John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Shampoo (Szampon rozjaśniający do włosów blond)

Szampon Go Blonder delikatnie rozjaśnia i rozświetla naturalne i farbowane włosy blond oraz włosy z blond pasemkami. Ekstrakt z cytrusów i rumianku wzmacnia włosy od nasady aż po końce i zapewnia im zdrowy wygląd. Nie zawiera amoniaku ani wody utlenionej, dzięki czemu nadaje się do codziennego użycia.

HIT!

Absolutnie cudowny szampon. Włosy po nim lśnią, są gładkie, odżywione z jaśniejszymi refleksami. Cudowny produkt!

lubie

Lubie ten szampon. Jest wydajny, ma wygodne opakowanie, ładnie pachnie. Dobrze współgra z resztą serii. Nadaje włosom miodowy odcień. Ja lubię ciepłe blondy i taki efekt osiągnęłam. Mam włosy skłonne do przetłuszczania, a pod tym kontem szampon sprawuje się bardzo dobrze,

pieniądze wyrzucone w błoto

Mam naturalne włosy w kolorze ciemnego blondu i lubię rozjaśniać je naturalnymi sposobami, jak np. rumiankiem czy cytryną. Dlatego chętnie sięgam do szamponów przeznaczonych specjalnie do włosów blond.
Przetestowałam szampony i odżywki z serii sheer blonde zarówno podkreślające kolor blond, jak i te rozjaśniające. W rossmanie kosztują ok. 35zł za opakowanie.
W związku z pozytywnymi recenzjami w internecie jak i dość wysoką byłam nastawiona na naprawdę dobre efekty. Ale jestem totalnie rozczarowana i zawiedziona. Szampony i odżywki śmierdzą samą chemią, a włosy po użyciu są \'tępe\' jak po silnym farbowaniu. Im dłużej tego używałam, tym w gorszym stanie były moje włosy. Żadnego opakowania nie zużyłam do końca, wyrzuciłam je pod koniec, żeby ratować moje włosy. Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej.

Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Lipa

Mam naturalnie bardzo jasny bląd z siwymi pasemkami- chciałam jeszcze je rozjasnić a ten szampon tylko zażółcił te srebrne pasemka :( Do tej pory stosowałam szampony biosilka - zwiększający objętość lub pogrubiającego. To pierwszy inny który zastosowałam od dłuższego czasu i różnica jest kolosalna na niekorzyść tego.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Nie i jeszcze raz NIE!

Bardzo skrytykowałam spray rozjaśniający. O tym okropnym szamponie mogłabym też wiele napisać, ale..co tu pisać?
To nie jest szampon uniwersalny, do codziennego stosowania, to jest szampon do NICZEGO.

W skrócie:

1. PALI włosy.
2. Włosy są jak GUMA, ciągną się, są takie DZIWNE w dotyku.
3.Tak jak i magiczny spray, bardzo piecze, a momentami pali skórę głowy. Mam bardzo delikatną i wrażliwą skórę, to był koszmar!
4. Rozjaśnia. To prawda. Nic więcej. Mojej koleżance po miesiącu codziennego stosowania z czarnego koloru rozjaśnił do ładnego brązu, ale ma okropne siano na głowie. Oddałam ten szampon kuzynce, stosowałam go bardzo rzadko. Żałuję każdej wydanej złotówki na szampon jak i na spray.
5, Tak jak wspominałam wcześniej - malutkim plusem może być jego cena na przecenie, za 20 zł z 35 zł. Myślę, że nawet 20 zł nie jest wart. Tych kosmetyków nie powinno być w sprzedaży..

Koniec marudzenia :)
Dziewczyny - uważajcie na włosy i nie dawajcie się skusić na coś takiego..

Używam tego produktu od: używałam przez ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Fajny, ale nieidealny

Szampon jest fajny, często do niego wracam, bo lekko rozjaśnia i nadaje włosom blond ładne refleksy. Jednak szampon ma dość ciężką konsystencje i obciąża włosy.

Plusy:
- nadaje włosom ładny kolor,
- dobrze oczyszcza włosy,
- ładny zapach,
- wydajny.

