AA, Ciało Spragnione, Kremowy żel do mycia ciała

AA, Ciało Spragnione, Kremowy żel do mycia ciała

AA Ciało Spragnione - kremowy żel do mycia ciała to wyjątkowo delikatny dla skóry żel ma doskonałe właściwości myjące i nawilżające. Zapobiega przesuszaniu skóry, wygładza ją i uelastycznia.
Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Badania dermatologiczne wykonane w Klinice Dermatologicznej AM w Gdańsku, obejmujące grupę 60 osób nie wykazały żadnej reakcji alergicznej.
Nie zawiera barwników. Posiada pH neutralne dla skóry.
Związki cukrowe z peruwiańskiego drzewa tara zapobiegają przesuszeniu skóry, zatrzymując wodę w jej głębszych partiach. Witamina A wygładza i uelastycznia skórę. Alantoina i d-pantenol łagodzą podrażnienia.

koszmarek

Strasznie się zawiodłam na tym produkcie...dobrze, że zakupiłam go w promocji SP i kosztował mnie grosze..., ale do rzeczy:

- "ciało spragnione" - nic nie nawilża i chociaż cudów nie spodziewałam się po żelu pod prysznic to faktycznie ciało spragnione dopiero możemy mieć

-okropny zapach! jak już ktoś napisał mnie również przypomina zapach kremu do depilacji, który jest nieprzyjemny, a gdzie tu jeszcze pod prysznic takie coś

-konsystencja - ani za rzadki ani kremowy, mnie odpowiada

-cena regularna zbyt wygórowana, nie jest wart nawet złamanego grosza bo na prawde można kupić coś lepszego

-wydajność przyzwoita

-opakowanie - buteleczka poręczna estetyczna i wygodna w użytkowaniu, jednakże grafika nie zachwyca, ale to odczucie subiektywne :)

Nie kupię. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ok msca
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

Poniżej przeciętnej...

Ja również kupiłam żel w promocji w SP i dobrze, że kosztował mnie tylko te 3zł, bo nie jest wart choćby złotówki więcej.
Żel jest rzadki, na gąbce pieni się całkiem nieźle, myć myje, ale:
-jest potwornie niewydajny - znika po 2 tygodniach
- brzydko pachnie - mi trochę przypomina zapach kremu do depilacji choć nie wiem czemu ;)
- wysusza! nie wymagam od żelu, żeby nawilżał, bo od tego są balsamy, ale ten po prostu wysusza skórę, co go kompletnie dyskwalifikuje! "Ciało spragnione" to jest dopiero po użyciu tego żelu...
Ogólnie nie polecam, nawet za te 3zł.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Nie zachwyca

Kupiłam go w promocji za 3 zł w SF. Cena regularna - ok 13 zł - to dla mnie przesada.
Żel moim zdaniem poniżej przeciętnej. Przelewa się przez palce niemiłosiernie, nie pieni się, bardzo mało wydajny. Wydaje mi się ze zwykłe mydła Ziai lepiej pielęgnują skórę. Przynajmniej nie wysuszają, a po tym mam uczucie ściągnięcia. No ale ja mam bardzo suchą skórę więc może u osób z normalną skóra lepiej by się sprawdził :) Ja osobiście się zawiodłam na nim bardzo. Żel z tej samej serii - jedwabisty- bardzo polubiłam, ten kremowy to dla mnie niewypał. Ale spróbować było warto za te symboliczne pieniądze bo przynajmniej wiem że ten konkretny nie jest wart zachodu :)

Używam tego produktu od: tydzień

dobry

wiadomo, że żel pod prysznic nie będzie nie wiadomo jak nawilżał. Jak dla mnie jest ok bo zmywa zapach chloru (plywam 2x dziennie), dobrze się pieni i nie wysusza

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Strasznie wysusza

Dawno nie byłam tak ... niezadowolona z żelu!! "Codzienna porcja nawilżenia" ... taaaa. Dla mojej skóry była to codzienna porcja wysuszenia - zamiast nawilżać, wysuszał ją masakrycznie.

"Ciało spragnione" - niewątpliwie, ale po tym żelu spragnione porządnego balsamu/masełka/kremu.

Zapach też nie przypadł mi do gustu - kojarzy mi się ze słodką, zimną kawą.

Używam tego produktu od: już nie używam