Tołpa, Huminea Rosacal, Bogaty krem wzmacniający

Tołpa, Huminea Rosacal, Bogaty krem wzmacniający

Wskazania: skóra wrażliwa, naczyniowa i zaczerwieniona, normalna i sucha.
Innowacyjny, hypoalergiczny preparat w postaci kremu o bogatej konsystencji i silnych właściwościach kojących, uszczelniających i obkurczających naczynka krwionośne. Usprawnia mikrocyrkulację, przyspiesza regenerację mikrouszkodzeń i działa wzmacniająco na ścianki naczyń. Wyraźnie niweluje rumień i zaczerwienienia. Dzięki delikatnym właściwościom chłodzącym zapewnia komfort pielęgnacji, przynosi ulgę i wycisza skórę. Skutecznie zabezpiecza przed negatywnym wpływem zmiennych warunków atmosferycznych oraz promieniowaniem UVA i UVB. Dzięki bogatej konsystencji doskonale odżywia i nawilża skórę, wspomaga odbudowę płaszcza hydrolipidowego i zapewnia uczucie komfortu.
Naturalne składniki aktywne:
humino-kompleks TOŁPA, kompleks wzmacniająco - uszczelniający z arniki, kasztanowca, oczaru, bluszczu i winorośli, ekstrakt z nasion hibiskusa i perełkowca japońskiego, olej z masłosza, kompleks wody morskiej i ekstraktu z nasion dyni.

/s/

Zapycha

Zapchał moje pory i pozostawił w tragicznym stanie chociaż dawałam mu szansę dwukrotnie. Co prawda zwalczył wszelkie zaczerwienienia jakie miałam na twarzy, ale po zmianie tego kremu na Tołpa Lipidro bogaty krem odżywczy - bez porównania. Zapach jak dla mnie obojętny - ni to przyjemny, ni drażniący. Pod makijaż się nadawał, ale przy mojej mieszanej cerze w stronę suchej nie nawilżał w oczekiwanym przeze mnie stopniu. Bardzo nie pasowało mi opakowanie - wyglądało dosyć elegancko i minimalistycznie, lecz pod koniec opakowania lekko popękało. Nie wypowiadam się na temat działania na naczynka, ponieważ nie mam tego problemu.

Podsumowując:

zalety:
- konsystencja, lekka lecz nawilża( może nie w b. dużym stopniu, ale nawilża)
- SPF 10 !
- dobrze współpracował z żelem micelarnym z tej serii
- nie uczula, nie podrażnia
- zwalcza zaczerwienienia
- dostępny praktycznie w każdej drogerii Rossman

wady:
- cena nie idzie w parze z jakością
- opakowanie, popękało przy końcu używania, także minus za brak możliwości postawienia na półce
- zapach - nijaki
- zapchał niemiłosiernie moje pory !

Na 5 gwiazdek daję 2,5.

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Uratował moją twarz

Testowałam na mojej twarzy już dziesiątki kremów na naczynka, zarówno tych tanich jak i naprawdę drogich. Niektóre pomagały, ale żaden nie dawał rady tym irytującym napadom rumienia, przechodzącego wręcz w czerwone plamy. Nie do pomyślenia było, żebym wyszła z domu bez choćby lekkiego podkładu. Przez przypadek trafiłam w Hebe na ten kremik, a że lubię Tołpę, postanowiłam go wypróbować.
Pierwsze efekty pojawiły się już po tygodniu, dosłownie nie mogłam w to uwierzyć. Czułam to charakterystyczne pieczenie twarzy np. na słońcu, ale kiedy patrzyłam w lusterko, zamiast malinowych plam była leciutko zaróżowiona skóra. A póżniej było już tylko lepiej. Przy codziennym stosowaniu właściwie zlikwidował nadreaktywność moich naczynek. Odstawiłam na dobre podkład, którego nie znoszę używać. Nie używam żadnych innych kremów, maseczek, serum czy płynów, ten kremik wystarcza w zupełności. Czuję się komfortowo nawet w stresujących sytuacjach, wiedząc, że nie wyglądam jakbym potarła policzki rozgniecionymi wiśniami. Słowem, idealnie.

+ naprawdę działa na nadreaktywność naczynek (nie wiem czy na pęknięte też)
+ nawilża i koi skórę, likwiduje nieprzyjemne napięcie
+ ma subtelny, pistacjowy kolor, który dodatkowo maskuje ewentualne zaczerwienienia
+ obłędnie pachnie, jak zielone jabłuszko
+ jest bardzo wydajny
+ wygodny aplikator
+ bardzo dobrze się rozsmarowuje i wchłania
+ cudownie współpracuje z pudrem bambusowym
+ jak na takie działanie, cena nie jest wysoka, można go dostać nawet za 30 zł
+ ma filtr UV

- są takie dni, kiedy trochę zapycha mi cerę, ale wolę to niż czerwone plamy
- jest naprawdę tłusty, muśnięcie pudrem jest konieczne
- filtr nie musi, ale mógłby być wyższy
- wyjątkowo trudno go dostać
- tubka może pękać, ale wystarczy być ostrożnym i stopniowo wyciskać krem najpierw z końca

Właśnie zaczynam drugie opakowanie i z pewnością nie ostatnie. Szczerze polecam wszystkim, którzy męczą się z krępującymi rumieńcami.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

W porządku, ale nie dla mnie.

