L`Oreal Paris, Age Perfect, Podwójna kuracja wygładzająca - krem rozświetlający i rozprostowujący zmarszczki

Age Perfect - program przeciwzmarszczkowy dla skóry dojrzałej od 50 lat .
Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach skóry dojrzałej, krem Age Perfect Podwójna Kuracja zapewnia podwójne działanie, pozostawiając skórę wygładzoną i rozświetloną. Dwukomorowe opakowanie z pompką zawiera Elastium oraz czystą witaminę C, które są uwalniane w momencie nałożenia.
Redukuje pojawianie się zmarszczek oraz nadaje rozświetlony i promienny wygląd.
Rezultat:
- Skóra jest natychmiast nawilżona, a rysy twarzy nabierają gładszego i świeższego wyglądu.
- Wygładzenie skóry: 76%.*
- Rozświetlenie skóry: 82%.*
(*badanie przeprowadzone na 308 kobietach)
Age Perfect to kompletny program pielęgnacyjny opracowany specjalnie z myślą o potrzebach skóry dojrzałej.
Wzbogacony o Collagen-Boost oraz Melanin-Block, program Age Perfect został opracowany, aby zwalczać wiotczenie skóry i pojawianie się przebarwień związanych z wiekiem, a także aby zapewnić skórze nawilżenie.

/bw/

lekki

Okresowo używam bardziej "zaawansowanych" kremów i z tego byłam zadowolona. Zmarszczek do zwlaczania nie mam, dlatego myślę o nim w kategoriach prewencji.

Lepszy jest Active C LRP, ale ten krem jest całkiem w porządku. Używałam na noc - jest wydajny, dobrze się dozuje, dobrze aplikuje i dobrze wchłania. Nie pozostawia nieprzyjemnego filmu na skórze. Rano twarz była rozjaśniona, odprężona, po prostu odpowiednio zadbana.

Nie wyobrażam sobie jednak aby 50-latka była nim oczarowana.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

Raczej nie

No cóż ja także jestem zaskoczona,że krem jest skierowany dla kobiet po 50. Ja jestem tuż koło 30. Niemniej zastanawiam mnie czy nie jest zbyt słaby dla 50. Bo jak dla mnie to niewiele zawojował.
Ani nie zauważyłam jakiegoś rozświetlenia(a to niezależne od wieku), być może lekkie wygładzenie pierwszych zmarszczek,nawilżenie,ale nie czułam tego bezpośrednio po aplikacji- bowiem jest bardzo lekki błyskawicznie się wchłaniał i tyle go widziano. Zdecydowanie nie jest wart tych pieniędzy jakie za niego chcą. W tej cenie można mieć już coś znacznie lepszego(u mnie jest to prawie 20 euro czyli 80 zł-ale ja oczywiście kupiłam w promocji za 10 euro czyli 40 zł i tak uważam,że krem nie jest tego wart).
Mała pojemność sugerowałaby mocne skoncentrowanie,ale tak jak mówię cudów nie widziałam. Zresztą kremy Loreala jak dla mnie są przereklamowane i wszystkie pachną tak samo,również ten, niby przyjemnie,ale nudnie.
Skandalicznie niewydajny-mi starczył na 1,5 miesiąca, a połowa z brązową zawartością skończyła się jakiś tydzień wcześniej niż biała.
Plus za wygodne opakowanie z pompką,ale mało go w nim bo tylko 30 ml.
Swojej 50 letniej mamie bym go nie poleciła,warto sięgnąć po coś mocniejszego.Ale dla 40 latki może ostatecznie być.

Używam tego produktu od:skończony

hmmm...?

Zakupilam gdyz chcialam jakis krem z wit.c i akurat ten wpadl mi w rece:) Szczerze mowiac nie mialam pojecia dla jakiego wieku jest ten krem i teraz po opisie jestem w malym szoku. Jestem zdecydowanie mlodsza i moze az takich problemow z cera nie mam jak kobieta 50-letnia wiec i moze i krem za duzo nie zdzialal. Ogolnie krem dobry, przede wszystkim konsystencja, delikatny nie ciezki latwo i szybko sie wchlanial. Nie pozostawial tlustej warstwy, spokojnie nadawal sie pod makijaz. Delikatnie rozswietlal. Wydajny, starczyl na dlugo. Jesli chodzi o zmarszczki i wygladzenie to rewelacji nie bylo ale moze i wiek nie ten zeby widziec jakies spektakularne efekty. Bardziej wierze ze zapobiegl pojawieniu sie wiekszej ilosci zmarszczek:) Przyjemny zapach i dozowanie tez niczego sobie. Kupilabym drugie opakowanie ale nie byl w promocji bo za pierwszym razem kupilam z rabatem. W cenie normalnej jak dla mnie za drogi:/

Używam tego produktu od: nie pamietam