Alterra, Eyebrow Styler (Maskara do brwi)

Alterra, Eyebrow Styler (Maskara do brwi)

Alterra Eyebrow Styler z organicznym aloesem, ekstraktem z bambusa, argininą i organicznym ekstraktem z alg. Maskara utrwala, pielęgnuje i modeluje brwi. Receptura w 100% wolna od mikrodrobin plastiku według wymagań dla certyfikowanych kosmetyków naturalnych..

NAJLEPSZY KOSMETYK DO BRWI

Dawniej malowałam brwi kredką, a od jakiegoś czasu zamarzył mi się bardziej naturalny efekt. Używałam różnych koloryzujących żeli i maskar do brwi, miałam już swój hitowy produkt, jednak nie do końca odpowiadał mi kolor. Niedawno wypatrzyłam w Rossmannie właśnie ten kosmetyk z Alterry i stwierdziłam, że to jest właśnie idealny kolor dla mnie. Bez wahania go kupiłam i... zachwyciłam się od pierwszego użycia! Jest to zdecydowanie najlepszy tego typu produkt jaki kiedykolwiek miałam! Efekt jaki daje jest niesamowicie naturalny i niezwykle podkreśla naturalne piękno! Wydobywa z brwi wszystko co najlepsze, pięknie je wypełnia i układa każdy włosek. Nie jest to efekt żelu który mocno skleja, nie jest to też tępy tusz, nie robią się żadne grudki, nic się nie osypuje, brwi są przepięknie utrwalone, wypełnione i podkreślone, absolutnie nic się z nimi złego nie dzieje, a testowałam ten produkt przez wiele godzin i w naprawdę różnych warunkach (silny wiatr, upał itp.). Aplikacja jest bardzo szybka i łatwa, w 2 minuty moje brwi są gotowe! Natomiast aplikator sprawia czasem delikatne trudności, jest to taka zwykła szczoteczka trochę nie za dobrze wyprofilowana pod kątem brwi, nabiera dosyć dużo produktu i można sobie zrobić w taki sposób plamę, ale nie ma tragedii bo bez żadnego problemu da się wszystko szybko doczyścić, więc to jest taka mała uwaga! Zaskoczył mnie zapach tego kosmetyku, spodziewałam się czegoś alkoholowego, a zdecydowanie wyczuwam cytrusy :) Nie jest to oczywiście ważne, ale miłe zaskoczenie :) Jeśli chodzi o kolor to dla mnie jest on idealny, jest to chłodny szary brąz, coś czego szukałam naprawdę długo i nigdzie nie mogłam takiego koloru znaleźć! Myślę jednak, że nie jest to uniwersalny kolor i wielu osobom może się nie sprawdzić, to jest minus że Alterra nie zrobiła większego wyboru kolorystycznego, ale kto wie, może za jakiś czas? :) Ja jestem niezwykle zadowolona z tej maskary do brwi, nie mogłam się napatrzeć na to jak naturalnie i pięknie moje brwi wyglądają! Teraz już jestem spełniona pod tym względem i nie czuję już potrzeby by szukać dalej, to jest kosmetyk idealny dla mnie!