Lirene Dermoprogram, Wygładzająco - oczyszczający peeling drobnoziarnisty

Lirene Dermoprogram, Wygładzająco - oczyszczający peeling drobnoziarnisty

Sprawdź ceny produktu

To właściwy kosmetyk dla Ciebie, jeśli masz cerę normalną, mieszaną lub suchą, która wymaga głębszego oczyszczenia, wygładzenia i przywrócenia blasku. Peeling doskonale wygładza i odświeża skórę usuwając nadmiar martwego naskórka, a skóra odzyskuje promienny i zdrowy wygląd. Peeling odpowiedni dla skóry w każdym wieku. Drobinki peelingujące skutecznie usuwają martwy naskórek pozostawiając skórę idealnie czystą i odświeżoną. Wyciągi ze świeżej cytryny i lilii wodnej zmniejszają widoczność śladów po niedoskonałościach. Gliceryna długotrwale nawilża skórę.
Cera jest wyraźnie wygładzona i promienna.

Cena: 15,99zł / 75ml
/s/

dość dobry

Mój ulubiony podstawowy peeling do oczyszczania skóry. Stosuję czasami zamiast żelu do twarzy i niestety lubię doszorować nim nos i brodę. U mnie naprawdę się sprawdza. Trochę ściąga i wysusza, ale jakoś jestem to w stanie znieść. Żelowy, bez trudu się rozprowadza, dość łatwo spłukuje, nawet chłodną woda. Nie zauważyłam podrażnień, zaczerwienień i bardzo wysuszonej cery. Przy mojej suchej skórze mogę stosować raz, dwa razy w tygodniu. Zamiast skomplikowanego oczyszczania - ratunek na szybko. Po kilku miesiącach twarz się doczyszcza. Raczej nie da nim się oczyścić twarzy z głębokich zaskórników. Nie doczyści bardzo zanieczyszczonej twarzy. Poleca mi go często kosmetyczka, bo uważa, że nie da się nim zrobić krzywdy.

fajny

Peelling jest zdecydowanie warty wypróbowania, gdyż dobrze oczyszcza i zdziera wszystkie suche skórki. Przy tym jest delikatny i nie podrażnia nawet bardzo wrażliwej skóry. Starcza też na długi okres czasu. Jestem jak najbardziej na tak. Jednak normalna cena jest troszkę za wysoka, dlatego lepiej czekać na jakieś promocje ;)

Jeden z moich ulubieńców

Jestem zadowolona z tego peelingu poniewaz oczyszcza dokladnie skore za mala cene, plus ma fajny zapach :) zuzylam juz chyba ze 3 tubki tego produktu. Nie podraznil mojej cery ktora jest do tego sklonna (alergiczna)

100 % satysfakcji

Dlugo szukalam peelingu ,ktory nie podrazni mojej delikatniej i z natury suchej skory.
Po wielu testach udalo mi sie znalezc to cudenko. Juz niewielka ilosc preparatu pozwala odniesc zamierzony skutek. Skora jest wygladzona i odswiezona. Drobne ziarenka peelingu pomagaja przywrocic skorze jej naturalny blask. Aplikacja zadnego innego peelingu nie byla tak latwa i przyjemna. Otula zapachem swiezej cytryny i lilli wodnej.
Stosuje co 3 razy w tygodniu i to moj staly rytual. Nie zamienie go na zaden inny.

Bardzo dobry peeling

Używam peelingu co dwa dni, więc zależy mi na tym, aby nie dawał on wrażenia papieru ściernego na mojej twarzy. Mam cerę mieszaną w kierunku do tłustej, więc ważne jest jej systematyczne oczyszczanie i pozbywanie się martwego naskórka. Ten peeling sprawdził się do tego celu idealnie. Ma bardzo dużo drobnych granulek peelingujących przez co daje delikatny efekt oczyszczenia i gładkiej skóry bez podrażnień czy wrażenia ściągnięcia skóry. Cera po peelingu jest promienista, świeża, bez suchych skórek. Dodatkowo jego konsystencja jest gęsta przez co nie ma problemu z wylewaniem się produktu do nakrętki. Plusem tego produktu jest też zapach - lekki, świeży, cytrusowy.

lubimy sie :)

Peeling jest niezastapiony w walce o piekna cere. Ma w skladzie drobinki ktore rewelacyjnie oczyszczaja skore z martwego naskorka. Nie podrażnia i nie wywoluje uczulenia. Po jego uzyciu mam wrazenie jakbym miala nowa skórę zadbaną i piękną. Pomaga mi walczyc z defektami skornymi jak zaden inny .

Najlepszy z drogeryjnych

Jak w tytule. Malutkie drobinki dokładnie oczyszczają twarz, nie podrażniając, ani nie wysuszając przy tym skóry. Całkiem miły zapach. Wydajny produkt.

Dobrze oczyszcza.

Ten peeling, zaraz obok oczyszczającej pasty z liśćmi manuka z Ziaji, zawsze gości na mojej toaletce. Mniej więcej raz/dwa razy w tygodniu oczyszczam sobie solidnie twarz i nakładam głęboko nawilżającą maskę. Ten produkt doskonale przygotowuje skórę pod ten zabieg.
Plusy:
-nie podrażnia,
-solidnie złuszcza,
-jest wydajny,
-ma fajne opakowanie, z którego można wycisnąć produkt do ostatniej kropelki,
-jest niedrogi,
-ładnie pachnie,
-szeroko dostępny.
Minusów nie znajduję. Polecam spróbować .

Bardzo przyjemny peeling z mnóstwem maleńkich drobinek

Mam suchą, wrażliwą i naczynkową skórę i nie powinnam w ogóle peelingować jej mechanicznie... ale jednak nic nie zastąpi porządnego wyszorowania się raz na jakiś czas;-) Zwykle używałam morelowego peelingu Soraya, a do Rossmanna poszłam po enzymatyczny peeling Lirene, ale promocja (11zł) skusiła mnie też do zakupu tego drobnoziarnistego (chwilkę myślałam nad jego gruboziarnistym bratem, ale wydawał się gorszy - większe ziarenka i mniejsza ich ilość). I to był strzał w dziesiątkę! Peeling jest bardzo przyjemny w stosowaniu - mnogość maluteńkich drobinek zatopionych w gęstym żelu jest jego główną zaletą - stosuję go na obficie zwilżoną twarz szorując kilka minut, a efekt jaki osiągam po jego zastosowaniu jest cudowny - idealnie wypolerowana, lśniąca, zaróżowiona skóra:-) Dodam, że zawsze obowiązkowo po peelingu nakładam jakąś maseczkę, co łagodzi efekt ścierana. Zapach ma taki sobie - nieco chemiczny. Opakowanie to klasyczna tubka, z porządnym zamknięciem na klik, z której kosmetyk dobrze wychodzi - nie za dużo i nie za mało. Duży plus także za promocyjną cenę (regularna ok 16zł) oraz dostępność.

Dobry produkt

Jeden z lepszych peelingów jakie używałam. Dobrze oczyszcza, zauważyłam znaczną poprawę skóry (myślę, że pomogła też zmiana diety), jednak peeling wzmocnił efekt. Cena produktu jest dla mnie przystępna, poza tym jest on wydajny.
Jedyne wada, to lekkie naciągnięcie i uczucie wysuszonej skóry po stosowaniu. jednak takie uczucie pojawia się u mnie przy większości tego typu produktów. Krem nawilżający po, załatwia sprawę :)

Lepszy niż żel.

Miałam już wątpliwą przyjemność stosować żel do mycia z tej linii, z którego nie byłam zadowolona. Jednak w momencie gdy potrzebowałam lekkiego zdzieraka Biedronka przyszła z mi z pomocą. Kupiłam ten peeling za około 10 zł.

Cechy:
- delikatne drobiny zatopione w żelu
- zapach świeży, rześki, morski, owocowy, taki niebieski, delikatniejszy niż żelu
- peeling masuje twarz i ją wygładza
- nie podrażnia, jest delikatny
- nadaje się do codziennego stosowania
- w mojej ocenie jest mało wydajny
- w przyzwoitej cenie

Jest ok, choć znam lepsze.

Dobry oczyszczacz

Zalety:
- ma odświeżający zapach
- bardzo drobne i mocno złuszczające drobinki wygładzają skórę
- sprawia że skóra wygląda świeżo
- konsystencja drobnoziarnista lekko musująca
- wygodna tubka
- wydajny kosmetyk
- dobra dostępność niska cena

Wady:
- przesusza skórę i powoduje uczucie ściągnięcia