikacji, zapach tez mnie nie urzekał, zdecydowanie wolę pomadkę Alterra , też kosztuje niewiele i można ją kupic w każdym Rossmannie, kiedyś przeczytałam, ze dziewczyny również jej używają do pielęgnacji rzęs.

fajna

od zawsze ta normalna oryginalna pomadka Nivea jest dla mnie najlepsza. W szczególności uwielbiam w niej zapach - taki kremowy i delikatny. Do tego fajnie nawilża i natłuszcza usta. Cena nie jest jakaś przerażająca do tego jest jak szminka fajnie się ją aplikuje nie potrzeba palca czy pędzelka co dla mnie jest taka forma nie za bardzo higieniczna. Zawsze ja mam w swojej torebce. Od lat taka niezastąpiona.

Ulubiona od lat

Ta pomadka to chyba klasyk wśród pomadek ochronnych. Nie zliczę ilości zużytych przeze mnie opakowań. Bardzo ją lubię za delikatny, typowy dla kosmetyków NIVEA zapach, za nawilżenie i ukojenie spierzchniętych ust. Zimą mam ją zawsze przy sobie, w lecie nawilża moje usta wysuszone przez słońce. Polecam każdemu.

dobry produkt

Produkt dobry, robi swoje - nawilża, daje ukojenie, lekko wygładza powierzchnię ust.
Przy dłuższym stosowaniu udało mu się odratować usta przesuszone od mroźnego powietrza.

Nie dla mocno spierzchniętych ust

Mam mocno przesuszone usta. Szukałam pomadki, która pomoże mi z tym problemem. Niestety, ale nie rozumiem zupełnie tych pochlebnych opine o tej pomadce. Mam wrażenie, że jej nawilżenie, to tak na prawdę natłuszczanie ust w trakcie, kiedy produkt się na nich utrzymuje. Jeśli tylko pomadka zejdzie, usta w mgnieniu oka są w takim stanie jak przed nałożeniem. Nie polecam zupełnie dla osób o na prawdę wysuszonych i spierzchniętych ustach szukających produktu, który trwale poprawni usta, a nie tylko czasowo zamaskuje problem.

Pomadka NIVEA godna polecenia

Pomadka Classic NIVEA to rzeczywiście prawdziwy klasyk (jak to NIVEA ;) Towarzyszy mi już od kilku lat i nie zamierzam tego zmieniać. Ostatnio nawet mój mąż i córka zażyczyli sobie by im kupić tę pomadkę ochronną. Teraz cała rodzinka jest odpowiednio chroniona.

super

Pomadka do ust NIVEA jest jedna z najlepszych jakich stosowałam, bardzo ładnie nawilża usta nie pozostają suche, nie zmywa się tak szybko. Wydajność jest bardzo fajna i nie jest droga

Uniwersalne cudeńko

Pomadka od nivei to poprostu klasyk chyba każdy prędzej czy później będzie używać. Wygodny sztyft doskonale się rozsmarowuje, chroni idealnie usta przed wysuszeniem i wiatrem. Doskonale pomaga złagodzić pieczenie. Zmieści się do kieszeni, torebki, kosmetyczki, itd. Przydatny cały rok, nie pozostawia smaku ani zapachu i pozostaje na ustach. A długo lecz bez przykrego uczucia natłuszczenia. Używać moze każdy i dorosły i dziecko. Opakowanie unisex więc nawet mąż korzysta.

KWC!

Zdecydowanie zasługuje na miano Kosmetyku Wszech Czasów.
Produkt uniseks - panowie nie wstydzą się jej używać.
Świetnie pielęgnuje i chroni usta, radzi sobie z wysuszeniami i spierzchnięciami. Właściwie nie pachnie i nie ma smaku.
Te wszystkie zapachowo-smakowo-perłowe wynalazki - młodsze siostry, nie dorastają jej do pięt.
Skuszę się jednak ma tę z Med w nazwie.
Tania i łatwo dostępna.

Nigdy nie zawodzi!

Bezbarwny balsam do ust to mus w mojej torebce, kosmetyczce i szufladzie w pracy. W ciągu dnia kilkakrotnie stosuje pomadki ochronne. Na rynku jest zatrzęsienie różnych produktów o przeróżnych smakach, zapachach i ciekawych formach opakowania. Uwielbiam pięknie pachnące pomadki, więc jestem łasa na wszelkiego rodzaju nowości, ale od czasu do czasu lubię sięgnąć po coś klasycznego. I tutaj wjeżdża Nivea - pomadkę miałam już kilkadziesiąt razy, w różnych wariantach opakowania i nigdy mnie nie zawiodła, zawsze tak samo skuteczna!