Plusy:
-produkt stosowałam razem z maseczką z tej samej serii, spełnia obietnice producenta- rezultaty są widoczne już po paru aplikacjach,
-nie podrażnia.

Minusy:
-cena,
-zarówno po użyciu kremu jak i maseczki miałam suchą skórę.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

polecam wypróbować

Krem o którym tu mowa kupiłam poraz pierwszy w promocji w superpharm : dałam 25 zł za niego + żel oczyszczający. Od tamtej pory zajmuje honorowe miejsce na mojej półce w łazience ;) Było to moje pierwsze podejście do tej firmy i bardzo mile się zaskoczyłam. Po pierwsze jak na krem dla naczynkowców jest niezwykle skuteczny. Nie podrażnia, nie szczypie, wręcz mogę stać przed lustrem i obserwować jak rumieńce stopniowo zanikają. Jest to wielki sukces, zwłaszcza, że wypróbowałam wiele kremów z różnych półek cenowych i żaden takiego efektu nie zapewniał. Konsystencję ma tłustawą, to prawda, a i tubka niezbyt poręczna- jak zauważyła jedna z moich poprzedniczek- lubi się złamać ;) Myślę jednak że dla osób z problemem rumieńców są to niewielkie wady, o ile krem nadrabia skutecznością.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

fajny

Wszystko ładnie pięknie, gdyby nie natłuszczał. Krem super na zimę i mrozy! Niestety mi zapycha pory na nosie i powoduje wypryski na policzkach, gdzie nigdy w życiu nie miałam tam wyprysków! Poza tym kremik fajny

[+]

natłuszcza
zapycha

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

ok

Krem rzeczywiście ma bogatą konsystencję, jest dosyć ciężki, ale do mojej suchej cery w sam raz. Na minus przemawia to, że trudno się rozsmarowuje. Nie jest też zbyt wydajny. No i jak dla mnie, cena mogłaby być niższa, tak do 25 zł..., ale to moje pobożne życzenia.\\
Plusy: dobrze nawilża, ma filtr, a poza tym dosyć dobrze działa na naczynka (mam głównie przy skrzydełkach nosa).
Ogółem- dobry, ale mało wydajny i jak dla mnie troszkę za drogi.

Używam tego produktu od: 1 msc.
Ilość zużytych opakowań: w połowie

Niezły

Na wstępie minus za tubkę-źle się ją stawia i po zużyciu 1/3 zawartości kremu pękła. Ale poza tym opakowanie dosć oryginalne.
Plusy: jak na "bogaty" krem szybko sie wchłania, dla mnie nie pozostawia zbyt widocznego filtru, fajnie nawilża i co ważne-uspokaja cerę. mam wrażenie,że pajączki pod oczami troszkę stały się mniej czerwone.
Na noc bardzo dobry. Poza tym cena bardzo przystępna.Wydajny

mój ulubiony

pierwszą tubkę dostałam od koleżanki, dla której ten krem nie odpowiadał. huminea rosacal ma taki pistacjowy kolor, świetnie koi moją skórę po wieczornej kąpieli kiedy ma po niej czerwone wręcz buraczane policzki. ona jak na razie jedyna potrafi delikatnie je uspokoić. pozostawia na nich tłustą warstewką. jednak ta warstewka jest przyjemna jak dla mojej skóry. szkoda że ma tak niski ja dla skóry naczynkowej filtr.ja używam tego kremu co wieczór, a czasami też i rano.a ponadto jest wydajny. jedna tubka na długo starcza, a cena nie jest straszna ok 34 zł w aptece. nie prędko zmienię ten krem na inny Używam tego produktu od:z przerwami od roku
Ilość zużytych opakowań:niecałe drugie

prawie super

Bardzo dobry kosmetyk dla cery płytko unaczynionej, obolałej od suchego powietrza. Jedyne dwa malutkie minusiki: krem przeznaczony do stosowania na dzień ma stosunkowo niski filtr jak dla cery naczynkowej; nie da się też szybko wykonać makijażu, ale warto poczekać kilkanaście minut by się ładnie wchłonął. skóra jest miękka, elastyczna, faktycznie mniej reaguje na zmiany temperatury, stres. opakowanie trochę dziwne jak na krem do twarzy - metalowa tubka. Polecam choć Tołpę dość trudno spotkać.

Używam tego produktu od:koło roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego