Lavera, Basis Sensitiv, Handcreme (Krem do rąk) (stara wersja)

Lavera, Basis Sensitiv, Handcreme (Krem do rąk) (stara wersja)

Z bio-migdałami i masłem shea- naturalna pielęgnacja ciała.
Krem do rąk z olejkiem z migdałów i masłem shea zapewnia skórze rąk ochronę i niezbędne nawilżenie. Wyciąg z rumianku działa kojąco i pielęgnująco.
pH 5,0-5,5, emulsja typu olej w wodzie, kosmetyk wegański, produkt spa.

Skład: Ingredients: Water (Aqua), Butyrospermum Parki (Shea Butter)*, Caprylic/ Capric Triglyceride, Glycine Soja (Soybean) Oil*, Alkohol*, Glycerin, Hydrogented Palm Glycerides, Stearic Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, cellulose, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Hydrogenated Lecithin, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Lysolecithin, Calendula Officinalis Flower Extract*, Chamomila Recutita (Matricaria) Extract*, Lecithin, Tocopherol, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Ascorbyl Palmitate, Fragrance (Parfum)**, Citral**, Geraniol**, Lomonene**, Linalool**
*składniki pochodzące z upraw ekologicznych
**naturalne olejki eteryczne

/s/

Niezbędny

Jeden z lepszych kremów, jakie udało mi się znaleźć do moich wymagających, atopowych dłoni.

Krem przynosi ukojenie, kiedy skóra jest sucha i zaczerwieniona. Odżywia, zmiękcza i regeneruje. Ma treściwą konsystencję, ale dość szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy.

Świetny, naturalny skład, potwierdzony certyfikatem BDIH. Delikatny, śmietankowy zapach. Już zamówiłam kolejne opakowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

jeden z moich ulubionych

Plusy:

+ bardzo ładny,delikatny zapach
+ naturalny skład
+ bardzo dobrze nawilża
+ cena
+ bardzo fajne opakowanie
+ wydajny
+ szybko się wchłania

Minusy:

- czasami się roluje

Może być

Mimo iż mam już swój KWC w tej kategorii, kupiłam ten kremik, bo był w promocji, a akurat mojego ulubionego nie było.

Zalety:
+Po pierwsze: Certyfikat BDIH, a co to oznacza, to mniej wiecej każdy już chyba wie... ;)
+Działanie też zdecydowanie na plus: Nawilżenie na bardzo przyzwoitym poziomie plus lekkie natłuszczenie, ale zaznaczam, że nie mam jakichś szczególnie wymagających dłoni.
+Jest dosyć lekki i szybko się wchłania, przynajmniej stosowany w umiarkowanych ilościach

A że niestety miewam skłonność do nieżałowania sobie podczas aplikacji kosmetyku... :D
- Toteż miałam okazję zaobserwować, że ów kremik lubi się czasem rolować. Ma mniejszą tendencję do tego ,jeśli się go używa na dłonie uprzednio wypeelingowane, ale żeby całkiem się przed tym uchronić lepiej zbytnio nie szarżować z ilością ;)

+/- Zapach... Taki delikatny, z gatunku tzw. neutralnych. Jak dla mnie żadna rewelacja, ale powiedzmy, że w miarę przyjemny.

Nawet fajny ten kremik, ale nie jestem fanką kosmetyków o zapachu bezpłciowym ;) Zużyję i wracam do ukochanego "rokitniczka" z Weledy, a recenzowanego kremu ani nie polecam, ani nie odradzam - po prostu zależy, co kto lubi :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

KWC

najlepszy krem do rąk jaki do tej pory miałam, super nawilża i do tego jest bardzo wydajny.

plusy:
- radzi sobie świetnie z suchą i łuszczącą sie skórą

minusy:
-wysoka cena

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno normalne, w trakcie drugiego

drogi

krem jest dobry, ale nie zauważyłam po nim takiego efektu aksamitnych dłoni, jak po 3 krotnie tańszych kremach do rąk. Do tego cena - może się opłaca, bo rzadziej się nim musze smarować niż kremem tańszym, ale kosztem efektu końcowego

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 małe i 1 duże

całkiem dobry

ładnie pachnie, odpowiednia gęstość (ani nie za rzadki, ani nie za tłusty). Mimo, że skład jak na eko kosmetyk nie bardzo (olejki itp na ostatnich miejscach, gliceryna jako jedna z pierwszych), jako jedyny krem w ostatnim czasie pomógł moim popękanym i szorstkim dłoniom, a o to u mnie naprawdę trudno.