Sensai, Silk, Moisture Supply Eye Cream ((Krem nawilżający pod oczy)

Sensai, Silk, Moisture Supply Eye Cream ((Krem nawilżający pod oczy)

Krem nawilżający do pielęgnacji skóry wokół oczu. Specjalny krem dla delikatnej okolicy oczu. Zapewnia aktywne nawilżanie,minimalizuje zmarszczki i linie.Usuwa oznaki stresu i zmęczenia. "Inteligentny krem" dostosowuje poziom nawilżania do warunków klimatycznych.Uwalnia więcej nawilżania,gdy jest suche powietrze.

10 – 50ml
hipoalergiczna
z pompką
krem

spodziewałam się więcej

Długo chodziłam wokół tego kremu, w końcu się zdecydowałam po wypróbowaniu próbki. Krem nie jest zły, ale za tą cenę oczekiwałam czegoś lepszego, zdecydowanie wolę Lancome Vissionaire.

Plusy:
-mega wydajny
-lekko nawilża
-gęsty i treściwy
-skóra po nim jest napięta
-szybko się wchłania
-nie podrażnia

Minusy:
-nie zauważyłam żeby usuwał oznaki stresu i zmęczenia
-nie zauważyłam żadnego działania na zmarszczki
-nie niweluje cieni pod oczami
-cena

Nie jest to zły kosmetyk, ale ja potrzebuję jednak czegoś silniejszego.

Bardzo dobry krem

Wygładza, niweluje opuchlizne, mocno nawilźa. Działa po prostu. Uźywam go od 2 miesięcy i za chwilę z całą pewnością kupię kolejne opakowanie! Dość często kremy pod oczy mimo właściwej aplikacji powodowały u mnie opuchnięcie ,a te które nie powodowały były po prostu słabo nawilżające. Tu tego problemu nie mam. Skóra pod oczami jest nawilżona ,gładka, bardzo ładnie napięta. Nie jest to krem dla skóry dojżałej.

Używam tego produktu od: 2 mieś
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

To dobry krem dla osób pon. 30. roku życia

WYDAJNOŚĆ
Używałam tego kremu przez kilka ładnych lat... być może nawet pięć!!! Jego wydajność mnie powala. Oczywiście w międzyczasie stosowałam inne produkty, jednak ciągle wracałam do tego produktu.

DZIAŁANIE
Kiedyś, gdy byłam młodsza, wydawało mi się, że ten krem nei działa. Teraz, mając prawie 30 lat, doceniam go za to, że:
- wyraźnie rozjaśnia i odświeża skórę wokół oczu
- niweluje cienie pod oczami
- dzięki niemu drobniutkie zmarszczki wokół oczu wydają się mniejsze (znikają).
Zaznaczam, że stosuję go zawsze na noc i zawsze wsmarowuję go grubszą warstwą.

NIE POWODUJE PUCHNIĘCIA POWIEK
Większość kremów pod oczy sprawiała, że rano budziłam się z oczami, których nie dało się nawet otworzyć do końca. Były tak spuchnięte. Ten krem nie powoduje niespodzianek. Mimo że mam go ponad 5 lat, nie powoduje zaczerwienienia oczu, nie podrażnia, po prostu nie szkodzi.

CZY KUPIĘ GO PONOWNIE?
Gdybym miała tyle gotówki, wydałabym ją na lepszy krem przeciwzmarszczkowy, być może nawet tej samej firmy.

Używam tego produktu od: kliku lat
Ilość zużytych opakowań: jedno - dzisiaj skończyłam je po PIĘCIU latach używania!!! :D

Jestem na tak

+ zniwelowanie łuszczącej się skóry wokół oczu
+ nie podrażnia
+ rozjaśnia cienie pod oczami, po miesiącu o ok. 1 ton
+ świetna konsystencja
+ wygodne opakowanie

- trzeba odczekać przynajmniej 5 min. i dopiero nakładać cienie i korektor

Ilość zużytych opakowań: 1/6

Idealny do nawilżenia.

Kosmetyk ma, jak dla mnie, idealną konsystencję kremu. Używam go aktualnie na dzień i spisuje się rewelacyjnie. Zarówno po nałożeniu jak i po kilku godzinach wyczuwam specyficzny film, a to dla mnie oznaka dobrego nawilżenia. Zauważyłem także znaczne zmniejszenie się zmarszczek spowodowanych brakiem nawilżenia tych okolic twarzy. Nie można jednak liczyć, że będzie też działał jakoś wybitnie przeciwzmarszczkowo na zmarszczki mimiczne lub statyczne, bo ten krem to raczej prewencja, niż atak. Zauważyłem też zmniejszenie cieni pod oczami.
Ogólnie jestem z tego kremu bardzo zadowolony i jeśli ktoś szuka idealnego nawilżenia, nie powinien się zastanawiać.

Niestety, w związku ze zbliżaniem się do 30-stki kolejny krem pod oczy, jaki kupię pod oczy z marki Kanebo (a zdobyła już ona moje zaufanie), będzie już z serii przeciwzmarszczkowej, wszak kremów przeciwzmarszczkowych trzeba używać zanim zmarszczki się pojawią : )

Kosmetyk jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 5 miesiący raz dziennie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Uwielbiam.

O kremie dowiedziałam się dostając próbkę w Douglasie,po czym odrazu kupiłam pełnowymiarowe opakowanie.Oczywiście na mojej młodej(jeszcze);) cerze nie widać powalająchych efektów.Używam go od 4 miesięcy i mogę śmiało powiedzieć że bardzo dobrze nawilża okolice oczu,można używać go również w ciągu dnia na makijaż.Krem jest przeznaczony dla osób od 20 roku życia.

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego