Parfums Gres, Caline Sweet Appeal EDT

Parfums Gres, Caline Sweet Appeal EDT

Caline Sweet Appeal powstał w następstwie po Caline Night. Intrygujący i śmiały zapach, mieści w swej recepturze ciemne owoce, egzotyczne Kumkwat, włoski neroli, herbate jaśminową, słodki heliotrop, białą czekolade, egzotyczne drewno sandałowe, zmysłowe piżmo i paczuli.
Jest to zapach w typie roślinno -drzewno - orientalnym, bardzo trwały, elegancki i oryginalny.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: owoce kumquat, neroli, jaśmin, heliotrop
nuta serca: biała czekolada
nuta bazy: drzewo sandałowe, gałka muszkatałowa, piżmo, owoc patchouli

Słodkie :-)

Perfumy upolowałam dość tanio, skład zrobił na mnie wrażenie, ale nie wyszedł z tego zapach oryginalny, jest za to słodki, mało wymagający, choć dość przyjemny, kojarzy się z wiosną, latem. Lekki poprawiacz humoru :-) Jednak bardzo szybko przygasa, osiada przy skórze, aż w końcu zanika. Przeszkadza mi to bardzo, nie takich perfum poszukuję.
Pachną trochę jak mało wymyślne perfumy gwiazd, takie mam skojarzenie ;-D Nie chciałabym pachnieć nimi stale, ale od czasu do czasu czemu nie ;-) Gdy się w nie wwącham to mi się naprawdę podobają, ale nie sądzę, żeby ktoś prócz mnie jeszcze mógł je poczuć ;-D
Opakowanie nie zachwyca, ale perfumy wydajne i cena niska. Po pierwszych testach chciałam oddać komuś, ale chyba zostaną ze mną i będą mi czasem poprawiały nastrój ;-) Większość perfum mam dość ciężkich, to te będą małą odskocznią :)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50 ml

miałam nie pisać

żeby nie zachęcać do zakupów... ale co mi tam... Jeśli kochacie orient z pieprzną wanilią, mocne i trwałe nieco szorstkie owoco słodkości to ten jest jak znalazł. I mocny, i trwaly i wyrazisty - jak najbardziej na wieczorne/ nocne gorące party. Na dzień niewinne różowe Caline, a na wieczór wampik w Sweet Appeal well seksapil-u. Cena do zawartości w bardzo korzystnej jest relacji. Opakowanie śiczne i kuszące - adekwatne do zawartości, oszroniony różowo łososiowy bączek w czarnym zdobionym delikatnie różowymi ornamentami pudełku.
Przy okazji dodam osobiste odkrycie wśród ulubionych nut zapachowych - owej szorstkiej słodkości, karmelowości zauważyłam, że perfumom dodaje heliotrop - i raczej obecność jego w składzie perfum mnie nie zawodzi...
Dzięki paczuli nie staje się ulepem, wydaje się być podobnym do Amarige Mariage

Używam tego produktu od: tego roku
Ilość zużytych opakowań: swoje 50