John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Conditioner (Rozjaśniająca odżywka do włosów blond)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odżywka Go Blonder zapewnia odpowiednią dawkę nawilżenia naturalnym i farbowanym włosom blond oraz włosom z pasemkami. Formuła nawilżająca z ekstraktem z cytryny i rumianku, wygładza i odżywia włosy, zapewniając im zdrowy wygląd.

Najlepsza!

Ta odzywka jest znakomita! Używałam wielu odżywek, masek etc... Jednak czegoś takiego jeszcze nie miałam. Powala na łopatki niejedna MASKĘ, a jest to przecież tylko odżywka. Po niczym włosy nie roczesywały mi się tak jak po niej, a mam je rozjaśniane kilka lat. Moje kudełki są po niej miękkie, gładkie, LŚNIĄCE ( nie mogłam tego uzyskać żadną maską, czy odżywką). Użyłam jej kilka razy i już zauważyłam rozświetlenie koloru, co prezentuje się pięknie, jeszcze tylko prostownica i ach ;D Zapach bardzo mi się podoba, jest taki cytrusowy:). Jednak ta odżywka ma jeden minus, który jak dla mnie jest bardzo znaczący - bardzo obciąża mi włosy:( nigdy nie miałam z tym problemu, a naparwdę wiele nakładałam na włosy. Gdy użyłam jej pierwszy raz moje włosy po wyschnięciu wyglądały jak nie myte, były lepkie fuj ;/ Jednak później nauczyłam się jej używać, nakładam na włosy porcję orzeszka laskowego i to w zupełności wystarczy:) ma to swój duży plus, bo na pewno wystarczy mi na dłużej ;D mimo wszstsko czuję, że są lekko obciążone, dlatego odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

rozswietla włosy,ale tez i obciaza

Odzywka ma swoje plusy
\\n-rozswietla włosy
\\n-ułatwia rozczesywanie
\\n- nabłyszcza
\\nale niestey tez i minusy
\\n- obciaza włosy, juz na drugi dzien nie wygladaja swiezo
\\n- jest troga- 35zł

Cudeńko

Mam bardzo zniszczone włosy- od kilku lat robie blond pasemka i refleksy, codziennie je prostuje i codziennie myje... no w najlepszej kondycji nie są.
Dzięki tej odżywce wszyscy pytają mnie jak ja to robie, że są takie zdrowe i błyszczące ;)
Faktycznie refleksy są bardziej podkreślone, jakby rozjaśnione. Oczywiście delikatnie ale widzę różnice. Po za tym wlosy są idealnie nawilżone, nie obciążone (hura!), pięknie błyszczą i są miękkie. Dzięki niej łatwiej mi modelować fryzure, są łątwiejsze w układaniu. Oczywiście na końcówki itak uzywam serum, raczej sama odzywka z końcami nie poradziłaby sobie.
Nakładam ją codziennie na 4minuty i spłukuje obficie, używam razem z szamponem Klorane do blondu. Kiedyś spróbuje szamponu friedy z tej serii.
Generalnie bardzo polecam, warto kupić. Dobrze odżywia i włosy wyglądają po niej o niebo lepiej. Ma piękny zapach. Jest wydajna. Wcześniej używałam innej, nawilżającej odżywki johna friedy do blondu ale nie była tak dobra jak ta :)

salonowy efekt w domu :)

Heh, kupiłam tę odżywkę w promocji ,kiedy byłam "białą popielatą" blondynką i włożyłam do szafki. W wyniku nieporozumienia z fryzjerką zostałam jasną brunetką (!) . I jakoś tak z braku innej odżywki przypomniałam sobie o tej. Stosuję ją regularnie i muszę powiedzieć,że naprawdę rozjaśniła mi włosy - pojawiły mi się śliczne blond refleksy . Dodatkowo włosy są po niej niesamowicie miękkie i przyjemne w dotyku . Nie wiem,czy po odstawieniu odżywki dobry stan włosów by się utrzymał- pewnie nie... ale i tak cieszę się,że doraźnie mogę poprawić stan moich włosów (przynajmniej wizualnie) .

[+]
-fajne opakowanie
-gęsta , łatwo ją aplikować
-wydajna - wystarczy mała ilość na moje b.długie włosy
-lubię jej zapach i kolor
-rozjaśnia włosy

[-]
-cena (!)
-obciąża lekko włosy (za to - 0,5 *) - szybciej się przetłuszczają , ale wybaczam za efekty ,jakie daje na moich zniszczonych włosach ;)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobra odżywka

Plusy:
nawilża i odżywia włosy
włosy stają się gładkie i dobrze się rozczesują
bardzo ładnie podkreśla kolor włosów i nadaje im refleksy
ładnie pachnie

Mały minusik za dość wysoką cenę i za to, że przy długotrwałym używaniu trochę obciąża włosy...

Efekt na włosy cudowny, ale...

Kupiłam odżywkę i szampon po rekomendacjach koleżanki, która używa wersję dla włosów ciemnych. Stosowałam różne kosmetyki, m.in. L\'Oreal Professionel czy Wella SP, ale żadne nie dawały zadowalających efektów. Więc skusiłam się na Sheer Blonde;)
Na tym produkcie zdecydowanie NIE ZAWIODŁAM SIĘ!! Odżywka prześlicznie pachnie, a włosy są po niej bardzo miękkie, gładkie i przyjemne w dotyku. Włosy nie są już takie \'sianowate\'.
Jeden minus - dostaję od niego łupieżu:/ dlatego zamiast 5 gwiazdek, które chętnie wystawiłabym, daje 4,5. Nie obraziłabym się gdyby były tańsze, ale za takie efekty jestem w stanie przeboleć cenę;)

Ilość zużytych opakowań: trzy

Świetna

Będąc w Niemczech szukałam odżywek o małych rozmiarach aby nie przywozić jej do domu, natknęłam się na tubki tej odżywki o pojemności 75ml, idealne, kupiłam dwie.

Pierwsze co mi się spodobało to zapach, cudny, cytrusowy.
Po drugie bardzo wydajna, wystarczy troszeczkę na włosy (mam długie, i mimo wszystko przywiozłam do domu obie tubki)

Włosy się łatwo rozczesują, mimo iż ostatnio powracam do naturalnego koloru blond i są zniszczone, ale tylko po tej odżywce to zauważyłam.

Włosy są błyszczące i mają super refleksy, a mam kolor ciemny blond.

Cena też zachęcająca. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: stycznia 2011

Doskonala sprawa!!!

Dla mnie jest to najlepsza odzywka jaka kiedykolwiek mialam! Po prostu same plusy: piekny zapach, doskonale rozczesywanie, rozswietlenie, trwale refleksy... Wlosy po uzyciu odzywki rozczesuja sie nawet palcami, ukladaja sie w miekkie fale, nie pusza... Jestem zachwycona i kupie ja jeszcze nie jeden raz! A w komplecie z szamponem - duet doskonaly:) Polecam

Używam tego produktu od:3 mcy

obciąża cienki włosy

Odżywka bardzo dobrze odżywia włosy, i nadaje im świetliste refleksy niestety obciąza mi włosy więc stosuję ja 2 razy w tygodniu. nakładam jak maskę trzymam dosyć gruba ale potem spłukuję ja szamponem. efekt refleksów pozostaje a włosy są świeże. Jak dla mnie cena jest trochę za wysoka w stosunku do jakości

Używam tego produktu od:1msc

Dobra odżywka.

Bardzo dobra odżywka do włosów, stosowałam ją w duecie z szamponem (o nim rzecz jasna osobno) i bardzo fajnie się spisywała. Ma lekką, ale przyjemną konsystencję, jest wydajna. Zapach jest ładny, subtelny. Włosy po zastosowaniu odżywki Go Blonder są miękkie, gładkie, lekkie, lśniące. Odżywka nawilża i odżywia, działa prawie jak silna maseczka nawilżająca, bardzo poprawia kondycję włosów, jednocześnie nie obciąża ich i nie powoduje szybszego ich przetłuszczania się. Jedyne czego nie robi, a podobno powinna, to rozjaśnianie włosów. To niestety jest ściema marketingowa (za to gwiazdka w dół, bo mogłabym z czystym sumieniem dać 5*, gdyby nikt nie obiecywał mi cudów na patyku), ale mimo braku tej cechy odżywka swoją jakością broni się sama. Bardzo polecam.

świetny

Odżywka ma fajną konsystencję więc dobrze się ją nakłada i wystarczy użyć niewielka ilość(jest wydajna.
Całkiem przyjemnie pachnie, włosy są po niej miękkie, gładziutkie i ładnie błyszczą. Na moich włosach koloru średni blond zauważyłam po jej stosowaniu delikatne rozjaśnienie i rozświetlenie włosków. Spełnia swoje zadanie w 100%. Jedyna wada to cena która mogłaby być trochę niższa ale za taką jakość i ilość kosmetyku warto wydać trochę więcej.

Używam tego produktu od:miesiąca

zadowolona

Odżywka godna polecenia blondynkom: ładnie "wydobywa" jasne refleksy, ale również podkreśla naturalny kolor blond włosów. Nie wysusza przy tym ani nie obciąża przy okazji - jest lekka i łatwo rozprowadza się na włosach. Ze spłukaniem nie ma najmniejszych kłopotów. Zapach - bez rewelacji, ale też nie utrzymuje się długo na włosach, w przeciwieństwie do zamierzonego efektu wizualnego. Opakowanie przyjazne oku i poręczne, zawiera sporą ilość kosmetyku. Szczerze polecam!Używam tego produktu od: 2 miesięcy