Yves Rocher, Amande, Hydratant Nourrissant (Mleczko nawilżająco-odżywcze do suchej skóry migdałowe)

Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczna. Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z migdała, sok z agawy, olejek sezamowy z ekologicznych upraw, mangiferyna. Stworzony aby odżywić i przywrócić komfort skórze suchej i bardzo suchej.
Naukowcy z laboratorium Yves Rocher wyselekcjonowali wyciąg z migdała o właściwościach odżywczych oraz sok z agawy który intensywnie nawilża.

Sprawdził się w lecie

Używałam go głównie w lecie, gdy skóra narażona była na wyższe temperatury. Niestety raz trochę nieświadomie za mocno opaliłam nogi, balsam radził sobie ze słabiej spaloną przez słońce skórą i w miarę dobrze ją nawilżał (partiom silniej opalonym nie dawał rady, ale wcale mnie to nie dziwi, bo to już nie była opalenizna, ale poparzenie).
Do plusów zaliczam również przyjemny zapach, ponadto baslam dość szybko się wchłaniał, miał lekką konsystencję. Niestety jest raczej mało wydajny.

Używam tego produktu od: Lipiec 2015
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Bardzo dobry do suchej skóry

Mleczko ma piękny migdałowy zapach, nie jest on bardzo intensywny. Po posmarowaniu ciało pachnie nim około 1h. Odrobinę przeszkadzała mi butelka, ponieważ ciężko było wydostać mleczko już praktycznie po zużyciu jego połowy.

Co do działania to ma same plusy. Pozostawia ciało nawilżone i odżywione, skóra jest gładka i miękka w dotyku. Mleczko ma lekką konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania.

bardzo dobry

Mam skórę normalną. W porannej pielęgnacji ciała preferuję lekkie mleczka o nawilżającym lub ujędrniającym działaniu.
Kosmetyki do pielęgnacji ciała YR są w czołówce moich ulubionych mleczek maseł i balsamów.

Recenzowane mleczko ma dosyć lekką konsystencję ale daje uczucie idealnie nawilżonej i zadbanej skóry. Stosuję je codziennie po porannym prysznicu. Po użyciu mleczka skóra jest nawilżona, odżywiona, gładka i przepięknie pachnie. Po użyciu kosmetyku nie kleimy się do otoczenia dlatego nie musimy odczekiwać długich godzin by móc się ubrać. Nie podrażnia skóry po depilacji.
Bardzo lubię opakowanie tego mleczka. Nie ma to wpływu na jego działanie ale warto zaznaczyć, że jest solidne, nie otwiera się samo - możemy zabrać je w podroż.

Polecam.

Używam tego produktu od: miesiac

Fajne

Fajne, lekkie mleczko o cudownym zapachu migdałów. Dla mnie nie jest męczące, bo uwielbiam takie intensywne zapachu w mleczkach/balsamach. Skóra po nim długo i ładnie pachnie. Mimo mocnego zapachu nie uczula. Dobrze się rozprowadza i ładnie wchłania. Jest wydajne. Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: około 3 tygodni

skóra naprawdę nawilżona

Wybrałam to mleczko pod wpływem wielu pozytywnych opinii na Wizażu i się nie zawiodłam :)

Zapach jest to na pewno migdałowy, ale nie taki słodki, a raczej gorzkawy, marcepanowy, czasem może męczyć.

Konsystencja bardzo mi odpowiada. Nie jest to rzadkie i tłuste mleczko, lecz bardziej gęste, o kremowej konsystencji. Świetnie się tego produktu używa, bo nic nie spływa przy aplikacji. Mleczko szybko się wchłania, dobrze nawilża, łagodzi skórę po depilacji.

Po dłuższym okresie stosowania skóra jest wyraźnie nawilżona, odżywiona, nie przesusza się tak szybko.

Bardzo polubiłam to mleczko. Często także smaruję nim dłonie w ciągu dnia.

Jedyne co mnie denerwuje to opakowanie. Butelka tak dziwnie się zgniata, że prawie zawsze mam więcej mleczka na dłoni niż potrzebuję. To na pewno nie sprzyja wydajności. No i oczywiście nie mogę nie wspomnieć o cenie regularnej, która jest kosmiczna. Mi udało się kupić mleczko za ok. 10zł i taka cena mi odpowiada.

Używam tego produktu od: lipiec 2014
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie 200ml

Rewelacja

Jest w czołówce jeśli chodzi o moje ulubione balsamy do ciała. Zapach jest przepiękny, wyczuwalny, ale nie przesadnie intensywny. Konsystencja dość leista, ale nie uznałabym tego za minus, ponieważ balsam ładnie się wchłania.
Dobrze nawilża, nadaje się do łagodzenia podrażnień/wysuszeń po depilacji, jest łatwo dostępny. No i ten zapach!

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Drugie w trakcie.

Ulubione mleczko YR

Zdecydowanie jest to moje ulubione mleczko firmy Yves Rocher, a nawet skusiłabym się o stwierdzenie, że jest to po prostu numer 1.
Idealnie nawilża, gdy wieczorem po prysznicu balsamowałam się tym mleczkiem, rano skóra była jak aksamit, wcześniej nie zdarzyło mi się to przy żadnym mleczku/balsamie.
Szybko się wchłania, nie jakieś tłuste, nie brudzi ubrań (gdy musiałam szybko gdzieś wyjść).
Pięknie pachnie.
Cena też ok.
Jedyny minus, za co odejmuję pół gwiazdki: wydajność. Niestety dość szybko się skończyło. Może to wina dozownika. Na pewno, gdyby była pompka, byłoby lepiej.

Bardzo polecam, w szczególności dla suchej skóry, bo daje świetne nawilżenie i ukojenie.

Używam tego produktu od: obecnie przerwa

Byłby KWC gdyby nie parabeny

Mleczko jest rewelacyjne. Zuzyłam już parę opakowań.
Plus za:
- Świetnie nawilża,
- piękny zapach,
- super konsystencja.

Dla mnie byłby KWC gdyby nie parebaney w składzie.

Bardzo fajny

Bardzo dobry nawilżający balsam, o pieknym zapachu.
Polecam każdemu kto nie ma bardzo suchej skóry, a potrzebuje jedynie lekkiego nawilżenia. Jest wydajny. W 100% spełnia założenia opisane rpzez producenta. Polecam!

Nie dla mnie.

Kupiłam to mleczko pod wpływem pozytywnych opinii ale niestety nie sprawdziło się.

+ konsystencja, lubię takie lekkie mleczka, ponieważ nie ma problemów z rozsmarowaniem go po ciele oraz szybko się wchłania,

+ zapach, spodobał mi się od pierwszego niuchnięcia :), bardzo przyjemny,

+ cena, ja kupiłam z rabatem -50%

Jest jeden, ale poważny minus. Po jego użyciu (i to bez względu na to czy się goliłam czy nie) czułam pieczenie :(

Na szczęście się nie zmarnował, wylądował u mojej mamy :)

Bardzo dobre

Mleczko dostałam przy okazji zakupów i tak mi się spodobało,że kupiłam duże opakowanie.

Plusy:
+bardzo dobrze nawilza
+nie maże się w trakcie smarowania,nawet jeżeli skóra jest wilgotna
+zapach przypadł mi do gustu
+skóra jest gładka i dobrze nawilżona
+stosuję po depilacji i skóra nie jest podrażniona ani wysuszona :)

Minusy:

-mała pojemność w stosunku do ceny
-mało poręczne opakowanie

Podsumowując mleczko jest bardzo dobre i na pewno jeszcze nie raz je kupię.

za slabe do suchej skory :(

- zapach, nie czuje mogdala
zapach jest lisciasto lodygowy, dziwny, ciezko go lubiec
- balsam slabo nawilza, tylko z poczatku po paru godzinach efekt znika
-wydajny
-nie zauwazaylam zadnego odzywczego dzialania
-nie jest tlusty
-nie pozostawia nalotu wastrwy na skorze
-szybko sie wchlania i znika

za slaby jak dla mnie

Ilość zużytych opakowań: 1 cale