Minusy:
- ciężka konsystencja,
- nie nawilża.

Mam mieszane uczucia, co do tego produktu. Szampon ogólnie jest dobry, ale ma też swoje wady.

Używam tego produktu od: około 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Nie do dłuższego stosowania

Głównym powodem, dla którego kupiłam ten szampon były recenzje w internecie, że podobno ten szampon bardzo fajnie rozjaśnia odrosty, nadaje cieplejszy połysk. I to u mnie się sprawdziło, efekt jest genialny. Miałam kilka cm mysiego odrostu, a resztę włosów ciepły średnio-jasny blond. Jasnością włosy i odrost niewiele się różniły, natomiast wlosy były ciepłe, a odrost szary mysi. Dzięki temu szamponowi odrost mam ocieplony i rozjasniony i prawie nie widać granicy farbowane włosy - odrost. Za to dałabym 5 gwiazdek, ponieważ spełnił moje oczekiwania w 100%.
Ale jest jeszcze druga strona medalu. Szampon po prostu niszczy włosy. Po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam, że mam mnóstwo włosów rozdwojonych, ale po prostu myślałam, że wcześniej ich nie zauważyłam (włsy obcinałam dosyć dawno, więc miały prawo się rozdwajać). Poszłam do fryzjera, musiałam ściąć 8 cm zniszczonych włosów. I teraz, po 5 tygodniach od obcięcia i po ok. 7 stosowania szamponu znowu mam rozdwojone końcówki! Co prawda bardzo delikatnie, ale jednak rozdwojone... A zazwyczaj rozdwajały mi się po ok. pół roku.
Szampon mocno wysusza włosy, normalnie musze być codziennie, a z nim mogłabym myć co dwa dni, bo an drugi dzień nadal nie są przetłuszczone.
Używałam produktu od dwóch miesięcy, dokładnie od 8 marca, zostało trochę na dnie, na ok. 5 myć, więc uważam, że jest wydajny.
Podsumowując, plusy:
+robi to co powinien z kolorem włosów
+dobrze myje (włosy się po nim nie przetłuszczają)
+bardzo wydajny
+super wygodna butelka
+zapach jest ok

Minusy:
-niszczy i wysusza włosy
-nie do codziennego użytku.

Miałam trudności z wystawieniem ilości gwiazdek.
Szampon dobry do używania przez ok. tydzień raz na jakis czas, żeby sobie rozjaśnić włosy.

Okropnie wysusza i niszczy włosy

Szampon zakupiłam z myślą o delikatnym rozjaśnieniu odrostów. Mam farbowany blond, naturalne włosy też mam w kolorze blond i obecnie chcę zaprzestać farbowania. Aby uniknąć dużej różnicy między farbowanymi włosami a odrostami postanowiłam "rozjaśnić" je tym szamponem. Po kilku użyciach mogę stwierdzić, że odrosty baaardzo delikatnie się rozjaśniły, reszta włosów chyba tez, ale jest to tak niewielka różnica, że poza mną chyba nikt inny tego nie zauważył. Pewnie gdybym zastosowała go jeszcze kilka razy efekt byłby większy, jednak szampon okropnie przesusza włosy i rezygnuję z jego używania. Nie po to zapuszczałam włosy i dbam o nie codziennie, żeby teraz cały efekt został zaprzepaszczony (chociaż i tak już poniekąd został -włosy z delikatnych i lejących stały się spuszone, szorstkie, bez blasku.) Nawet najlepsze odżywki, czy godzinna kuracje maską nie pomogły w przywróceniu ich do wcześniejszego stanu. Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

i tak i nie.

Kupiłam w promocji za 19zł w rossmanie. Stosuję sumiennie od prawie miesiąca i widzę, że moje naturalne blond włosy uzyskały lekki odcień rudości.
w sumie nie oceniam go na minus gdyż ciągle się mnie ktoś pyta jaki mam kolor na włosach, że jest taki nietypowy i nieosiągalny. Faktem jest,że osłabia włosy i kruszy. Myslałam ze to może baby hair ale niestety nie -moja cała czupryna jest "pocieniowana" poprzez ukruszone włosy. Wygodna tuba ułatwia aplikację. Daje 3 gwiazdki,

Używam tego produktu od: msc

Szybkie rozjaśnianie gwarantowane!

