Helena Rubinstein, Lash Queen Feline Waterproof Mascara

Helena Rubinstein, Lash Queen Feline Waterproof Mascara

Niezwykle efektywna maskara, która pogrubia rzesy do 3 razy. - Aerodynamiczna formuła żelowa oraz bogactwo polimerów zapewniają niezwykły efekt. Tusz ten jest bardzo lekki dzięki czemu nie tworzy uczucia dyskomfortu. Najnowsza technologia tworzenia pigmentów sprawia, że jego czysty głęboki kolor pozostanie na rzęsach przez długie godziny bez blaknięcia. Absorbuje światło tworząc niezwykły efekt rozświetlający oczy i podkreślający ich kolor. Jest bezzapachowy i całkowicie wodoodporny. Stosowanie: należy nakładać za pomocą szczoteczki (szczoteczka ta ma niezwykłą konstrukcję z bardzo miękkimi włóknami dla zapewnienia jeszcze lepszego pokrycia kolorem), na suche czyste rzęsy, lub na rzęsy pokryte bazą pod maskarę.

wodoodporne
Szczoteczka
z włosia

Uwielbiam

To kolejny tusz z HR jaki mam. Wiadomo cena jest duża u to go uwielbiam. Nie osypuje się, bardzo długo się utrzymuje, wydłuża rzęsy ale nie skleja ich.

Używam tego produktu od: rok

Fajny i dobry tusz, ale nie przepadam za tą szczoteczką

Nie używam tuszów wodoodpornych na codzień, ale to nie oznacza, że mam co do nich mniejsze wymagania. Lash Queen Feline spełnia moje oczekiwania. Jest wodoodporny, nie osypuje się w ciągu dnia, dość łatwo go zmyć produktami do kosmetyków wodoodpornych. Mimo iż mam go już kilka miesięcy i używam sporadycznie, nie wysechł w opakowaniu. jedyna rzecz, którą mogłabym w nim poprawić, to szczoteczka - uważam, iż jest za duża i trudno nią manewrować. Osobiście wolę mniejsze.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

to nie to

Plusy
-ładnie rozdziela rzęsy
-łatwo się zmywa
-fajna szczoteczka

Minusy
-nie jest wodoodporna, kilka kropel deszczu i spłyneła
-osypuje się
-wolna wysycha
-nieprzyjemny zapach
-nie pogrubia
-cena

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakacie

oj zawiodłam się..

Poza czarująco wyglądającym opakowaniem w kosmetyczce mascara poza tym nie wnosi do naszego makijażowego świata nic nowego ani spektakularnego..

Niestety plusów nie wymienię, bo produkt ich po prostu nie posiada. Zatem minusy:

- brak pogrubienia
- brak wydłużenia
- tusz wolno schnie i przez to okropnie się marze

Bardzo lubię markę HR, ale ten tusz mnie poważnie rozczarował.

Używam tego produktu od: 2010

nie dla mnie

Zawiodłam się nim i to bardzo, nie zrobił z moimi rzęsami nic oprócz nadania im czerni.
NIE wydłużył
NIE pogrubił
NIE rozdzielił
NIC.
Osypuje się niesamowicie, nigdy wiecej.

Za to mojej siostrze przypadł do gustu, nie rozumiem...

Używam tego produktu od: dwa razy
Ilość zużytych opakowań: jedno oddane siostrze

bardzo dobry

Tusz nie skleja rzęs, nie robi grudek. Jest lekki dla oka, latwo się zmywa, nie drażni oczu i jest bezzapachowy. Świetnie wydłuża i podkręca rzęsy, gorzej jest z pogrubianiem.
Jedynym minusem jest to, że trzeba nałożyć kilka warstw aby efekt był widoczny.

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

nadzieja matką głupich

zawsze kochałam się w czarnej wersji, jak użyłam tego zapragnęłam cofnąć czas i móc oddać go do douglasa.
Plusy: jest lekki, nie obciąża oczu,
Minusy: bardzo się kruszy, przez co wpada do oczu

Tragedia

W kilku slowach: tragedia to malo powiedziane. Co to w ogole jest? Oprocz totalnego sklejenia nic wiecej. YSL i Armani rzadzi:) a to to jakas pomylka calkowita. Kobiety strzezcie sie.
Pol gwiazdki za sliczne pudeleczko, w ktorym to cos zostalo mi przeslane:D

Używam tego produktu od: kilka razy i kosz
Ilość zużytych opakowań: niedokonczone jedno

cudo!

Zaczęło się od wersji niewodoodpornej, która mnie zachwyciła i wygnała wszystkie inne maskary w kąt i zapomnienie.
Piękny wachlarzyk rzęs - wydłuzonych, pogrubionych, idealnie rozdzielonych, świetna szczoteczka i konsystencja, o estetycznych wrażeniach nie wspominając. ;)
Męczyła mnie jednak trwałość tamtej wersji - niby ok, ale czasem po dłuuugim dniu rzęsy wygladały jak nie pomalowane a nie mam w zwyczaju poprawiać makijaż w ciągu dnia. I nagle mnie natchnęło - poszukać wersji WP. :)
I znalazłam, i jestem baaardzo zadowolona, i pozostanę na pewno wierna. :)
Mój HIT!

Używam tego produktu od: stycznia 2011
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

W PORZADKU

Zaskoczyły mnie srednio przychylne recenzje tego kosmetyku.
Jak dla mnie jast całkiem w porządku łatwo sie nim pomalować-szczoteczka jest niezła,
Jest dosc trwały-po osmiu godzinach mam tak samo mocno pomalowane rzesy jak na poczatku,
choc zauwazyłam minimalne osypywanie,ładnie podkreca rzesy

ma tez minus-dosc ciezko sie go zmywa,płyn micelarny nie daje rady,konieczny jest jakis duwfazowy specyfik.
U mnie jest na 3-cim miejscu po Effect Faux Cils YSL,
L\\\'EXTREME LANCOMA

??

Tusz ma zalety : spektakularnie wydłuża, pogrubia rzęsy, dobrze je rozczesuje i pięknie podkręca. Ale dokładnie ten sam efekt można uzyskać przy przy pomocy maskary Maybelline Colossal, a jest o wieeele tańsza. Także nie wart jest swojej ceny. Aha, dodam, że obydwa tusze niestety lekko kruszą się w ciągu dnia.

Poniżej przeciętnej

Tusz kupiłam po namowie koleżanki - miał dawać efekt mocnego pogrubienia rzęs...Niestety to zupełnie przeciętny tusz, podobny efekt można uzyskać używając zdecydowanie tańszej maskary np. Maybelline Volume Express

Używam tego produktu od:używałam go rok temu