Oriflame, Swedish Spa, Night Renewal Hand Cream (Regenerujący krem do rąk na noc)

Podaruj swoim dłoniom odżywczą kurację, która zapewni im niezwykłą miękkość i wygładzenie. Kompleks Hydracare+ nawilża suchą skórę, a olejek imbirowy przywraca jej zdrowy wygląd. Bogaty w witaminy olejek ze słodkich migdałów dba o regenerację skóry, kiedy Ty smacznie śpisz.

Skóra
w tubce
krem
50 - 100ml

Zwykły krem

Moje dłonie nie są zbyt wymagające, ale lubię mieć ,,pod ręką" jakiś kremik, którym lekko zregeneruje oraz nawilżę moje dłonie. Produkt w przystępnej, promocyjnej cenie skusił pewnie nie tylko mnie.

Zapach jest bardzo nietypowy, oryginalny. Lekko cytrusowy, ale z drugiej strony korzenny. Trochę kojarzy mi się z klimatem ,,świątecznym", gdy mamy pod dostatkiem produktów, których nuty zapachowe przypominają pierniczki. Nie przeszkadza mi, ale z drugiej strony nie są to moje ulubione nuty.

Krem ma lekką formułę, nie jest tłusty. Na dłoni po roztarciu nie pozostawia lepkiej warstwy. Dosyć szybko się wchłania, co mnie zaskoczyło, ponieważ jest to krem przeznaczony na noc.

Nie spodziewajcie się efektu ,,WOW". Jest to zwykły krem, który nie zdziała cudów. Owszem, skóra jest lekko nawilżona i bardziej miękka, jednak odżywienie i regeneracja jest ledwie widoczna.

Kremu używam od czasu do czasu. Nie jest dla mnie szkodliwy, ale spotkałam się już z lepszymi. Raczej nie sięgnę po niego drugi raz, tym bardziej że aktualnie w katalogu widuje go bardzo rzadko.

-/+ efekt nawilżenia
-/+ regeneracja i nawilżenie
-/+zapach
-dostępność

nawilża-super

Ten krem to ratunek przed wysuszonymi dłoniami. Bardzo ładnie pachnie. W ogóle to zapach i nawilżanie to chyba jest kluczowe dla dobrego kremu do rąk. Polecam.

Nie specjalny

Kupiłam go, bo liczyłam na regenerację nocną moich dłoni. Niestety, srogo się rozczarowałam. Krem szybko się wchłonął, nie zregenerował dłoni. Zapach piękny jak cała seria ale sam produkt do kitu. Mało wydajny, dość drogi. Krem się roluje przy dłuższym wcieraniu.

I na noc, i na dzień

Z uwagi na swoją suchą skórę dłoni kremy do rąk zużywam bardzo szybko, a że mam stały dostęp do kosmetyków Oriflame, to bardzo często są to właśnie kremy od nich. Zbyt często pojawiają się nowe zapachy, a przecież każdy trzeba przetestować... W tym przypadku również zaintrygował mnie właśnie zapach.

Krem ma białą barwę i intensywny, cytrusowo-korzenny zapach. Wiadomo, zapach to rzecz gustu. Mnie akurat on odpowiada.
Mimo gestej konsystencji dość sprawnie się wchłania. Nie pozostawia nieprzyjemnej, tłustej czy klejącej warstwy. Ale zdecydowanie czuć wygładzenie i jako takie odżywienie.

Nie mam pojęcia, dlaczego ma to być akurat krem na noc, bo uważam, że spokojnie nadaje się również na dzień, ponieważ nie utrudnia jakichkolwiek działań, czy to w domu, czy w pracy. A nie jest też turbo-odżywczy, żeby miał nam w noc zregenerować skórę.
Podejrzewam, że to raczej chwyt marketingowy. Tym bardziej, że skład również nie obiecuje nam gwiazdki z nieba...
Jest to po prostu solidny krem, który wygładza, zmiękcza i chroni skórę dłoni.

Tubka wykonana z matowego plastiku, ciekawa graficznie. Zamykana na zatrzask, co bardzo lubię w przypadku kremów do rąk. Nie ma nic bardziej irytującego od uciekającej pod meble zakrętki.
W cenie promocyjnej warto spróbować. Szkoda tylko, że w katalogu pojawia się sporadycznie.

Warto wypróbować

Bardzo przyzwoity krem do rąk, sprawdzi się i na dzień i na noc, szybko się wchłania, dobrze odżywia. Zapach, jak dla mnie, bardzo przyjemny, trochę taki „apteczny”, jednocześnie orzeźwiający i rozgrzewający. Kosmetyk ma bardzo solidne, wygodne opakowanie.
Cena regularna jest moim zdaniem za wysoka, można go kupić w promocji za 10 zł, bez problemu da się znaleźć tańszy krem o porównywalnej jakości. Spodziewałam się więcej po kosmetyku Spa i po czymś co ma być super regeneracją na noc.
Mimo wszystko polecam, warto wypróbować, może dla dłoni, które nie wymagają bardzo silnego nawilżenia i odżywienia okaże się idealny.

Mocno odżywiający kosmetyk na noc

Zalety:
- ma lekką, bardzo jedwabistą konsystencję która szybko się wchłania
- jest kosmetykiem mocno odżywczym, idealnym dla mocno zniszczonych, przesuszonych dłoni
- ma przyjemny zapach
- nadaje dłoniom ładny zapach, gładkość, jedwabistość i miękkość
- ma wygodną tubkę
- w promocji dostępny już za 10 zł
- idealny również do stosowania w ciągu dnia

Odżywia i regeneruje!

Pracuję dużo z detergentami, dlatego sięgnęłam po ten krem. Lubię jego pobudzający, energetyczny zapach (zaskakuje mnie, że producent zaleca go na noc... ). Dłonie stają się gładkie i zregenerowane, polecam nałożenie grubą warstwą jako maseczkę.

+ cudowny, świeży, a jednocześnie rozgrzewający zapach
+ szybko się wchłania
+ jest średnio gęsty
+ przyzwoicie nawilża
+ w promocji do 9,90 jest warty kupienia

- mógłby być bardziej gęsty, bo ogólnie jestem fanką gęstych kremów

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

działanie rewelacyjne

Działa naprawdę rewelacyjne. Stosuję na noc a rano moja skóra dłoni jest naprawdę nawilżona.( nawilżona a nie natłuszczona) Mam bardzo suche dłonie, ponieważ pracuję nimi codziennie, nie tylko w domu ale praca zawodowa wymusza to ode mnie. Zależy mi na działaniu specyfiku i tutaj się on sprawdza w 100%.

Nawilża, odbudowuje skóre, wygładza (nawet o skórki w okół paznokcia działa). Skóra wygląda na młodszą, sprężystą. Pomimo faktu, iż krem nie wchłania się rewelacyjnie, lecz nie jest to minusem ponieważ stosuję go według zaleceń producenta.
Krem nie powoduje pieczenia w uszkodzonych partiach skóry, ani uczuleń.

Cena jest średnia, ale można go dostać często w promocji za ok 8zł.

Odejmuje pół gwiazdki za zapach. On po prostu śmierdzi lekami. Przynajmniej dla mnie. Niby imbirowo, no nie wiem.....leki, apteka jak nic.- mi się tak kojarzy.
ale i tak będą go kupować za działanie.

Używam tego produktu od: ok 4 msiesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania 75ml

Rewelacja!

Jak dla mnie najlepszy!
Idealny zapach, idealne nawilżenie, super regeneracja naskórka.
Szybko się wchłania. Spełnia swoje podstawowe funkcje i obietnice producenta. Dedykowany jest na noc, ale można spokojnie używać kiedy ma się tylko ochotę.
Z dostępnością różnie bywa, ale pojawia się raz na parę katalogów.
Cena promocyjna 10zł jest odpowiednią ceną w stosunku d jakości produktu. Cena regularna jak dla mnie za wysoka.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zuzycia 2

Świetny krem!

Uwielbiam jego zapach i konsystencję!
Uwielbiam też to, co robi z moimi dłońmi! Skóreczki elegancko nawilżone, brak przesuszonych kostek itd ;-) idealny!

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

Porządny krem.

Krem do rąk to jeden z kosmetyków, które zmieniam jak rękawiczki. Zawsze mam na półce jednego ze swoich faworytów, ale lubię testować nowości. Ten oczywiście nowością nie jest, bo w sprzedaży jest dostępny od dawna. Zużyłam już ok. trzech tubek i postanowiłam dodać recenzję.
Zacznę od tego, że ze SPA nie ma wiele wspólnego. Bardziej SPA jest krem do rąk z L\'Occitane z masłem shea.
Niemniej jednak produkt przypadł mi do gustu. Dobrze nawilża dłonie i szybko się wchłania. Można go stosować (co robiłam) także na dzień. Dostępność jest średnia, zazwyczaj pojawia się raz na 2-3 katalogi i kosztuje wówczas ok. 10 zł. Zapach w porządku, chociaż nie do końca z mojej bajki.

Używam tego produktu od: jakiegoś roku, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki 75 ml