Joko, Virtual, Baked Powder (Puder wypiekany)

Joko, Virtual, Baked Powder (Puder wypiekany)

Wypiekany ( spiekany ), brązująco-rozświetlający puder do twarzy i ciała.
Bogaty w olejek jojoba i olej z orzechów makadamia, które posiadają właściwości nawilżające i ochronne. Produkt odpowiedni do wszystkich rodzajów cery. Puder brązujący dostępny w 3 rodzajach, z których każdy oferuje inny efekt: matowy, półperłowy i nabłyszczający. Ultradelikatna baza pudru nadaje skórze piękny opalony odcień. Puder świetnie sprawdza się także do podkreślania kości policzkowych i modelowania rysów twarzy.

Cena: ok. 20zł / 9g
/s/

Super kosmetyk

Szukając pudru Bell Planette natknęłam się na to cudo. Bardzo wydajny, efekt co prawda mocniejszy, niż z Planette, ciemniejszy, trzeba bardziej uważać, ale dla mnie to nie umniejsza mu.
Nawet zimą nadaje ładną opaleniznę i skóra wygląda zdrowo. Fakt, po południu trochę się ściera i na zdjęciach wygląda jakbyś się bardzo mocno wymalowała...
Ładne, solidne pudełko ze schowankiem na gąbkę (polecam pędzel, bo gąbeczką można sobie zrobić maskę, a schowanko dobre na gumkę do włosów albo nawet mały cień do powiek :))

Używam tego produktu od: grudzień 2012

szkoda

Skusiłam się na odcień 302 - przez producenta określony jako matowy z drobinkami. Drobinki może i w nim są, ale w moim egzemplarzu są chyba doskonale ukryte bo ich nie widzę. Kolor jest fantastyczny, bardzo dobrze pełni rolę kosmetyku do konturowania twarzy, zgadzam się z opinią, że ma w sobie coś z Ziemi egipskiej. Na razie nie zapycha mi cery, ale jego skład przeraża - jedna z linijek to same parabeny (5 sztuk) . Jak na swoją raczej niską cenę ma solidną puderniczkę z lusterkiem i miejscem na gąbeczkę (chociaż uważam, że do nałożenia pudru na pewno lepszy od niej będzie pędzel). To dlaczego tylko trzy gwiazdki? Bardzo szybko znika z twarzy, staram się jej nie dotykać, ale po 6 godzinach nie ma po nim śladu. Naprawdę szkoda, bo kosmetyk zapowiadał się interesująco.
Używam tego produktu od: dziesięciu dni

czadowy!!!

Wow wow wow!

Nie spodziewałam się takiego efektu i kosmetyku od tej marki!. Moim zdaniem marka joko i jej seria virtual to obecnie jedne z najlepszych polskich kosmetyków kolorowych w Polsce.

Nie doceniamy tego co mamy, zachwycając się zachodnim mackiem czy revlonem!.

Plusy:

+opakowanie to solidny plastik z piękną typografią, taki ascetyzm, plus za lusterko, gąbeczkę i ciekawy sposób otwierania jak w drogich pudrach

+cena, ja dałam za niego jakieś 18zł, co uważam za mega tanio, bo ten kosmetyk to żywe zastępstwo ziemi egipskiej, która kosztuje powyżej 100zł

+kolor: do złudzenia przypomina mi hoola z benefita, kolor jest nawet lepszy

+świetnie się rozprowadza, duża pigmentacja

+zawiera dużo dobrocennych składników nawilżających np olej macadamia, jojoba

+mogą go stosować osoby z problemami na cerze (tak jak ja)

+jest matowy bez chamskich drobinek

+kocham go, a mam dużo bronzerów!, ja mam odcień 302 megasny!

minusy:

-zapach, troche lekarski, ale mi to nie przeszkadza,nie lubię perfumowanych kosmetyków

-ciężka dostępność kosmetyków joko i joko virtual, powoduje, że nie są tak znane, ja mój bronzer zakupilam w sieci drogeriepolskie.pl, sprawdzcie w swoim mieście, zakochacie się..

JAK DLA MNIE NIE MA ŻADNYCH WAD, JEST IDEALNY CÓD MIÓD I ORZESZKI

JESTEM PEWNA ŻE GDYBY TEN KOSMETYK BYŁ DOSTĘPNY W NATURZE ALBO ROSSMANIE MIAŁBY ZE 100 OS W ULUBIONYCH!

BUZIAKI:*

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

BARDZO średni

kolor ładny, matowy choc z drobinkami, ale schodzi szybko, w dodatku plamami. co do wydajności to jak najbardziej tak. opakowanie również mi się nie podoba, uwazam że lusterka w pudrach są zbędne. poza tym niestety zapycha i krótko się trzyma...

może być....

Nakładam go bardzo mało bo dość mocno rozświetla i brązuje skóre. Wystarczy odrobina na kosci policzkowe i skronie. Jeśli chodzi o trwałość to jest średni. Najgorsze jest to ,że u mnie schodzi on plamami :/ Czego nie nawidzę. O wydajności nie mogę się wypowiedzieć bo używam go sporadycznie ;) Cena ok.

taki sobie

ten puder robi plamy na twarzy ale za to ma ładny odcien,rozswietla i fajnie mozna nim wymodelowac twarz.Raczej nie kupię go ponownie dlatego ze po okolo godzinie czasu mam na twarzy plamy.cena jest przystępna ja dałam za niego 19 zł. zapach jest niewyczuwalny.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Ja posiadam półperłowy ze zdjecia po prawej:)
musze powiedziec że jest naprawde dobry:) nie robi plam... nie jest pomarańczowy tylko taki...opalony:) ładnie rozświetla policzki na lato idealny! nadaje twarzy promiennego wakacyjnego wyglądu:) jest to mój pierwszy puder brązujaco-roswietlajacy więc nie mam zbyt dużego doswiatczenia ale polubiłam go i mysle że bede do niego wracac:) podkreślam że nie jest drogi i dosc wydajny uzywam codziennie od 3 tyg i dużego ubytku nie zauważylam:)opakowanie fajne z lusterkiem dośc mocne nie peka a sam puder sie nie kruszy :) oceniam na 4 z tego wzgledu że właśnie zbyt dużego pojecia o tego typu pudrach nie mam ale wypróbuje inne innych marek i wtedy zobaczymy czy dodam tą gwiazdke czy może odejme:):)

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: bardzo minimalny ubytek 1

jest OK

Mam puder nabłyszczający (na zdjęciu z prawej. Jest dobry, ale nie dla dziewczyn które mają jasną cerę. Jest bardzo bardzo miedziany i pięknie nabłyszcza. Wystarczy raz dotknąć pędzlem policzków. Można zrobić plamy na twarzy jeśli weźmie go się za dużo na pędzel. Zaczęłam go stosować jako cienie na mokro i są rewelacyjne. Długo się utrzymują i mają taki piękny miedziany kolorek:)
polecam

Jeśli chodzi o matujący z drobinkami- jest podobny do ziemi egipskiej, może bardziej szary. Do jasnej cery na pewno się sprawdzi.

Używam tego produktu od: kilku dni