Idealny szampon dla dziewczyn, które farbują włosy co 3-4 miesiące. Po regularnym stosowaniu go moje odrosty były praktycznie niewidoczne, a trzeba przyznać, że mój naturalny kolor to dosyć ciemny blond. Pierwszą butelkę wykończyłam używając go co mycie. Nie zauważyłam pogorszenia stanu włosów, sianowate są od farby, ale nie zaczęły mi się dodatkowo kruszyć czy plątać. Wręcz uważam, że po nim są bardziej delikatne, gładsze. Drugie opakowanie kupiłam z myślą o całkowitym przestaniu farbowania włosów i zobaczymy jak to wyjdzie. Minus za cenę, choć zawsze kupuje tego producenta na promo w Rossmanie lub SuperPharm.

Używam tego produktu od: kiedyś 1 butelkę, teraz kupiłam 2
Ilość zużytych opakowań: jedna, druga w trakcie

trochę plusów trochę minusów

KONSYSTENCJA
w rękach ładnie się rozprowadza, nie trzeba go dużo bo ładnie się pieni przez co starcza na dłużej
ROZJAŚNIANIE
szampon rzeczywiście rozjaśnia, po ilku myciach jest widoczna różnica w kolorze!
CENA I DOSTĘPNOŚĆ
Cena jest wysoka ale produkt starcza na długo więc się opłaca, czasem jest w promocjach więc można dorwać za niską cenę. U mnie jest tylko w hebe i rossmannie ale w sumie zawsze pod ręką
REGENERACJA
Chyba jedyny minus tego szamponu. Bez odżywki włosów nie dałoby się rozplątać, mimo trzymania maski na włosach nadal są suche i splątane. Po tym szamponie zawsze muszę użyć innego a potem jeszcze DOBREJ odżywki bo włosy byłyby do ścięcia.

Tak że wszystko fajnie, pięknie gdyby nie stan moich włosów po nim.. na pewno nie jest do codziennego stosowania i na pewno nie jest do wykorzystania na raz, po zużyciu połowy daję odpocząć włosom bo są w strasznym stanie. No ale rozjaśnia.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Fifty-Fifty

Szampon ma dwa oblicza i nie koniecznie są to dwa dobre oblicza.
Mam włosy nie farbowane,długie i gęste w kolorze ciemnego blondu z naturalnymi jasnymi refleksami w okresie wiosenno letnim,chciałam ten efekt podtrzymać przez sezon jesienno zimowy.
Efekt jest wspaniały przez pierwszy miesiąc,bo naprawde włosy sie rozjaśniły ale w sposób idealny,bo nabrały wielowymiarowości-to znaczy uzyskałam kilka odcieni blondu,ale nie wyglada to jak balejaż a delikatne przechodzenie wlosów o 2 odcienie w jaśniejsze na czubku glowy refleksy ,potem złocisty blond a od spotu w ciemny głeboki blond.
Naprawdę super,ale haczyk jest taki że włosy kondycyjnie to nadają sie teraz to podcięcia o kilka ładnych centymetrów. Z gładkich zrobiły sie szorskie,matowe,plączą się,kruszą i po 4 miesiącach nie wyglada to juz tak dobrze. Gdyby przez okres 4 miesiecy płukać włosy rozcienczona woda utlenioną to podobnie by wyglądały.
Podsumuwując: Dla osób które i tak niszczą sobie włosy farba i chcą ją odstawić a swój blond rozjaśnić i ozywić go to OK , dla osób co raczej chcą uzyskac efekty refleksów polecam jednak fryzjera (ufarbuje na czubku głowy 5%włosów i tyle też można sobie pozwolic na zniszczenia)
Konsystencja i zapach szamponu jest w porządku,wydajność zależy od włosów mi starczyła 1 tybka na miesiąc. Cena mogłaby być niższa,ale w promocji jest nawet ok.

Ilość zużytych opakowań: 4 tubki