Editt Cosmetics, Cantare, 2000 Colection, Paletka ośmiu prasowanych cieni

Editt Cosmetics, Cantare, 2000 Colection, Paletka ośmiu prasowanych cieni

W prostym bordowym opakowaniu znajdziemy osiem cieni dobranych do siebie kolorystycznie oraz mały, podwójny aplikator. Cienie dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Dostępność produktu duża, można znaleźć je na bazarkach, osiedlowych sklepikach albo sklepach z "drobiazgami".

Cena: 3zł / 10g
/s/

Dobra

Będąc w sklepie typu "wszystko po 4zł" zauważyłam te cienie w tonacji kremowo-beżowej. Za dosłownie 4zł. I dołączyłam do opakowania. Fakt-cienie słabo napigmentowane...Ale Ja i tak miałam kolory :śmietany, piaskowy beż, miodu etc.. które stosowałam do takiego "codziennego" makijażu więc nie zależało mi na mocnym kolorze. Ogólnie kolory ślicznie -na oku może być. Trzeba było się tylko postarać z nałożeniem bo wychodziły nierówno.
Zużyłam je w miesiąc.
Stosuje różne cienie ale nie wykluczam że kiedyś jeszcze je kupie bo są taniutkie jak barszcz i dają ładny naturalny look. Za tę cenę warto je nabyć..choćby do noszenia w torebce.

Używam tego produktu od:w marcu 2010 przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

po raz 3ci..bede pisac do skut

Cienie sa fatalne.. Zle napigmentowane, kompletnie niezroznicowane jezeli chodzi o odcienie - wszystkie wygladaja tak samo w obrebie koloru! Sa bardzo transparentne i szybko znikaja nawet na bazie. Kolory w opakowaniui bardzo zmieniaja sie po naniesieniu na skore i tak piekny bez okazal sie lekka,sprana pomarancza. Opakowanie.. paskudny, kanciasty plastik. Pacynka zrobiona jak z pumeksu! Bardzo drapiaca i twarda, nie nadaje sie do uzycia.

Kupilam bo zapomnialam kosmetyczki do pracy. Generalnie nie polecam nikomu bo to zadna oszczednosc wydac pieniadze na cos co trafi do kosza. W tej cenie juz lepiej kupic cienie sypkie

Używam tego produktu od: kilka lat

cienie jak cienie

Jak w tytule. Kupiłam je w sklepie "Wszystko po 4 zł", bo miałam trochę zbędnej gotówki, a spodobała mi się gama 8 fioletów :).

Rzeczywiście, cienie są słabo napigmentowane, średnio trwałe, bo kilka godzin. Podoba mi się jednak to, że dają delikatny i matowy efekt. Pacynka do nakładania cieni szybko mi się popsuła niestety. Z czasem, cienie zaczynają dziwnie pachnieć, jakby talk pomieszany z kostką do WC :D. Przez gamę mnóstwa różnych kolorów, bardzo wydajny, nie mogę go skończyć jak na razie...

Używam tego produktu od: ponad 2 lat

nie polecam

Kupić nie kupiłam ale dostałam na prezent, nie polecam, długo nie wytrzymują, ja lubię jak kosmetyki kolorowe wytrzymują więcej niż ok 1,5 godz. na powiekach...

Używam tego produktu od: dwóch m-cy